Προς το περιεχόμενο

Λίγο διαφορετική βοήθεια


Nate Drake

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάθε να το καταπίνεις. Και εγώ όταν έπρεπε να παίρνω μια τεράστια αντιβίωση σε χάπι τα είχα βρει σκούρα αλλά ήταν ψυχολογικό και μετά από 1-2 φορές ήμουν μια χαρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, Nate Drake είπε

Παιδιά πίνω zinadol και επειδή δεν μπορώ να το καταπιώ το διαλύω και βρωμάει απίστευτα τι να κάνω 

Θα συμφωνησω, μαθε να μπορεις να το καταπιεις. Και γω ειχα τεραστιο θεμα ελα ομως που βρεθηκε η αναγκη και εμαθα σιγα σιγα. Ακομα και σημερα σα τρελος κανω για να "βολευτω" να το καταπιω. Παρε τιποτα βιταμινες σε χαπι και κανε εξασκηση.

Επισης το να το διαλυεις δεν ειναι καλο, αν ηθελαν να φτιαξουν το φαρμακο αναβραζον θα το ειχανε κανει, εφοσον το εχουν σα χαπι εχουν υπολογισει τη δραση του με τη μορφη αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Nate Drake είπε

Παιδιά πίνω zinadol και επειδή δεν μπορώ να το καταπιώ το διαλύω και βρωμάει απίστευτα τι να κάνω 

Εγώ δεν έχω πρόβλημα , δεν το ήξερα αλλά πρόσφατα και επειδή η σύζυγός μου έχει και αυτή πρόβλημα με τα χάπια στην κατάποση ο οδοντίατρος της έγραψε μία αντιβίωση νομίζω amoxil τα χάπια της οποίας τα διαλύεις σε νερό πριν τα πιεις όπως τα αναβράζοντα.Όπως μου είπε δεν έχει δυσάρεστη γεύση.

Αφού έχεις πρόβλημα κάνε μία ερώτηση στο γιατρό σου μήπως μπορεί να σου γράψει κάποια παρόμοια συνταγή.

Επεξ/σία από papoys1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, οχι, οχι... Εμενα ακου. Εχω τεραστιο προβλημα και εγω, αλλα πλεον και καρυδι να μου δωσεις το καταπινω. Παρε λιγο ψωμακι, λιγο ψυχα μασα καλα αναμειξε με σαλιο βαλε το χαπακι στο στομα σου και σπρωξτο με την γλωσσα μεσα στην ψυχα. Καταπιε... (μην παρεις παρα πολυ ψωμι , ισα-ισα να το καλυψεις, θελεις με μια καταποση να κατεβασεις την τροφη/χαπι)

Εχω καταληξει οτι σε ενα βαθμο ειναι και ψυχολογικο. Διοτι πλεον με ελαχιστη τροφη στο μεγεθος φακης μπορω να το κανω. Καποια στιγμη καταφερα να παρω (νταξ μιλαω για ντεπον χαπι) χωρις τροφη αλλα το ξαναεχασα κ πλεον δε μπορω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...