Προς το περιεχόμενο

Tablet 4G Archos Oxygen 101S 10,1" 3/32 110.90 ευρώ e-shop.gr [EΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ-ΑΚΥΡΑ]


Doubt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγα το πήρα κι εγώ σήμερα μαζί με τα ψώνια της εβδομάδας.

Στα θετικά έχει ραδιόφωνο FM, βύσμα ακουστικών, bluetooth, typc C θύρα φόρτιση, δέχεται κάρτα microsd και 2 sim. Έβαλα 1080p youtube και το έπαιζε μια χαρά χωρίς να χάνει frames.

Στα αρνητικά έχει ένα ελαφρύ lag, κάπως αυξημένο βάρος και δεν έχει αισθητήρα φωτός. Πήρε κι ένα update 1,5gb. Κατέβαζε με 6mb/sec που είναι πολύ καλά για την γραμμή που έχω.

Αν κάνει την δουλειά του για τις βιντεοκλήσεις για το σχολείο είμαστε καλά λόγω της τιμής. Αν βολέψει καλύτερα το παλιό λαπτοπ στην κόρη θα βγει για πούλημα ή θα το πάρει η μικρή να παίζει με την pepa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, pantelikas είπε

Πήγα το πήρα κι εγώ σήμερα μαζί με τα ψώνια της εβδομάδας.

Στα θετικά έχει ραδιόφωνο FM, βύσμα ακουστικών, bluetooth, typc C θύρα φόρτιση, δέχεται κάρτα microsd και 2 sim. Έβαλα 1080p youtube και το έπαιζε μια χαρά χωρίς να χάνει frames.

Στα αρνητικά έχει ένα ελαφρύ lag, κάπως αυξημένο βάρος και δεν έχει αισθητήρα φωτός. Πήρε κι ένα update 1,5gb. Κατέβαζε με 6mb/sec που είναι πολύ καλά για την γραμμή που έχω.

Αν κάνει την δουλειά του για τις βιντεοκλήσεις για το σχολείο είμαστε καλά λόγω της τιμής. Αν βολέψει καλύτερα το παλιό λαπτοπ στην κόρη θα βγει για πούλημα ή θα το πάρει η μικρή να παίζει με την pepa

 Καλό αυτό με τη πεπα θα το πάρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/4/2020 στις 6:17 ΜΜ, pantelikas είπε

Πήγα το πήρα κι εγώ σήμερα μαζί με τα ψώνια της εβδομάδας.

Στα θετικά έχει ραδιόφωνο FM, βύσμα ακουστικών, bluetooth, typc C θύρα φόρτιση, δέχεται κάρτα microsd και 2 sim. Έβαλα 1080p youtube και το έπαιζε μια χαρά χωρίς να χάνει frames.

Στα αρνητικά έχει ένα ελαφρύ lag, κάπως αυξημένο βάρος και δεν έχει αισθητήρα φωτός. Πήρε κι ένα update 1,5gb. Κατέβαζε με 6mb/sec που είναι πολύ καλά για την γραμμή που έχω.

Αν κάνει την δουλειά του για τις βιντεοκλήσεις για το σχολείο είμαστε καλά λόγω της τιμής. Αν βολέψει καλύτερα το παλιό λαπτοπ στην κόρη θα βγει για πούλημα ή θα το πάρει η μικρή να παίζει με την pepa

Ξερεις πως γινετε να αποθηκευονται οι φωτο κ οι εφαρμογες στην καρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι εφαρμογές νομίζω δεν γίνεται πλέον, γινόταν σε παλιές εκδόσεις android. Τότε για την κάμερα υπήρχε επιλογή στις ρυθμίσεις να αποθηκεύει στην εξωτερική κάρτα. Δεν είχα ασχοληθεί τόσο. Ψάξε για app2sd. Έτσι λεγόταν η εφαρμογή που επέτρεπε τις μεταφορές.

Εγώ το ετοίμασα για την μικρή (6 χρονών) και με όλα τα παιχνιδάκια έμειναν 17gb ελεύθερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, pantelikas είπε

Οι εφαρμογές νομίζω δεν γίνεται πλέον, γινόταν σε παλιές εκδόσεις android. Τότε για την κάμερα υπήρχε επιλογή στις ρυθμίσεις να αποθηκεύει στην εξωτερική κάρτα. Δεν είχα ασχοληθεί τόσο. Ψάξε για app2sd. Έτσι λεγόταν η εφαρμογή που επέτρεπε τις μεταφορές.

Εγώ το ετοίμασα για την μικρή (6 χρονών) και με όλα τα παιχνιδάκια έμειναν 17gb ελεύθερα

Ξερεις τι αλλο δε μου δουλευει! το ανοιγμα οθονης με διπλο χτυπημα παροτι το εχει σαν επιλογη η οθονη δεν ανοιγει.Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν δουλεύει το ένα, δεν δουλεύει το αλλο

😂😂😂

Μακάρι να σας βγει καλό πάντως όσοι αγοράσατε, ο χρόνος θα δείξει... 

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και βεβαια μην αρχιζετε να γραφετε τι δεν δουλευει, δεν θα εχουμε το τοπικ συνεχως πανω για το τιποτα για κανενα χρονο. 😛 

Λουκετακι. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...