Προς το περιεχόμενο
CREATIVE OUTLIER ACTIVE WIRELESS 19.9€

Προτεινόμενες αναρτήσεις

• Απαντήσεις 113
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

https://www.e-shop.gr/creative-outlier-active-wireless-sweat-proof-in-ear-headphones-p-TEL.067383 https://www.gamescom.gr/tech-products/aksesouar-kiniton/akoustika-bluetooth/bt-headphones-creativ

Αρνητικά έχω να πω μόνο, μέτρια ποιότητα ήχου (συγκρίσιμα με noname κινέζικα) κακή ποιότητα μικροφώνου, μικρή σχετικά εμβέλεια.   Επουδενί δεν αξίζουν τα 20€, κρίμα και νόμιζα ότι η creative

Παρέλαβα κι εγώ. Εξαιρετικα πραγματικά, premium ακουστικά! Και στις κλήσεις εξαιρετικά, και στην σύνδεση με το κινητό. Σίγουρα ένα δύο επίπεδα πανω από τα Xiaomi/Huawei/Meizu  που βρίσκεις στα 15-35€.

Δημοσιευμένες Εικόνες

• Moderators

Πάνω που έχαχνα για bluetooth ακουστικά για άσκηση και μουσικούλα , για πείτε γνώμες οσοι τα έχουν

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, waterbear είπε

Σε pc παιζουν? Ξερει κανεις?

Λογικα θα παίζουν, εαν εχεις bluetooth.

Μιας άλλης μάρκας που εχει ο αδερφός μου τα δοκίμασε και δουλεύουν στο λαπτοπ.

Επεξ/σία από vaggos88
  • Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Είμαι κάτοχος κανένα 5μηνο

Πολύ καλή ποιότητα,χωρις αποσυνδέσεις, αξίζουν. 

Από θέμα μικροφώνου στις κλήσεις τι λένε από ποιότητα. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
4 λεπτά πριν, link67 είπε

Από θέμα μικροφώνου στις κλήσεις τι λένε από ποιότητα. 

Μια χαρά είναι 

Ακούω δυνατά και καθαρά. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Eιμαι κατοχος των creative outlier One που ειχε βγαλει παλαιοτερα σε προσφορα. Τα χρησιμοποιω κυριως στο τρεξιμο. 

Υπερ : Πολυ καλος ηχος, πολυ καλη εφαρμογη στο αυτι, η μπαταρια μου κραταει περιπου 5 ωρες στο 70% της εντασης, Ικανοποιητικα σε κληση.

Κατα : Διαφορετικος ηχος ringtone απο του κινητου (απλο μπιπ) και θα πρεπει να το συνηθισεις, Κακο balance λογω του χειριστηριου στο δεξι αυτι. Παρολο που εχει μανταλακι κλειδωματος θα πρεπει συνεχεια να το διορθωνετε. Μακαρι να ειχε ενα αντιβαρο στην αλλη πλευρα οπως εχουν καποιες αλλες μαρκες. 

Γνωμη μου σε αυτη την τιμη τα αγοραζεις με κλειστα ματια. Δεν τα αγοραζεις μονο αν εισαι δρομεας πολλων χιλιομετρων (θα σου σπασουν τα νευρα να τα ευθυγραμμιζεις) ή αν εχεις μεγαλες απαιτησεις ηχου.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Διάβαζα σε ριβιου στο αμαζον ότι έχουν λεπτυνει τα καλώδια στα καινούρια μοντέλα.για αυτό έχει πέσει η τιμή. Και πάλι φαίνεται εξαιρετική αγορά.

Είμαι ανάμεσα σε αυτά και στα huawei am61 ποια πιστεύετε είναι καλύτερα παιδιά? 

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • Moderators
1 ώρα πριν, big7 είπε

Διάβαζα σε ριβιου στο αμαζον ότι έχουν λεπτυνει τα καλώδια στα καινούρια μοντέλα.για αυτό έχει πέσει η τιμή. Και πάλι φαίνεται εξαιρετική αγορά.

Είμαι ανάμεσα σε αυτά και στα huawei am61 ποια πιστεύετε είναι καλύτερα παιδιά? 

Βασικά και εγώ ειμαι ανάμεσα σε αυτα τα 2

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Τα έχω από τον περασμένο Σεπτέμβριο σε άλλη προσφορά στα 25 πάλι από το eshop. Σε αυτή την τιμή κλέβετε εκκλησία.

Απαντάω σε κάθε νήμα όταν τα έχει προσφορά, και λέω τα ίδια. Πολύ καλή ποιότητα ήχου, κάθονται όμορφα μέσα από το κράνος στο μηχανάκι, συνδέονται άμεσα και εύκολα σε όποια συσκευή έχει BT, έχουν πολύ καλή διάρκεια μπαταρίας ένα οχτάωρο το βγάζουν άνετα, επίσης η ποιότητα κλήσης είναι πάρα πολύ καλή δεδομένου ότι το μικρόφωνο είναι μακριά από το στόμα.

Τα λατρεύω.

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.