Προς το περιεχόμενο

The Last of Us [HBO, 2023]


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μετά από αυτό που κάνανε στην αγαπημένη μου σειρά το GoT και είδα και πως σκότωσε το Witcher το Netflix, δεν ξέρω αν θέλω να δω πως θα βγει το TLOU..

Χόρτασα καταστροφή αξιόλογων και αγαπημένων ιστοριών για καμιά δεκαετία! :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Pascal ως Joel, ευχάριστα νέα από την άποψη του ότι θα τον υποδυθεί ένας ηθοποιός τέτοιου βεληνεκούς με εξαιρετικές υποκριτικές ικανότητες. Αν και δεν μοιάζει πολύ φατσικα ίσως να μας προετοιμάζουν για το γεγονός ότι σεναριακά δε θα έχει πολλές ομοιότητες με τα παιχνίδια. Θετικό από τη μία πλευρά για αρκετούς λόγους ώστε να δούμε μια νέα ιστορία με στοιχεία βασισμένα στο παιχνίδι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To casting του mandalorian μου αρεσει αλλα πραγματικα χρειαζομασταν σειρα για το the last of us? Το Hollywood εχει στερευσει απο ιδεες και το γυριζει στα video games. Μαλλον δεν εχουν παρει το μαθημά τους ότι αυτό είναι κακή ιδέα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλος ηθοποιος , epic fail το casting. Μιλαμε για φατσα μπουλη γλυκια και στρουμπουλη, ακομα και σαν αγριεμενος ομπεριν δεν ηταν αγρια η φατσα του.

ετσι στα μπαμ μπορω να σκεφτω Dylan McDermott , Karl Urban , Nikolaj Coster Walday , Jeffrey Dean Morgan , Josh Brolyn , Hugh Jackman απο τον φθηνοτερο προς τον ακριβοτερο (υποθετω)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well...δεν περίμενα τόσο γνωστό ηθοποιό να πω την αλήθεια, προσωπικά το ποσο μοιάζουν δεν με πολύ νοιάζει, το ότι υπάρχει ο Drunkman στην παραγωγή όμως με νοιάζει και πολύ. Αυτός δεν γίνετε με κάποιο τρόπο recast?!

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Well...δεν περίμενα τόσο γνωστό ηθοποιό να πω την αλήθεια, προσωπικά το ποσο μοιάζουν δεν με πολύ νοιάζει, το ότι υπάρχει ο Drunkman στην παραγωγή όμως με νοιάζει και πολύ. Αυτός δεν γίνετε με κάποιο τρόπο recast?!

 

executive producer ειναι, και αυτο επειδη η σειρα βασιζεται στην δικια του δουλεια, τους εχει εξασφαλισει τα δικαιωματα χρησης, συν οτι παραπανω βοηθεια προσφερει στο στησιμο της. το πραγματικο δημιουργικο κομματι ομως το εχει ο παραγωγος.

βεβαια επειδη ειναι ψωναρα, μπορει να ζητησει να γραψει και να σκηνοθετησει κανα επεισοδιο, ας ελπισουμε το στουντιο να κανει την βλακεια και το επιτρεψει. ω το γελιο που θα πεσει. 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...