Προς το περιεχόμενο

Microsoft Xbox One X 299€ PUBLIC


d3m1s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά ήμουν στη διαδικασία αναζήτησης GPU, με επικρατέστερη επιλογή την 1660S για 2k οθόνη. Προτείνετε να κάνω στροφή για τη συγκεκριμένη προσφορά και να αφήσω το PC μόνο για δουλειά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

7 λεπτά πριν, insomniac001 είπε

Παιδιά ήμουν στη διαδικασία αναζήτησης GPU, με επικρατέστερη επιλογή την 1660S για 2k οθόνη. Προτείνετε να κάνω στροφή για τη συγκεκριμένη προσφορά και να αφήσω το PC μόνο για δουλειά;

Εγώ θα έμενα στο PC. Όμως εμένα αρέσουν strategy παιχνίδια . Αν ήθελα αθλητικά πχ θα πηγαινα σε κονσόλα.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 ώρες πριν, kundi είπε

το πασχα κοντα ειναι σιγουρα θα βγαλουνε και αλλες , το ps4 ειναι πιο δημοφιλες και βρισκεις πιο ευκολα μτχ , ειναι κ ο μονος λογοσ πυ δεν το περνω , δεν υπαρχουν και τα sevenspot για ενοικιαση .,60 δεν δινω ,,

τσεκαρε site οπως base.com. Με 2 ευρω μετραφορικα εχω παρει δεκαδες παιχνιδια σε τιμες απο 13 εως 20 ευρω. Καινουρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, d_gkal είπε

δινεις 300 τωρα και για τα επομενα 2-3 χρονια εισαι καλυμμενος απο κονσολα. 

μεχρι τοτε θα εχει πεσει η τιμη του series X, οποτε το χτυπας τοτε!

Nα χουν περάσει κ τα πρώτα κουσουρια κιόλας και να χουν βγει δυνατά παιχνίδια η και ίσως πιο -αναβαθμισμενη slim έκδοση ξέρω γω.σωστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα με ψήνει, αλλά δε μου αρέσουν τα 2 παιχνίδια που έχουν τα πακέτα προσφορών. Επειδή  έχω σταματήσει να ασχολούμαι με παιχνιδομηχανές εδώ και χρόνια και δεν έχω ιδέα τι συμβαίνει τώρα.. Κάτι διάβασα πως πληρώνεις μια συνδρομή και έχεις πρόσβαση σε παιχνίδια για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα κτλ.. Ισχύει κάτι τέτοιο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, chriskourou said:

Κι εμένα με ψήνει, αλλά δε μου αρέσουν τα 2 παιχνίδια που έχουν τα πακέτα προσφορών. Επειδή  έχω σταματήσει να ασχολούμαι με παιχνιδομηχανές εδώ και χρόνια και δεν έχω ιδέα τι συμβαίνει τώρα.. Κάτι διάβασα πως πληρώνεις μια συνδρομή και έχεις πρόσβαση σε παιχνίδια για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα κτλ.. Ισχύει κάτι τέτοιο; 

Ναι εφόσον μιλάμε για τα Xbox και το PC. 

Ψάξε για το game pass. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, chriskourou είπε

Κι εμένα με ψήνει, αλλά δε μου αρέσουν τα 2 παιχνίδια που έχουν τα πακέτα προσφορών. Επειδή  έχω σταματήσει να ασχολούμαι με παιχνιδομηχανές εδώ και χρόνια και δεν έχω ιδέα τι συμβαίνει τώρα.. Κάτι διάβασα πως πληρώνεις μια συνδρομή και έχεις πρόσβαση σε παιχνίδια για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα κτλ.. Ισχύει κάτι τέτοιο; 

Μπορείς να τα ανταλλάξεις με άλλα ή να τα πουλήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, chocorello είπε

Μα να δώσετε 300+ για κονσόλα που μετράει μήνες ώστε να θεωρηθεί κονσόλα προηγούμενης γενιάς; 😐

μια μερα πριν το κλεισιμο υων καταστηματων βρεθηκα σε εμπορικο κεντρο

ειχε προσφορα xbox one s 1 tb με δωρο το division 2 και δευτερο χειριστηριο στα 264

ειχα να παρω κοσολα απο την εποχη του ps2

με το τον δωρεαν 1 μηνα στο game pass εχω λιωσει και τα πιτσιρικια σπιτι τραγουδανε''Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ''

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σούπερ τιμή πραγματικά αξίζει μόνο και μόνο και ως media player και να βλέπεις σε 4Κ Ytube κλπ για τα χειριστήρια που είναι και εκεί φοβερή προσφορά και παίζω μόνο με αυτά στο PC,νομίζω είναι το καλύτερο για αυτή την εποχή της κλεισούρας,ιδιαίτερα αν έχεις 4Κ τηλεόραση θα το ευχαριστηθείς ιδιαίτερα,επίσης δεν ξέρουμε που θα φτάσουν οι και αν θα βγούν και στήν ώρα τους οι νέες κονσόλες το πιο πιθανό είναι πως θα καθυστερήσουν λίγο εως πολύ λόγο του σκατοιού το ότι έχεις και ένα σωρό παιχνίδια στο Gamepass και παίζει και παιχνίδια του πρώτου και του 360 αυτό συνεχίζεται και όταν βγεί η νέα κονσόλα,που θα τρέχει ακόμη καλύτερα χωρίς να χρειάζεται να πληρώσεις για την νέα έκδοση,αυτό είναι ένα τεράστιο + 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλως ηρθατε στο 2020

https://www.microsoft.com/fr-fr/store/collections/xboxonexconsoles?icid=Cat-X1Consoles_CP1_X1X

Σταθερα 300€ στο microsoft store και προσφατα δυο φορες 276€ τελικη απο amazon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...