Προς το περιεχόμενο

Backpack Xiaomi, 4.9€, @MiStore


BladeRunner14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mi Casual Daypack με διαστάσεις 340 x 225 x 130 και χωρητικότητα 10L από το official store της Xiaomi στην Ελλάδα.

  • Κατασκευαστής:Xiaomi
  • Χρώμα:Μαύρο
  • Εγγύηση: 2 έτη

https://www.mistore-greece.gr/Products/Accessories/mi-casual-daypack-(black).aspx

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dchatz είπε

3 ευρώ το ένα δεν τα παίρναμε πριν λίγους μήνες;

Ναι και είναι μικρά, δεν χωράνε πολλά πολλά. Άντε για παιδική τσαντούλα με κάποια απαραίτητα για κοντινη εξόρμηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, UncleKim είπε

Ναι και είναι μικρά, δεν χωράνε πολλά πολλά. Άντε για παιδική τσαντούλα με κάποια απαραίτητα για κοντινη εξόρμηση

Να σου πω την αλήθεια εμένα με βόλεψε για ρούχα προς γυμναστήριο ή κολυμβητήριο. Μία αλλαξιά, μία πετσέτα και 2 μπουκαλάκια με σαμπουαν και αφρόλουτρο τα χωράει. Έτσι κουβαλάω κάτι μικρό που χωράει και στη βαλίτσα της μηχανής.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως βολεύει, ειδικά για μικρές βόλτες κλπ. Έχει χωρέσει μέσα και λίγα ψώνια από σουπερμάρκετ, λίγα ρούχα, κάμερα και φακούς, γενικά και για day trips είναι αρκετά βολική.

Αξίζει να έχετε έστω μία spare για όταν χρειαστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα μόνα ψώνια που χωρά αυτό το μικρό τσαντάκι είναι το πολύ πολύ καμία τσίχλα ή στο τσακίρ κέφι καμία σοκοφρέτα…

Το τσαντάκι είναι μικρό… αν έχετε μικρό παιδάκι (ηλικίας μέχρι παιδικό σταθμό) θα το βολέψει για το κολατσιό του και 2-3 συμπράγκαλα…

Επεξ/σία από bromiaris
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

2 είχα πάρει την άλλη φορά και τα έχω σε ένα ντουλάπι να κάθονται χωρίς να χρησιμοποιήθηκαν ποτέ. Πιθανόν πολλούς να τους βολεύει (για γυμναστήρια, κολυμβητήρια, καμιά μηχανή, καμιά εκδρομή, συναυλία κτλ) για εμένα που ήθελα για την δουλειά (προγραμματιστής γαρ) πήγα και πήρα την Xiaomi Mi City 14" (ώστε να μην είναι και τέρας) και βρήκα την υγειά μου. Εξαρτάται την χρήση αλλά μην περιμένει κανείς πως κάνει για να την κουβαλάει σαν σάκο στην εργασία του πχ. Είναι περίπου το μισό όσο ένας κανονικός σάκος.

Επεξ/σία από Craven
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...