Προς το περιεχόμενο

CREATIVE OUTLIER ACTIVE WIRELESS 19.9€


ΓιώργοςΒ.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 16/4/2020 στις 6:22 ΜΜ, dolomites είπε

Κυριακή παρήγγειλα. Εχτές ήρθαν Θεσσαλονίκη.

Μπορείς να μας μεταφέρεις εντυπώσεις ; 

Τα χρησιμοποιείς κατά την άθληση(τρέξιμο πχ) ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάντως τα έκανα παρεγγελία απο μαγαζί στο Σκρούτζ στα 19,90 την Κυριακή 12/4 και τα πήρα στα χέρια μου την Τρίτη (επαρχία).

Μια χαρά για την δουλειά που τα πήρα (τρέξιμο) κάθονται πολύ καλά στα αυτιά χωρίς να ενοχλούν ούτε να τα νιώθεις βαριά. Από ήχο αρκετά καλά, το μόνο πρόβλημα που αντιμετώπισα είναι ότι κάνει στιγμιαίες διακοπές στον ήχο χωρίς να χαλάει όμως την συνολική  εμπειρία. Μάλλον φταίει ότι το εχώ συνδεδεμένο με το ρολόι μου και από εκεί ακούω μουσική. Με το κινητό που το δοκίμασα δεν υπήρξε πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Camel4 είπε

Μάλλον φταίει ότι το εχώ συνδεδεμένο με το ρολόι μου και από εκεί ακούω μουσική.

Πιθανότατα αυτό φταίει ναι.Θα σου φανεί κουλό, αλλά δοκίμασε να φορέσεις το ρολόι στο δεξί χέρι (αν δε σε ενοχλεί) και ίσως να διορθωθεί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guys μια ερώτηση : σε άλματα είναι επιρρεπή στο να φεύγουν απο το αυτί? επειδή κάνω σχοινάκι και είχα τέτοιου είδους πρόβλημα λόγω της κάθετης κίνησης με μεγαλύτερο κραδασμό ενώ στο τρέξιμο δεν το αντιμετώπιζα. thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, stial είπε

guys μια ερώτηση : σε άλματα είναι επιρρεπή στο να φεύγουν απο το αυτί? επειδή κάνω σχοινάκι και είχα τέτοιου είδους πρόβλημα λόγω της κάθετης κίνησης με μεγαλύτερο κραδασμό ενώ στο τρέξιμο δεν το αντιμετώπιζα. thanks!

Καλησπερα και χρονια πολλα. Κοιτα σχοινακι δεν κανω αλλα στο τρεξιμο εδω και 5 μηνες που τα εχω φοραω στο ενα ακουστικο το σιλικονατο γαντζακι και το αλλο το αφηνω σκετο. Ε αυτο με το γαντζακι δεν κουνιεται στο ελαχιστο ενω το αλλο χαλαρωνει που και που.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μου πεσουν απ το λαιμο δε μου ετυχε ποτε, φυσικα αυτους τους μηνες φοραω και κατι απο πανω οποτε βρισκουν πανω στο ρουχο και στεκονται. Το δεδομενο ειναι ομως οτι λογω του controller στο δεξι, παντα γερνει προς τα δεξια ειτε τα φορας ειτε οχι. Κατα τα αλλα σε γενικες γραμμες ειμαι πολυ ευχαριστημενος και απ την ποιοτητα ηχου και απ την ποιοτητα κατασκευης, οι αλλοι μ ακουνε τελεια, το noise cancellation φοβερο, το μονο του μειον ειναι οταν εχω το κινητο στο τζιν κανει καποιες στιγμιαιες διακοπες/γρατσουνισματα που σου τη σπανε λιγο οσο να ναι.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω μήνες τα συγκεκριμένα (πλέον δεν τα χρησιμοποιώ γιατί πήρα ασύρματα) 

Μια χαρά ήταν, ούτε αποσυνδέσεις, ούτε μου έπεσαν, ούτε τίποτα περίεργο. 

Συνδέονται άμεσα, αξίζουν τα λεφτά τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, arisenal είπε

το noise cancellation φοβερο

Φαντάζομαι μιλάς απλά για απομόνωση του θορύβου λόγω εφαρμογής του tip και όχι για active noise cancellation.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hellojim είπε

Να δουμε αν θα παραλαβουμε ποτε... εχει κολλησει στην συγκεντρωσει προιοντων.

Εγω ακυρωσα μιας και μου ειπαν απο εβδομαδα μαλλον.
Ειπαμε προσφορα αλλα οχι να καταντησω να βρω νεφρο πιο γρηγορα αντι τα ακουστικα του eshop.
_______________
Aστειευομαι βεβαια...την υγεια μας να εχουμε ολοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/4/2020 στις 2:34 ΜΜ, stial είπε

guys μια ερώτηση : σε άλματα είναι επιρρεπή στο να φεύγουν απο το αυτί? επειδή κάνω σχοινάκι και είχα τέτοιου είδους πρόβλημα λόγω της κάθετης κίνησης με μεγαλύτερο κραδασμό ενώ στο τρέξιμο δεν το αντιμετώπιζα. thanks!

Δε νομιζω ότι θα σε βολέψουν. Το χειριστήριο όπως είναι μάλλον θα σε εκνευρίσει με την κίνησή του.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...