Προς το περιεχόμενο

[Ασύρματα ακουστικά] Lenovo HE05 @ Gearbest 8.4€


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα είχα πάρει σε αντίστοιχη τιμή παλιότερα, το ένα έκανε ένα συνεχές βουητό και με ενοχλούσε, χρησιμοποιούσα συνήθως το ένα ή σε κάποια κλήση και τα 2, για την τιμή τους τέλεια! Τελικά τα πλάσαρα σε άλλον που του άρεσαν και πήρα headset me ANC εγώ.

Επεξ/σία από lion2486
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, s2117 είπε

Παίζει ακόμα η τιμή; τώρα τα βλέπω 9,99 (είτε από εφαρμογή είτε από browser)

Σωστά, έχει τελειώσει η προσφορά. 9.35€ μου τα εμφανίζει στην εφαρμογή. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/4/2020 στις 1:42 ΜΜ, dali13gr είπε

Τα έχω εδώ και 3 μήνες και ο ήχος τους είναι χαμηλός. Το μικρόφωνο πρέπει να το έχεις κοντά στο στόμα για να σε ακούει σωστά ο άλλος. 

ε όχι και χαμηλός ήχος, δυναμώνεις την ένταση από τα ακουστικά και από το κινητό; 

για τα λεφτά τους είναι πολύ καλά. και 20αρι να έκαναν πάλι θα άξιζαν, τα έχω καταευχαριστηθεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι είδα, με ~2€ παραπάνω έχει έκδοση και με μαγνητικά earbuds, ώστε να μη φεύγουν τόσο εύκολα. Θεωρώ ότι για όσους είναι αφηρημένοι το δίευρο είναι καλή επένδυση, ώστε να μη τα χάσουν χωρίς να το καταλάβουν ενώ έχουν τελειώσει την προπόνηση τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, imvrios είπε

Απ' ότι είδα, με ~2€ παραπάνω έχει έκδοση και με μαγνητικά earbuds, ώστε να μη φεύγουν τόσο εύκολα. Θεωρώ ότι για όσους είναι αφηρημένοι το δίευρο είναι καλή επένδυση, ώστε να μη τα χάσουν χωρίς να το καταλάβουν ενώ έχουν τελειώσει την προπόνηση τους. 

Και αυτά πάντως με τα 9,99 μαγνητικά δείχνει να είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, s2117 είπε

Και αυτά πάντως με τα 9,99 μαγνητικά δείχνει να είναι.

Ναι έχει την ίδια φωτογραφία με αυτά που λέω εγώ σε αυτό το link: https://www.gearbest.com/bluetooth-headphones/pp_3004695008509981.html

Δες τη διαφορά στον τίτλο των δύο προϊόντων γιατί έχω την αίσθηση ότι αυτά του θέματος δεν είναι στην πραγματικότητα μαγνητικά.

Επεξ/σία από imvrios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς tracking number η πιθανότητα να μας τα φάνε είναι μεγάλη και από το gearbest την έχω πατήσει οπότε αν και καλή προσφορά λέω να πάω πάσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/5/2020 στις 2:48 ΜΜ, lion2486 είπε

Τα είχα πάρει σε αντίστοιχη τιμή παλιότερα, το ένα έκανε ένα συνεχές βουητό και με ενοχλούσε, χρησιμοποιούσα συνήθως το ένα ή σε κάποια κλήση και τα 2, για την τιμή τους τέλεια! Τελικά τα πλάσαρα σε άλλον που του άρεσαν και πήρα headset me ANC εγώ.

Εχεις να προτεινεις καποια οικονομικα ANC? Ειναι καλα αυτα που πηρες εσυ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 05/05/2020 at 21:21, Sebu said:

Εχεις να προτεινεις καποια οικονομικα ANC? Ειναι καλα αυτα που πηρες εσυ?

Δεν πήρα οικονομικά, πήρα Bose 700 και είναι πολύ καλά, ειδικά η ποιότητα του μικροφώνου. 

Δοκίμασα και τα "https://www.skroutz.gr/s/21147351/TaoTronics-SoundSurge-46.html" και είναι καλό value for money.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Τελικά τα αγόρασα και εγώ από το AliExpress στα 6.23€ (με το κουπόνι που δίνει για την πρώτη παραγγελία ως νέος χρήστης). Σε αυτή τη τιμή προφανώς και δεν έχω μεγάλες απαιτήσεις οπότε πιστεύω πως θα είμαι ικανοποιημένος από τα ακουστικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα παρέλαβα σήμερα για χρήση σε προπονήσεις. Σταθερότητα λόγω form και για να μη χάσω ή να μη καταστρέψω καλά ακουστικά.

Έχω δοκιμάσει δεκάδες ακουστικά κάθε κόστους, για να είμαι ειλικρινής είναι η πρώτη φορά που η αμέσως πρώτη μου σκέψη μόλις τα άκουσα ήταν "πόσο άσχημα ακούγονται αυτά;". Επιπλέον, και η ένταση τους δεν είναι ικανοποιητική και δοκιμάστηκαν σε εσωτερικό χώρο. Σε εξωτερικό πιστεύω θα είναι πολύ χειρότερα.

Σαν build quality για 10€ είναι ΟΚ  αλλά θα ήθελα το καλώδια που ενώνουν το κάθε ακουστικό  με το κύριο με το κύριο σώμα να είναι πιο χοντρά και καλύτερης ποιότητας. Σου δίνει την αίσθηση ότι με κανένα απότομο τίναγμα θα κοπούν.

Βασικά όχι. Δε θα ήθελα τίποτε. Είναι τόσο χάλια που θα τα χαρίσω. Για όσους έχετε εμπειρία ήχουν από καλά ή έστω καλύτερα ακουστικά, μακριά.

Επεξ/σία από imvrios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, imvrios είπε

Τα παρέλαβα σήμερα για χρήση σε προπονήσεις. Σταθερότητα λόγω form και για να μη χάσω ή να μη καταστρέψω καλά ακουστικά.

Έχω δοκιμάσει δεκάδες ακουστικά κάθε κόστους, για να είμαι ειλικρινής είναι η πρώτη φορά που η αμέσως πρώτη μου σκέψη μόλις τα άκουσα ήταν "πόσο άσχημα ακούγονται αυτά;". Επιπλέον, και η ένταση τους δεν είναι ικανοποιητική και δοκιμάστηκαν σε εσωτερικό χώρο. Σε εξωτερικό πιστεύω θα είναι πολύ χειρότερα.

Σαν build quality για 10€ είναι ΟΚ  αλλά θα ήθελα το καλώδια που ενώνουν το κάθε ακουστικό  με το κύριο με το κύριο σώμα να είναι πιο χοντρά και καλύτερης ποιότητας. Σου δίνει την αίσθηση ότι με κανένα απότομο τίναγμα θα κοπούν.

Βασικά όχι. Δε θα ήθελα τίποτε. Είναι τόσο χάλια που θα τα χαρίσω. Για όσους έχετε εμπειρία ήχουν από καλά ή έστω καλύτερα ακουστικά, μακριά.

Λες να μην αξίζουν ούτε τα 6€ που έδωσα; Βέβαια έχουν ξεκινήσει εδώ και καμιά εβδομάδα οπότε όπως και να έχει δεν μπορώ να ακυρώσω την παραγγελία. Πάντως θέλω να πιστέψω πως θα μείνω ικανοποιημένος από τα ακουστικά, γιατί τα καλύτερα που έχω χρησιμοποιήσει μέχρι τώρα είναι αυτά που είχαν έρθει μαζί με το Sony Xperiz Z μου πριν πολλά χρόνια. :lol:

https://www.skroutz.gr/s/4440523/Sony-MH-EX300AP.html

Επεξ/σία από neosstoforum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, neosstoforum είπε

Λες να μην αξίζουν ούτε τα 6€ που έδωσα; Βέβαια έχουν ξεκινήσει εδώ και καμιά εβδομάδα οπότε όπως και να έχει δεν μπορώ να ακυρώσω την παραγγελία. Πάντως θέλω να πιστέψω πως θα μείνω ικανοποιημένος από τα ακουστικά, γιατί τα καλύτερα που έχω χρησιμοποιήσει μέχρι τώρα είναι αυτά που είχαν έρθει μαζί με το Sony Xperiz Z μου πριν πολλά χρόνια. :lol:

https://www.skroutz.gr/s/4440523/Sony-MH-EX300AP.html

Σε εσένα μόνο εσύ ξέρεις πως μπορούν να ακουστούν. Μπορεί και να τα λατρέψεις ακόμα.

Αντικειμενικά, είναι ευτελές το ποσό αγοράς αλλά - κατ' εμέ - ευτελή είναι και τα ίδια τ' ακουστικά.

Επεξ/σία από imvrios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Τελικά παρέλαβα ύστερα από 2 μήνες. Τα χρησιμοποίησα 2-3 μέρες μέχρι τώρα και έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Για μένα στα 6.32€ αξίζουν το κάθε λεπτό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...