Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα στο ινσταγκραμ και ασφάλεια!!


MariaPto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 ώρες πριν, Vasilikhfouka είπε

μπορείς να μου δείξεις λίγο γιατί δεν μπορώ να βγάλω άκρη πλιζ

???

2 λεπτά πριν, Vasilikhfouka είπε

???

Εμένα δεν μου βγάζει και σελίδα σε αυτήν την εφαρμογή που μπήκα Aegis Μόνο κωδικό μου ζήτησε...?

4 λεπτά πριν, Vasilikhfouka είπε

Μόνο

 

4 λεπτά πριν, Vasilikhfouka είπε

 

Εμένα δεν μου βγάζει καμια σελίδα σε αυτήν την εφαρμογή που μπήκα Aegis Μόνο κωδικό μου ζήτησε...?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/3/2021 στις 7:08 ΜΜ, Vasilikhfouka είπε

μπορείς να μου δείξεις λίγο γιατί δεν μπορώ να βγάλω άκρη πλιζ

Μπορείς να μου πεις λίγο πλιζ μην είσαι τόσο σνομπ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vasilikhfouka είπε

Μπορείς να μου πεις  λίγο πλιζ μην είσαι τόσο σνομπ? 

Σορρυ αλλά τι σνομπ;Μπορεί να εχει δουλειά ο άνθρωπος.Δεν είναι τεχνική υποστήριξη του instagram εδω να έχουμε και απαιτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
15 ώρες πριν, Vasilikhfouka είπε

Μπορείς να μου πεις λίγο πλιζ μην είσαι τόσο σνομπ? 

Κατ'αρχάς δεν νομίζω οτι είμαι σνόμπ από την στιγμή που έφαγα να ανοίγω 3 σελίδες σε ένα post που δεν έχει απαντήσει κανείς μέχρι στιγμής.

Κατά δεύτερον, όπως πολύ σωστά ανέφερε και ο Ukforthemoment, αυτό το διάστημα έχω 5 διαφορετικές εκκρεμότητες να τακτοποιήσω με διαφορετική χρονική προθεσμία η καθεμία.. Το να ξημεροβραδιάζομαι στο insomnia δεν το θεωρώ και ιδιαίτερα εφικτό. Για προβλήματα σε κάποια πλατφόρμα (facebook/instagram κλπ) υπάρχει σαφώς η αντίστοιχη τεχνική υποστήριξη της εκάστοτε πλατφόρμας. Στο insomnia (και στο κάθε insomnia) απαντάμε ανιδιοτελώς και από καλή θέληση. Καλώς ή κακώς δεν πληρώνεται κανένας για τον χρόνο (πολύ ή λίγος) που αφιερώνει.

Σου έδωσα μια κατεύθυνση του τι να κάνεις, από κει και έπειτα υπάρχει το support του instagram, υπάρχει η google σαν μηχανή αναζήτησης, υπάρχουν βιντεάκια στο youtube και γενικά υπάρχουν και τεχνικοί που πρέπει να βγάλουν το ψωμί τους και αυτοί.

Μακάρι να είχα τον χρόνο να ασχοληθώ περισσότερο, δυστυχώς στην παρούσα φάση δεν είναι δυνατό κάτι τέτοιο.

Υπάρχουν πάντα και τα υπόλοιπα παιδιά του φόρουμ που μπορούν να εξυπηρετήσουν (αν το θέλουν οι ίδιοι)

Αυτά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, zernex201 είπε

Κατ'αρχάς δεν νομίζω οτι είμαι σνόμπ από την στιγμή που έφαγα να ανοίγω 3 σελίδες σε ένα post που δεν έχει απαντήσει κανείς μέχρι στιγμής.

Κατά δεύτερον, όπως πολύ σωστά ανέφερε και ο Ukforthemoment, αυτό το διάστημα έχω 5 διαφορετικές εκκρεμότητες να τακτοποιήσω με διαφορετική χρονική προθεσμία η καθεμία.. Το να ξημεροβραδιάζομαι στο insomnia δεν το θεωρώ και ιδιαίτερα εφικτό. Για προβλήματα σε κάποια πλατφόρμα (facebook/instagram κλπ) υπάρχει σαφώς η αντίστοιχη τεχνική υποστήριξη της εκάστοτε πλατφόρμας. Στο insomnia (και στο κάθε insomnia) απαντάμε ανιδιοτελώς και από καλή θέληση. Καλώς ή κακώς δεν πληρώνεται κανένας για τον χρόνο (πολύ ή λίγος) που αφιερώνει.

Σου έδωσα μια κατεύθυνση του τι να κάνεις, από κει και έπειτα υπάρχει το support του instagram, υπάρχει η google σαν μηχανή αναζήτησης, υπάρχουν βιντεάκια στο youtube και γενικά υπάρχουν και τεχνικοί που πρέπει να βγάλουν το ψωμί τους και αυτοί.

Μακάρι να είχα τον χρόνο να ασχοληθώ περισσότερο, δυστυχώς στην παρούσα φάση δεν είναι δυνατό κάτι τέτοιο.

Υπάρχουν πάντα και τα υπόλοιπα παιδιά του φόρουμ που μπορούν να εξυπηρετήσουν (αν το θέλουν οι ίδιοι)

Αυτά..

Είναι δύσκολο να μου δείξεις λίγο δεν θα πάθεις τιποτά ρεε φίλε😂 που λέει ο λόγος.... μη νομίζεις ότι ξέρω και πολλά από αυτά βοήθεια λίγο δεν είναι κακό να βοηθήσεις λίγο έλεος και εγώ έχω δουλειές αλλά δεν κάνω έτσι.....έσχός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

Καλησπέρα σας εγώ έχω θέμα με το instagram με αποσύνδεση χωρίς λόγο από τον λογαριασμό μου και δεν μπορώ να συνδεθώ επειδή θέλει τον οχταψήφο κωδικό και εδώ τον έχω τον έχω χάσει πώς μπορώ να συνδεθώ με έναν άλλο τρόπο στο προφίλ μου.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...