Προς το περιεχόμενο

Aftermarket Multimedia σε Fiat Punto T-Jet


ElCapinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους 

Ως νέος κάτοχος ενός Fiat Punto T-Jet αναζητώ ένα νέο car audio για το αμάξι καθώς το μαμά έχει αρχίζει και τα παίζει και δεν καλύπτει πλέον τις ανάγκες μου. Έπειτα από πολλές ώρες αναζητήσεις στο ίντερνετ για κάποιου είδους aftermarket 2 din οθόνη δεν κατέληξα πουθενά... Ρε παιδιά υπάρχει κάποιος από εσάς που να έχει κάτι ανάλογο στο puntο του και να το αγόρασε σε νορμάλ τιμή; Και όχι σαν κάτι τιμές των 350 ευρώ που είδα; Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, ElCapinos είπε

Καλησπέρα σε όλους 

Ως νέος κάτοχος ενός Fiat Punto T-Jet αναζητώ ένα νέο car audio για το αμάξι καθώς το μαμά έχει αρχίζει και τα παίζει και δεν καλύπτει πλέον τις ανάγκες μου. Έπειτα από πολλές ώρες αναζητήσεις στο ίντερνετ για κάποιου είδους aftermarket 2 din οθόνη δεν κατέληξα πουθενά... Ρε παιδιά υπάρχει κάποιος από εσάς που να έχει κάτι ανάλογο στο puntο του και να το αγόρασε σε νορμάλ τιμή; Και όχι σαν κάτι τιμές των 350 ευρώ που είδα; Ευχαριστώ 

Τι θες να κάνεις και με τι budget?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα το budget είναι γύρω στα 150 ευρώ και θέλω μια οθόνη κατά προτίμηση η οποία να δείχνει όμορφη στο εσωτερικό του αυτοκινήτου και να μην αφήνει κενά η να θέλει κόψε ραψε βάσεις. Από δυνατότητες δεν θέλω και κάτι ακραίο, usb, radio, άντε και το πολύ πολύ να παίρνει και κάμερα οπισθοποριας που δεν με καίει τόσο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, agnostos13 είπε

Θα την βάλεις μόνος σου ή στα 150 πρέπει να είναι και η εγκατάσταση;

 

Δίχως την εγκατάσταση, το budget μόνο για την οθόνη. Η εγκατάσταση θα γίνει σε μαγαζί φίλου ηλεκτρολόγου . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, agnostos13 είπε

Σε ευχαριστώ πολύ

Μηπως γνωρίζεις εάν κουμπώνει  δίχως βάση; Επίσης εχεις εμπειρία από το ανάλογο προϊόν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, ElCapinos είπε

Σε ευχαριστώ πολύ

Μηπως γνωρίζεις εάν κουμπώνει  δίχως βάση; Επίσης εχεις εμπειρία από το ανάλογο προϊόν;

Μπορεί να θέλει φάσα όπως σχεδόν όλες οι universal που μπαίνουν σε σύγχρονα αυτοκίνητα...

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, agnostos13 είπε

Μπορεί να θέλει φάσα όπως σχεδόν όλες οι universal που μπαίνουν σε σύγχρονα αυτοκίνητα...

Δεν έχω ιδέα εάν χρειάζεται τέτοιου είδους φασα, και αν ναι από που μπορώ να την εμπορευτω... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η βάση του grande punto είναι στο 1,5 din. Αν δε θες να μπλέξεις με πατέντες που θα έχουν οι 2din ο΄θονες, υπάχουν έτοιμες σε 1din ακριβώς για το αυτοκίνητο σου. Η εγκατάσταση μπορείνα γίνει και στο σπίτι σε 5 λεπτά. 

https://www.aliexpress.com/popular/fiat-grande-punto-touch-screen.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gdriver είπε

η βάση του grande punto είναι στο 1,5 din. Αν δε θες να μπλέξεις με πατέντες που θα έχουν οι 2din ο΄θονες, υπάχουν έτοιμες σε 1din ακριβώς για το αυτοκίνητο σου. Η εγκατάσταση μπορείνα γίνει και στο σπίτι σε 5 λεπτά. 

https://www.aliexpress.com/popular/fiat-grande-punto-touch-screen.html

Καλημέρα φίλε,

Ευχαριστώ για την βοήθεια σου αλλά αυτές που μου έστειλες κάνουν 300€+ εάν δεν κάνω λάθος . Με budget γύρω στα 150 ευρω τι με προτείνεις να κάνω; Να πάω σε 1 din η 2 din ? Ευχαριστώ και πάλι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή παλιότερα το έκανα για φίλο με grande, του έβαλα 2 din , αλλά με κόπο . Θέλει πολύ κόψιμο ράψιμο το 2 din και φυσικά η σύνδεση δεν ήταν παιχνιδάκι. 

Η πρώτη που σου έστειλα κάνει 227 δολλάρια δηλαδή 210 ευρώ. 

2 ώρες πριν, ElCapinos είπε

Καλημέρα φίλε,

Ευχαριστώ για την βοήθεια σου αλλά αυτές που μου έστειλες κάνουν 300€+ εάν δεν κάνω λάθος . Με budget γύρω στα 150 ευρω τι με προτείνεις να κάνω; Να πάω σε 1 din η 2 din ? Ευχαριστώ και πάλι 

αν βρω φωτογραφίες θα βάλω για να δεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρώτη μου κάθεται πολύ ωραία στο μάτι, γνωρίζουμε μοντέλο και που βρίσκω την βάση γύρω γύρω ; Ευχαριστώ πολύ 

Βασικά το μοντέλο φαίνεται στην φωτογραφία, για την τοποθέτηση όμως ξέρουμε κάτι; Τι περαιτέρω θα χρειαστεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...