Προς το περιεχόμενο

Philips 55OLED754 Kotsovolos 899 ευρώ


tiniakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, pptsmps είπε

Δεν έχεις άδικο... κάνουμε πλακίτσα.
Δώσε και 5-6-7 κατοστάρικα για σμαρτφον κι ας μην έχεις λεφτά για κάρτα.
και το κυριότερο: Να μιλάς για ευκαιρία.

 

απο τη στιγμη που δεν ξερεις αν ειναι ευκαρια η οχι καλυτερα να μην σχολιαζεις (φιλικα στο λεω)

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, pptsmps είπε

Δεν έχεις άδικο... κάνουμε πλακίτσα.
Δώσε και 5-6-7 κατοστάρικα για σμαρτφον κι ας μην έχεις λεφτά για κάρτα.
και το κυριότερο: Να μιλάς για ευκαιρία.

άλλοι μπορεί να δουλεύουν 20 μέρες για να την πάρουν την τηλεόραση. Είναι προσφορά, εφόσον μιλάμε για OLED. Αν δεν μπορείς να την αγοράσεις, προσπερνάς, δε σε υποχρέωσε κανείς να την αγοράσεις.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας την 55oled803 θεωρώ ότι δεν μπορεί να υπάρχει άλλη επιλογή για όποιον θέλει να διαθέσει €900 για τηλεόραση. Πλέον δεν μπορώ να δω ταινία αλλού, ακόμα και ο κινηματογράφος μου φαίνεται κατώτερη εμπειρία.

Το ambilight κάνει ακόμα καλύτερη την παρακολούθηση αθλητικών. Για ταινίες και παιχνίδια συνήθως το αφήνω, αλλά καμιά φορά το κλείνω, συνήθως όταν είναι πιο "σκοτεινή" ταινία (τρόμου, μυστηρίου κτλ).

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Innersense είπε

Αν και είναι παρά πολύ δελεαστική η τιμή προσπαθώ να κάνω υπομονή για 65αρα στο 1Κ

Οπότε παω σε κατάστημα και βλέπω δίπλα 55 με 65 πάντα παίρνω δύναμη

Πριν λιγο καιρο πηρα την QΕ65Q70R στα 1199 απο Media Markt με 20% επιστροφη κοινως 960€. Καλα εγω εξοικονομησα και τον ΦΠΑ μεσω τιμολογιου, μου βγηκε γυρω στα 690€ τελικα, αισθανομουν οτι τους εκλεψα :D :D

Νομιζω αν κανεις χρηση των επιστροφων με καρτες σε στοχευμενες προσφορες, πετυχαινεις πολυ καλη τιμη.

Επεξ/σία από N3M3SiS
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ειναι φιλε οπως τα λες.

Μολις πήρα πλυντήριο σπο Κωτσοβολο
Και εχω 130€ δωροεπιταγη που θα μπορουσα να τη χρησιμοποιησω να παρω την τηλεοραση.
Και αν παρω την τηλεοραση θα εχω δωροεπιταγη 150€ που θα μπορω να παρω κονσολα οπου θα μπορουσα να πληρωσω επιτόπου χωρις φπα και παει λεγοντας...
Αν το ψαξεις υπάρχουν τρελές έμμεσες ευκαιρίες αρκεί να το ψάχνεις λιγο...

Άχτι το εχω btw που με go4more βγαίνουν πολυ λιγότερες, μας εχουν ** με τους πόντους της Eurobank τελευταία

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους, την είχα πάρει κι εγώ πριν από δυο-τρεις μήνες στα 800 έμμεσα με 20% eurobank.

Πολύ ευχαριστημένος γενικά (αν και προερχομουν από 32αρα 10ετιας οπότε όλα λουκούμι θα μου φαινόταν).

Μόνο ένα πράγμα να προσέξετε οποιος την αγοράσει. Κατά το αρχικό σεταρισμα θα ζητήσει να παίρνει δεδομένα για προβλήματα και στατιστικά.. δεξου τα! Εγώ είχα πατήσει να μη στέλνει και όταν έκανε μια μέρα μετά αναβάθμιση το λογισμικό αυτόματα, μου έκανε σε λογισμικό άλλης philips και κολλούσε το συμπαν, δε συνδεόταν στο ίντερνετ και άλλα τέτοια όμορφα. Οπότε τα αποδέχεσαι και καλού κακού πάνε και κάνε μόνος το online update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malama είπε

Και εγώ το σκέφτομαι γιατί θέλω να πάρω και ψυγείο! Έχει περιορισμό η δωροεπιταγη;

Έλα ντε ? Πότε λήγει? Μεταβιβάζεται εύκολα σε άλλον να φανταστώ?

Είναι πολλά τα 900 για μια τηλεόραση...αλλά από την άλλη και 600 να δώσεις για μια φθηνότερη είναι λίγα  όταν θα υπάρχει απ' ότι καταλαβαίνω μεγάλη διαφορά στην ποιότητα εικόνας?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ καλή προσφορά, αλλά γνώμη μου είναι πως θα δούμε σε λίγο ακόμα καλύτερες λόγο της κατάστασης που (θα) επικρατεί. Χωρίς κόσμο πλέον και χρήμα να κινείται όπως πριν, θέλουν δε θέλουν θα προσφέρουν ότι καλύτερο μπορούν. Πάντως Oled και ambilight μαζί, είναι ο απόλυτος συνδυασμός για να κοιμάσαι και να ξυπνάς μόνιμα στο σαλόνι σου. 😛

Επεξ/σία από hasiotis_john
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να ρωτήσω.Με την δωροεπιταγή μπορούν να στην κάνουν άμεσα εξαργυρώσιμη στο προϊόν που αγοράζεις ? η εξαργυρώνεται μόνο σε επόμενη αγορά που θα κάνεις? Και πόσο έχει χρονική διάρκεια η δωροεπιταγή ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, lovesucks είπε

Καλησπέρα να ρωτήσω αν γνωρίζετε,είχα καταλήξει σ"αυτή

https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/televisions/led-lcd/184398-sony-kd55xf9005-55

Αξίζει να δώσω τα 100 ευρώ παραπάνω κ να πάω σε αυτή της εδώ προσφοράς;;

Αν δεν σε ενδιαφέρει το android πας στην philips. 

H 854 έχει android pie αλλά διπλή τιμή. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, unbrokenmike είπε

Παιδιά να ρωτήσω.Με την δωροεπιταγή μπορούν να στην κάνουν άμεσα εξαργυρώσιμη στο προϊόν που αγοράζεις ? η εξαργυρώνεται μόνο σε επόμενη αγορά που θα κάνεις? Και πόσο έχει χρονική διάρκεια η δωροεπιταγή ?

Οχι δεν γίνεται αμεση εξαργυρωση.

Αφου πληρωσεις, μαζι με την αποδειξη τυπωνεται και η δωροεπιταγη για την επομενη αγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, MiJ16 είπε

Την έχω την συγκεκριμένη εδώ και 2 μήνες. Εξαιρετική εικόνα αλλά όντως δεν μπορείς να την συγκρίνεις με μια OLED. Η Philips έχει επίσης το backlight που έχω διαβάσε πάρα πολλές φορές πως είναι εντυπωσιακό.

Κατά την άποψη μου αυτό που πρέπει να σκεφτείς είναι το fading που μπορεί να αποκτήσει μια OLED βλέποντας π.χ. τηλεοπτικά κανάλια... Αν δεν βλέπεις προφανώς πας για OLED.

 

21 λεπτά πριν, lgre_p είπε

Αν δεν σε ενδιαφέρει το android πας στην philips. 

H 854 έχει android pie αλλά διπλή τιμή. 

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια.

Η αλήθεια είναι πως το android δεν με ενδιαφέρει και δεν παρακολουθώ τηλεοπτικά κανάλια συχνά,πολύ σπάνια θα λεγα.

Οπότε από αυτά που διάβασα παραπάνω πάω για philips.Θα αγοραστεί με τιμολόγιο(θα βγει πιο οικονομική) κ θα χω τη δωροεπιταγή που θα χρησιμοποιηθεί για άλλη αγορά που ήθελα.🙂

Επεξ/σία από lovesucks
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...