Προς το περιεχόμενο

Σύνδεση WooCommerce με Εθνική Τράπεζα


silve

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, να  ρωτήσω και γω κάτι (ο newbe) Εχω κάνει το site μου και το eshop (ιδιοκτήτης) και έβαλα αυτό το παλιοPlugin. Version 2.1.1. Αυτό ανοίγει σε modal και είναι αρκετά δύσχρηστο. Εχει στο documentation της Εθνικής για hosted payments και embedded form. Ξέρει κανείς αν πρέπει να βγάλω το plugin και βάλω τον κώδικα που λεει; Και που μπαίνει; Είναι όλο το κατεβατό ; Υπάρχει λύση οι πληρωμή να μπει στη σελίδα του checkout embedded;

Οποιος κάνει τον κόπο και απαντήσει τον ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλησπέρα. Ειχατε κάποιο νεότερο με τη χρήση του plugin; Το έχω εγκαταστήσει αλλά όταν προσπαθώ να κάνω δοκιμαστικές συναλλαγές κάνει απλώς Loading στην επεξεργασία κάρτας.  Ο μόνος τρόπος για να γίνει το τεστ ειναι με κάποιο Modal δλδ; Σας ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπέρα. Τελευταία προσπαθώ να κανω να δουλέψει αυτό το plugin της εθνικής αλλά μάταια. Έχω ανοιξει το περιβαλλον για sanbox και εμφανίζει μόνο critical error στο wordpress. Προσπάθησα να κάνω roll back τις εκδόσεις woocommerce σε αυτές που υποτίθεται παίζουν αλλα τίποτα. Κατέβασα το erro_log αλλα δεν βγάζω ακρη, ο κώδικας χτυπάει στο plugin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...