Προς το περιεχόμενο

[Mousepad]GENESIS NPG-0660 M12 MAXI @e-shop.gr 8.90€ για παραλαβή από e-shop point [Εξαντλήθηκε]


Jason15

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εε ναι!!! φυσικα κ αξιζει κατι παραπανω απτην υγεια μας(τη δικη μας κ των γυρω) το σουπερ ουαου γ@μ@το σουπλαπαντχαλοσεντονο το οποιο εννοειται πως κ τρεχουμε να το προλαβουμε μηπως κ εξαντληθει

αυτα!τπτ αλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

6 ώρες πριν, Vassilis_24 είπε

Αφήστε που αυτό που κάνει το e-shop, με ανοιχτά τα e-shop points για παραλαβές προϊόντων, είναι για καταγγελία...

Τα e-shop points ειναι μεταφορικες. Οσο νομιμα ανοιχτες ειναι οι μεταφορικες, αλλο τοσο ειναι και αυτα...Και οτι δικαιολογια βρισκεις (αν βρισκεις) για να περασεις απο μεταφορικη να παραλαβεις κατι, βρισκεις και γι αυτα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα, φαίνεται ποιοτικό και για τα 8.9€ δυνατό! Όσον αφορά το e-shop point της περιοχής μου, μπαίνει 1 πελάτης τη φορά και έχεις μεγάλη απόσταση από τους εργαζόμενους μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω κάνει παραγγελία για παραλαβή από το eshop του ελληνικού . Δυστυχώς δεν θα το πάρω .

Όποιος δεν πρόλαβε μου στέλνει πμ να του δώσω αριθμό παραγγελίας να τα πάρει

Επεξ/σία από insomiaistas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
1 ώρα πριν, Errik είπε

Παράγγειλα άλλο ένα. Ειλικρινά δεν ξέρω γιατί. Καλό καλοκαίρι προσφορές του ινσόμνια.

Πετσέτα παραλίας. Ή και σκέπαστρο ΑΝΕΤΑ.😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις που το χει αν μπορεις να γραφεις πανω του σε μια κολλα χαρτι πχ συστηματικα (με ευκολια) ή τρυπαει το χαρτι/δε γραφει καλα, επειδη ειναι σαν σφουγγαρι?

Εχω μια επιφανεια που ειναι 95x50, αρα χωραει, αλλα το θεμα ειναι το mousepad/χαλι αυτο ειναι μονο για πληκτρολογιο και ποντικι ή μπορεις να κανεις και δουλειες γραφειου πανω του (γραψιμο κλπ)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 minutes ago, sexymwro7 said:

Ξερει κανεις που το χει αν μπορεις να γραφεις πανω του σε μια κολλα χαρτι πχ συστηματικα (με ευκολια) ή τρυπαει το χαρτι/δε γραφει καλα, επειδη ειναι σαν σφουγγαρι?

Εχω μια επιφανεια που ειναι 95x50, αρα χωραει, αλλα το θεμα ειναι το mousepad/χαλι αυτο ειναι μονο για πληκτρολογιο και ποντικι ή μπορεις να κανεις και δουλειες γραφειου πανω του (γραψιμο κλπ)?

Τρυπάει το χαρτί, δεν γραφεις άνετα. Μόνο αν εισαι πολυ προσεκτικός και για να γραψεις κανα τηλέφωνο ξερωγω κάνει. Πιστεψέ με, και τα 4 που έχω το ιδιο ειναι 😋

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...