Προς το περιεχόμενο

Motorola One Vision (4GB RAM/128GB) 149€ @germanos [ΤΕΛΟΣ]


greengr21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, greengr21 είπε

μειον η καταραμενη η τρυπα

 

5 ώρες πριν, greengr21 είπε

(προσωπικα δεν ειναι για τα γουστα μου με τρυπες κτλπ)

Τι εννοεις λεγοντας ''τρυπες''?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

51 λεπτά πριν, crom251 είπε

Τι εννοεις λεγοντας ''τρυπες''?

τρυπα στην οθονη για τη seflie camera που προσωπικα τη θεωρω τερμα αντιαισθητικη,ενοχλητικη και dealbreaker....

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις ακριβώς το ποσό και δεν μπορείς να βρεις αλλά χρήματα οκ αξίζει...αλλιώς βρίσκεις χρήματα κ παίρνεις κάτι καλύτερο σε xiaomi γιατί σε άλλη μάρκα δύσκολα να βρεις κάτω από 250 αξιόλογη συσκευή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και είμαι με ένα "αρχαίο" Huawei P7 που μου έχει σπάσει τα νεύρα με τα κολλήματα του τον τελευταίο καιρό εγώ το τσίμπησα το κινητό. Το έχει άλλωστε και η γυναίκα μου και ξέρω τα θετικά του και τα αρνητικά του και θεωρώ εξαιρετική την τιμή για αυτά που προσφέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χρησιμοποιώ εδώ και ένα χρόνο ένα mi a2 lite 4/64 και σκέφτομαι αν αξίζει η αναβάθμιση να πάρω αυτό το one vision που απτην αρχή όταν βγήκε μου τράβηξε την προσοχή.Δεν έχω κανένα παράπονο απτό xiaomi αλλά είναι καλή η τιμη.Λογικα έχει καλύτερη κάμερα συν θα πάρει άλλη μια αναβάθμιση android.Τι λετε αξίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, daPro είπε

Χρησιμοποιώ εδώ και ένα χρόνο ένα mi a2 lite 4/64 και σκέφτομαι αν αξίζει η αναβάθμιση να πάρω αυτό το one vision που απτην αρχή όταν βγήκε μου τράβηξε την προσοχή.Δεν έχω κανένα παράπονο απτό xiaomi αλλά είναι καλή η τιμη.Λογικα έχει καλύτερη κάμερα συν θα πάρει άλλη μια αναβάθμιση android.Τι λετε αξίζει?

διαφορες θα δεις πιστευω αλλα οχι τοσο που να αξιζει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, daPro είπε

Χρησιμοποιώ εδώ και ένα χρόνο ένα mi a2 lite 4/64 και σκέφτομαι αν αξίζει η αναβάθμιση να πάρω αυτό το one vision που απτην αρχή όταν βγήκε μου τράβηξε την προσοχή.Δεν έχω κανένα παράπονο απτό xiaomi αλλά είναι καλή η τιμη.Λογικα έχει καλύτερη κάμερα συν θα πάρει άλλη μια αναβάθμιση android.Τι λετε αξίζει?

Σίγουρα σε σχέση με αυτό που έχεις τώρα είναι αναβάθμιση, αν έχεις καλομάθει με την μπαταρία θα φας μεγάλη ηττα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το πήρα. Θένκς TS. Ειχα πάει να το πάρω και με την παλιά τιμή αλλά εντέλει το πήρα τώρα.
για χρήση social, mail, camera.
Δεν παιζω ποτέ game στο κινητό (μονο στο στρατο το ειχα λιωσει).
Μπαταρία λογικά θα μου βγάζει την μέρα

Επεξ/σία από animae
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Διαβάζω παντού παράπονα ότι έχει ελάττωμα και ξεκουμπώνει το καπάκι της κάμερας.

το έχει η γυναίκα μου εδώ και κάνα 8μηνο, όχι δεν έχει τέτοιο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tiniakos είπε

Διαβάζω παντού παράπονα ότι έχει ελάττωμα και ξεκουμπώνει το καπάκι της κάμερας.

Το διάβασα και εγώ για αυτό. Το πήρα για μητέρα που θέλει ένα budget τηλέφωνο με μόνες απαιτήσεις τις καλές φωτογραφίες και να της βγάζει ημέρα η μπαταρία. Ελπίζω να αποδειχτεί καλή επιλογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...