Προς το περιεχόμενο

Just Cause 4 Reloaded - Wheels of Aurelia Search [epic free games]


afairesths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, screaming_trees είπε

Καλα, και τα 2 πρέπει να σε πληρώσουν για να τα παίξεις... 

Τόσο χάλια το just cause 4; Το 3 ήταν fun to play. Όχι καμία παιχνιδαρα φυσικά αλλά περνούσε ωραία η ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, axlgk είπε

Ξέρει κανείς εάν θέλει port forward ?Γιατί έχω firewall από πίσω και με πετάει έξω όταν πάει να κάνει on line login.off line παίζει μια χαρά..Ευχαριστώ...

Εμένα δεν παίζει ούτε offline. Είτε online επιλέξω είτε offline μου βγάζει να ξαναεπιλεξω και μετά loop. 

Έκλεισα και το fw, έκανα και allow και disallow το παιχνίδι αλλά δεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/4/2020 στις 5:51 ΠΜ, Μακιαβέλλι είπε

Τόσο χάλια το just cause 4; Το 3 ήταν fun to play. Όχι καμία παιχνιδαρα φυσικά αλλά περνούσε ωραία η ώρα.

Ομολογώ προσωπικά περιμένα να είναι αρκετά fun to play το Just cause 4, αλλά έπαιξα 2 ώρες περίπου και μου φαίνεται άθλιο. Το 2 και το 3 μου είχαν φανεί υπέροχα, όχι για το story, Απλά σαν open world destruction/chaos game... Το 4 όμως δε μπορώ να το παίξω άλλο, είναι σαν να πήγαν 100 βήματα πίσω σε κάθε aspect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει παιδιά όσοι θέλετε Just cause παίξτε το υπέροχο Just cause 3 και το 2 στέκεται ακόμα καλά στα γραφικά. Το 4 θέλει πολλά patch ακόμα για να στρώσει δεν ξέρω γιατί το κυκλοφόρησαν έτσι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zio10 είπε

Ούτε για τζάμπα δεν κάνει ρε παιδιά; Τόσο χάλια;

Επίσης, έστω με όλα στο low παίζεται σε gtx 750 1gb;

Για την ωρα καλυτερα να πας στο just cause 3 xxl θα το καταευχαριστηθεις στα 4 ευρω παιζει. Το just cause 4 θελει δουλεια ακομα γενικα δεν το προσεξαν οσο τα προηγουμενα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...