Προς το περιεχόμενο

Σημαντική αύξηση στην αποστολή έγκυρων SMS στον αριθμό 13033


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τώρα δλδ που στην Βασιλλίσης Σοφίας είναι 5 μπλόκα και ελέγχουν σωρηδών, ρε φίλε 8 η ώρα το πρωί σε κεντρικό δρόμο με το παπάκι τι λες να κάνω, άσκοπες βόλτες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 hours ago, BILL5 said:

άμα κάποιος έχει το ίδιο ονοματεπώνυμο μαζί σου μπορεί και να μην σε αφήσουν να βγεις

Αυτός που θα χει ίδιο ονομ/μο με εσένα θα έχει και την ίδια διεύθυνση με σένα; επίσης που κολλάει το ότι δε θα σε αφήσουν να βγεις; δλδ οι συνονόματοι δεν βγαίνουν συγχρόνως; Τι γράφετε;;; 

  • Like 2
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστός γνωστού γράφει σε Α4 τα στοιχεία του και βγαίνει, λέει ότι ισχύει. 

Επίσης κάτι ακόμα... Μόνο τα σκυλιά βόλτα ;  τα παιδιά θα είναι κλεισμένα φυλακή ; κάτι τους ξέφυγε νομίζω. Μιλάω για έξω χωρίς κανέναν κοντά στα παιδιά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι σε Α5 και οποιοδήποτε χαρτί με ευανάγνωστη γραφή.

Στο άλλο που γράφεις, συγκρίνεις ανόμοια πράγματα και για λάθος λόγους. Τα σκυλιά δεν κολούν, ούτε μπορούν να πάνε στην τουαλέτα! Από την άλλη, είναι ένα πρόβλημα με τα παιδιά πράγματι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα δεν είναι ότι θα παρακολουθήσουν μεμονωμένα κάποιον. Αυτό το κάνουν άνετα και χωρίς μηνύματα.

Μπορούν όμως να δουν μαζικά τι κάνει η κοινωνία. Αυτό είναι το πρόβλημα. Πχ πόσοι έχουν σκύλο ,τι ώρα βγαίνουμε έξω ,πόσοι γυμνάζονται κτλ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, johnbond είπε

Το θέμα δεν είναι ότι θα παρακολουθήσουν μεμονωμένα κάποιον. Αυτό το κάνουν άνετα και χωρίς μηνύματα.

Μπορούν όμως να δουν μαζικά τι κάνει η κοινωνία. Αυτό είναι το πρόβλημα. Πχ πόσοι έχουν σκύλο ,τι ώρα βγαίνουμε έξω ,πόσοι γυμνάζονται κτλ. 

Nαι και? Ούτως ή άλλως οι συνήθειες αυτές είναι λόγω του εγκλεισμού. Δεν έχουν καμία σχέση με πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι αυτοί που βγαίνουν για να πληρώσουν λογαριασμούς τηλεφώνου, νερού, ρεύματος κλπ αλλά όχι σε τράπεζα, τι κωδικό στέλνουν άραγε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, BILL5 είπε

Ναι ένας φίλος μου έστειλε και τον αριθμό ταυτότητας για να είναι σίγουρος ότι δεν θα τον μπερδέψουν με κάποιον συνονόματο του για αυτό το είπα εγώ δεν πρόκειται να στείλω έχω εκτυπώσει όπως ξαναείπα πέντε χαρτιά αλλάζω Απλώς με Blanco ημερομηνία και ώρα και το χρησιμοποιώ

Ναι το ξέρω αυτό γράφεις αυτό 1 έως το 6 και το στέλνεις αλλά άμα κάποιος έχει το ίδιο ονοματεπώνυμο μαζί σου μπορεί και να μην σε αφήσουν να βγεις

Ρε φίλε...
Πόσο πιθανό πιστεύεις είναι να έχετε τον ίδιο αριθμό κινητού όπως και διεύθυνσή;
Εκτός, κι αν μέσα σου κατοικούν κι άλλα άτομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον είναι δωρεάν και δεν διατηρείται ο αριθμός στα μητρώα των εταιρειών κινητής τηλεφωνίας οπότε καλό να το έχουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fingolfingr είπε

Όλοι αυτοί που βγαίνουν για να πληρώσουν λογαριασμούς τηλεφώνου, νερού, ρεύματος κλπ αλλά όχι σε τράπεζα, τι κωδικό στέλνουν άραγε;

Εκεί γράφεις εσυ σε Ένα χαρτί ότι θα πας για πληρωμή λογαριασμού στο τάδε κατάστημα που βρίσκεται στην τάδε οδό.

εγω παράδειγμα το πρωί βγήκα για να πληρώσω τον λογαριασμό τηλεφώνου του παππού μου,επειδή δεν έχει όμως νούμερο έγραψα τα στοιχεία μου και στον λόγο έγραψα ότι για ανάγκη μεγαλύτερου ανθρώπου θα πληρώσω τον λογαριασμό cosmote στο κατάστημα της τάδε οδού.

και από κάτω έγραψα την οδό του παππού μου,ώρα και ημερομηνία.

Εν τέλη την ώρα που ειμουν στην ουρά ήρθε ένας μπάτσος και έλεγχε τους πάντες,σχεδόν όλοι είχαν στείλει μνμ για ψώνια,δεν τους έκανε κάτι,αλλά όταν είδε το δικό μου το χαρτί και γύρισε και μου είπε ότι έτσι πρέπει να γίνεται κανονικά όταν πας για πληρωμές σε κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...