Προς το περιεχόμενο

@Nike.com - Έκπτωση 25% [ΤΕΛΟΣ]


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
26 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Είχε κλειδωθεί το θέμα και δεν το είδαμε; Και αν ναι, για ποιο λόγο; 

Ο,τι να ναι.

Ειναι κλειστοι και οι οφθαλμιατροι; Και για σενα αυτο και για τον αλλον που σου κανει λαικ. 😛 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Ο,τι να ναι.

Ειναι κλειστοι και οι οφθαλμιατροι; Και για σενα αυτο και για τον αλλον που σου κανει λαικ. 😛 

Καταρχάς θεωρώ ότι είναι λίγο προσβλητική η απάντηση σου. Κάθε μέρα παρακολουθώ τις προσφορές που δημοσιεύονται, οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να μου ξέφυγε. Το θέμα το είχα δει την πρώτη μέρα που ανοίχτηκε αλλά έλεγαν ότι ο κωδικός θα ισχύει το ΣΚ. Και δεν το ξαναείδα. Άλλωστε αυτό επιβεβαιώνει και το γεγονός ότι δεν υπήρξε ούτε ένα μήνυμα από την Παρασκευή μέχρι σήμερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, vrwmiar1Z είπε

Έπιασε και σε μερικά limited ρούχα που είχαν τις τιμές στο θεό.σε εμφανίσεις ομάδων αναφέρομαι.

Ήταν λίγο προς τα πάνω οι τιμές ή μονο σε εμενα φάνηκε αυτό;
Για πες κι εσύ που τα είδες και αγόρασες @vrwmiar1Z, γιατί εγώ μπήκα από την δεύτερη μέρα που έτρεχε.

Επεξ/σία από Lanc3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Καταρχάς θεωρώ ότι είναι λίγο προσβλητική η απάντηση σου. Κάθε μέρα παρακολουθώ τις προσφορές που δημοσιεύονται, οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να μου ξέφυγε. Το θέμα το είχα δει την πρώτη μέρα που ανοίχτηκε αλλά έλεγαν ότι ο κωδικός θα ισχύει το ΣΚ. Και δεν το ξαναείδα. Άλλωστε αυτό επιβεβαιώνει και το γεγονός ότι δεν υπήρξε ούτε ένα μήνυμα από την Παρασκευή μέχρι σήμερα.

Κι ομως σου ξεφυγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...