Προς το περιεχόμενο

Cosmote: Δωρεάν GB και περιεχόμενο από Cosmote History για την πρωτοβουλία #DigitalSolidarityGR


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να κάνουμε αναρτήσεις για να πιέσουμε και τους άλλους δύο(Vodafone, Wind) να προσφέρουν στον κόσμο που είναι κλεισμένος στα σπίτια του. Που είναι η κοινωνική τους ευθύνη και προσφορά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/3/2020 στις 2:37 ΜΜ, snips είπε

Link?

3 εταιρικά cosmote έχω. Ξέρω τι πληρώνω.

Αλλά το να λες ότι κάνουν δώρα  GB λόγω αυξήσεων δεν στέκει στην παρούσα φάση.

Επίσης ποιος σου απαγορεύει να διακόψεις ένα συμβόλαιο που δεν σου αρέσουν οι όροι του;

Δεν είπα οτι κάνουν δώρο GB λόγω επερχόμενων αυξήσεων , αλλά θα βρούν τώρα την ευκαιρία  να επιβάλουν τις επερχόμενες αυξήσεις λόγω των δώρων GB....επίσης δεν διαθέτω συμβόλαιο γιατί  πλέων δεν μου άρεσαν οι όροι τους και οι τιμές τους ,  αλλά απλό καρτοκινητό και γνωρίζω πολύ καλά ότι έδινα 10 ευρώ για ένα τρίμηνο ,και τώρα μου ζητάνε  12 ευρώ ανά δίμηνο..άρα εκεί που πλήρωνα 3,33 ευρώ το μήνα τώρα υποχρεωτικά πληρώνω 6 ευρώ ανά μήνα ,,είναι αυτό 100% αύξηση για εσένα  , ή δεν είναι?...εάν δεν είναι ,δεν έχω κάτι άλλο να πώ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/3/2020 στις 9:18 ΜΜ, tomkarda είπε

Που είναι η κοινωνική τους ευθύνη και προσφορά ?

Κοινωνική ευθύνη και προσφορά (μεταφράζω) είναι μονο όταν γινονται εκδηλώσεις και ημερίδες στο Μέγαρο, τους παίρνει η τηλεόραση για τις ειδήσεις των 8,  και βραβεύονται από τον Υπουργό ...  Εδώ τώρα που θα γίνουν αυτά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν αποδείξει έμπρακτα  ότι είναι ψυχροί επαγγελματίες .....δεν νομίζω οτι υπάρχει έστω  και ένας ( να μην  είναι υπάλληλός τους βέβαια) που να  περιμένει από αυτούς κοινωνική ευθύνη , και κοινωνική ευαισθησία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν δίνουν καλύτερα μια παράταση 2-μηνών στην λήξη των μονάδων μας, που τις πληρώσαμε με πραγματικό χρήμα και μας τις ρουφάνε και τις χωνευουνε σαν βαμπίρ, με τις ευλογίες του κράτους ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, geostratis είπε

Δεν δίνουν καλύτερα μια παράταση 2-μηνών στην λήξη των μονάδων μας, που τις πληρώσαμε με πραγματικό χρήμα και μας τις ρουφάνε και τις χωνευουνε σαν βαμπίρ, με τις ευλογίες του κράτους ?

Οι πάροχοι βαμπίρ που έχουμε εν Ελλάδι δεν κάνουν  τέτοιες χάρες ..μόνο το χρήμα τους ενδιαφέρει και τίποτα άλλο....

20 ώρες πριν, NiKoSmile είπε

Απεριόριστα δεν είναι , 15 GB για 30 ημέρες είναι..;ή το ένα θα είναι ,ή το άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NiKoSmile είπε

Τα απεριόριστα που τα είδες;

Εκεί  τα βρήκα............εσύ πως και δεν το είδες???

Γι΄ αυτό προσφέρουμε 15 GB για 30 μέρες σε όλους μας τους συνδρομητές.
Μπορείτε να ενεργοποιήσετε την προσφορά έως και 12/4 μέσω του My COSMOTE App & του WHATS’ UP App.
Από τη στιγμή της ενεργοποίησης τα    απεριόριστα   data ισχύουν για 30 ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Alegreto είπε

Εκεί  τα βρήκα............εσύ πως και δεν το είδες???

Γι΄ αυτό προσφέρουμε 15 GB για 30 μέρες σε όλους μας τους συνδρομητές.
Μπορείτε να ενεργοποιήσετε την προσφορά έως και 12/4 μέσω του My COSMOTE App & του WHATS’ UP App.
Από τη στιγμή της ενεργοποίησης τα    απεριόριστα   data ισχύουν για 30 ημέρες.

Στην εφαρμογή στα data βλέπεις απεριόριστα ή 15GB; Δεν τα έχω ενεργοποιήσει ακόμα γιαυτό ρωτάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από τη vodafone έχουμε κανένα νέο;

Υπάρχουν και σπίτια που δεν έχουν internet ,μόνο τηλέφωνο και είναι αναγκαίο εν μέσω αυτής της κρίσης να δοθούν επιπλέον data στα κινητά.

Update:

Σε live chat με υπάλληλο της vodafone, πληροφορήθηκα ότι σε ανανέωση άνω των 10 ευρώ με χρεωστική, πιστωτική ή paypal σε vodafone CU, παίρνεις δώρο λέει με το CU Shake , 10GB για 1 μήνα ή 16GB για 7 μέρες.

Καμία σχέση δηλαδή με την προσφορά της Cosmote. Κρίμα...εταιρική κοινωνική ευθύνη σου λέει μετά.

Επεξ/σία από thirios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, NiKoSmile είπε

Στην εφαρμογή στα data βλέπεις απεριόριστα ή 15GB; Δεν τα έχω ενεργοποιήσει ακόμα γιαυτό ρωτάω.

Ενεργοποιησέτα και θα δεις ...τη λέξη ''απεριόριστα'' λανθασμένα την χρησιμοποιούν  οι εν λόγω εταιρείες και δυστυχώς  εκ του πονηρού ,πολύ συχνά........

8 ώρες πριν, thirios είπε

Από τη vodafone έχουμε κανένα νέο;

Υπάρχουν και σπίτια που δεν έχουν internet ,μόνο τηλέφωνο και είναι αναγκαίο εν μέσω αυτής της κρίσης να δοθούν επιπλέον data στα κινητά.

Update:

Σε live chat με υπάλληλο της vodafone, πληροφορήθηκα ότι σε ανανέωση άνω των 10 ευρώ με χρεωστική, πιστωτική ή paypal σε vodafone CU, παίρνεις δώρο λέει με το CU Shake , 10GB για 1 μήνα ή 16GB για 7 μέρες.

Καμία σχέση δηλαδή με την προσφορά της Cosmote. Κρίμα...εταιρική κοινωνική ευθύνη σου λέει μετά.

Η εταιρική ευθύνη σημαίνει περισσότερα χρήματα για αυτούς , η κοινωνική ευθύνη είναι αυτή που ούτε σαν ίχνος δεν διαθέτουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/3/2020 στις 11:13 ΠΜ, Xinarisbet είπε

Μπράβο στην κοσμοτε. Η βονταφον κ η γουιντ δεν θα δώσουν τίποτα;

Και ούτε πρόκειται να δώσουν...Άραβες πετρελαιάδες  δεν τις έχουν αγοράσει αυτές τις δύο νομίζω ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...