Προς το περιεχόμενο

Δώρο σε φίλο;


lemourios92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαστε μια παρέα 5-6 νοματαίοι. Του ενός τα γενέθλια είναι αρχές Ιουνίου. Λέμε ή να του πάρουμε κάτι όλοι μαζί ή ο καθένας κάτι μόνος του. Ο τύπος βέβαια γουστάρει παιχνίδια (playstation κτλ) και ανιμέ οι άλλοι τα ακούνε και βγάζουνε σπυράκια, σου λέει 31 γίνεται δεν είναι δυνατόν. Εδώ να πω στο σημείο αυτό ότι κάθε χρόνο του παίρνω είτε βιβλία σχεδιασμού ανιμέ, είτε σετάκια για σχέδιο (μολύβια διαφορετικά, μολύβια από κάρβουνο σε διάφορα χρώματα, κάτι βελόνες σχεδίου και ανθρωπάκια) και του αρέσουν πολύ ή παιχνίδια για pc (του χω πάρει όλα τα asassins creed). Πάνω κάτω το ίδιο φίλοι είμαστε όλοι, εγώ νομίζω τον έχω ψυχολογήσει καλύτερα. Αλλά είπαμε ακόμα και αν πάρουμε κάτι χωριστά να είναι κάτι σχετικό και οι άλλοι λένε να πάρουμε κάτι σχετικό με ρούχα. Δεν έχω ΙΔΕΑ τι ρούχα παίζει να του αρέσουν ούτε φημίζομαι για τις γνώσεις μου στη μόδα και το στυλ. Μπορώ να διαθέσω μέχρι 50 ευρώ. Μπορείτε να μου δώσετε καμιά ιδέα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, lemourios92 said:

Μπορώ να διαθέσω μέχρι 50 ευρώ.

Συνολικά όλοι μαζί διαθέστε ένα ποσό και πάρτε του μια συλλεκτική edition κάποιου game. Ιδανικά, το αγαπημένο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

Συνολικά όλοι μαζί διαθέστε ένα ποσό και πάρτε του μια συλλεκτική edition κάποιου game. Ιδανικά, το αγαπημένο του.

Τους έψηνα για το nintendo switch που ξερω θα του αρέσει πολύ αλλά δεν εισακούστιν  (έτσι γράφεται άραγε;). Νομίζω ότι στο μυαλό τους είναι πεταμένα λεφτά. Είναι άτομα που πετάνε πολλά λεφτά σε ρούχα και όλα τα άλλα απλά δεν. Ειχα σκεφτεί βέβαια να του αγοράσω από κάποιο appstore συλλογή με παιχνίδια final fantasy.

1 λεπτό πριν, G.TH. είπε

5-6 x 50 = χορεύτρια στο χώρο σας αβασάνιστα

Θα πάθει εγκεφαλικό χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το switch προσωπικα δε με ενθουσιασε αλλα εχει πολλα gadgetakia για να κανει χειριστηρια  user friendly κλπ. 

συλλεκτικο παιχνιδι ηταν καλη η ιδεα του φιλου απο πανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, lemourios92 said:

Νομίζω ότι στο μυαλό τους είναι πεταμένα λεφτά.

Μαλλον κατι εχουν παρεξηγησει, δωρο παιρνουμε κατι που θα γουσταρει ο αλλος, οχι εμεις :P 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

Μαλλον κατι εχουν παρεξηγησει, δωρο παιρνουμε κατι που θα γουσταρει ο αλλος, οχι εμεις :P 

νομίζω πολλοί το έχουν να παίρνουν δώρο σε κάποιον που θα ήθελαν οι ίδιοι να τους κάνουν, ή να τους αλλάξουν τα γούστα ξέρω γω "ααα κοίτα είδες που στα λεγα τα παιχνίδια είναι βλακείες πορώσου με ρούχα" χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, lemourios92 είπε

νομίζω πολλοί το έχουν να παίρνουν δώρο σε κάποιον που θα ήθελαν οι ίδιοι να τους κάνουν, ή να τους αλλάξουν τα γούστα ξέρω γω "ααα κοίτα είδες που στα λεγα τα παιχνίδια είναι βλακείες πορώσου με ρούχα" χαχα

γιατι το ζοριζετε? αφου δε συμφωνητε στο δωρο ας του παρει ο καθενας οτι θελει. η κινηση μετραει, δε νομιζω να περιμενε απ εσας να φτιαξει τη "προικα" του :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα του πάρεις ότι του αρέσει (παιχνίδια-anime) και άσε τους άλλους φίλους σου -που δεν τον ξέρουν τόσο καλά- να του πάρουν ρούχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Lumini είπε

Θα του πάρεις κάτι που θα κάνει χρήση και που δεν το έχει ήδη. Πχ https://www.fleshlight.eu/

σε ευχαριστούμε για το δροσερό αστειάκι σου

 

57 λεπτά πριν, The_Judas είπε

Θα του πάρεις ότι του αρέσει (παιχνίδια-anime) και άσε τους άλλους φίλους σου -που δεν τον ξέρουν τόσο καλά- να του πάρουν ρούχα.

μάλλον σε κάτι τέτοιο το βλέπω και εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε του ακόμα ένα (αν έχει ήδη 1 ή περισσότερα) ρολόι, αν μαζεύετε κίολας κοντά στα 200-250 που λες (για nintendo switch) θα βρείτε ΤΙΜΙΟ αυτόματο που θα το κρατήσει 20+ χρόνια τύπου SKX ή ecodrive https://www.skroutz.gr/s/6323313/Citizen-Eco-Drive-Promaster-BN0150-10E.html (τυχαίο παράδειγμα). Τα ρούχα μπορεί να είναι πεταμένα λεφτά μερικές φορές συμφωνώ (η μόδα αλλάζει), τα ρολόγια είναι διαχρονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...