Προς το περιεχόμενο

Web cam


mpouliaritis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε όλους ,καλή Ανάσταση με υγεία .Σε λαπτοπ Fujitsu lifebook A530 δεν μπορώ να χρησημοποιησω την κάμερα του .Στις συσκευές την βλέπει κανονικά .Στο Facebook βγάζει το μήνυμα της φωτογραφίας  αλλά δεν μου δίνει επιλογές να επιτρέψω την πρόσβαση .Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων .

6B0964B0-F5AA-49C3-B36C-E3DECC6CD31B.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις Windows 10; Αν ναι, πήγαινε Ρυθμίσεις > Προστασία προσωπικών δεδομένων > Μικρόφωνο και δες αν είναι ενεργοποιημένο και αν επιτρέπεται στις εφαρμογές η πρόσβαση στο μικρόφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/4/2020 στις 7:13 ΜΜ, mpouliaritis είπε

Καλησπερα σε όλους ,καλή Ανάσταση με υγεία .Σε λαπτοπ Fujitsu lifebook A530 δεν μπορώ να χρησημοποιησω την κάμερα του .Στις συσκευές την βλέπει κανονικά .Στο Facebook βγάζει το μήνυμα της φωτογραφίας  αλλά δεν μου δίνει επιλογές να επιτρέψω την πρόσβαση .Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων .

6B0964B0-F5AA-49C3-B36C-E3DECC6CD31B.jpeg

Με ποιο περιηγητή κάνεις είσοδο στο ίντερνετ ? Και δεύτερον έχεις περάσει το τελευταίο flash player ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, life is music είπε

Με ποιο περιηγητή κάνεις είσοδο στο ίντερνετ ? Και δεύτερον έχεις περάσει το τελευταίο flash player ?

Καλησπερα με τον Chrome , δεν έχω περάσει κανένα flash player .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mpouliaritis είπε

Καλησπερα με τον Chrome , δεν έχω περάσει κανένα flash player .

ωραια μπες στο google απο τον chrome και γραψε adobe flash player και κατεβασε την τελευταια εκδοση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...