Προς το περιεχόμενο

Assassin’s Creed Valhalla [PC]


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια μικρή ξενέρα την έφαγα που δεν θα βγει στο Steam. Αλλά εντάξει λογικά θα το παίξω όταν φτάσω σε αυτό το Assassin's Creed (είμαι στο 3 ακόμα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 846
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μαλλον ο κοσμος περιμενει το event της MS γτ και η συλλεκτικη ακομα διαθεσιμη ειναι

Πιστευω μετα το event θα αυξηθουν και οι προπαραγγελιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, Voziniotis-3 είπε

Μια μικρή ξενέρα την έφαγα που δεν θα βγει στο Steam. Αλλά εντάξει λογικά θα το παίξω όταν φτάσω σε αυτό το Assassin's Creed (είμαι στο 3 ακόμα).

Έτσι κ αλλιώς ότι παιχνίδι είναι της εταιρείας αναγκαστικά θα τρέχει και ο δικός της client απαραίτητα οπότε το ίδιο και το αυτό δυστυχώς

Btw στο fb φαίνονται κάτι συλλεκτικά αντικείμενα, φιγούρα/ες του ήρωα και το hidden blade αλλά αν πατήσεις πάνω στο λινκ εμφανίζεται error στο κατάστημα της Ubi

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λες για τον κολέκτορα για κάποιο λόγο πλέον η ubi δεν μας αφήνει να αγοράσουμε από την eu σελίδα (εγώ από εκεί είχα πάρει τον κολεκτορα του odyssey) αλλά μας πετάει στην international όπου υπάρχει μόνο η ψηφιακή έκδοση για pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όντως, έχουν παρερμηνεύσει την έννοια gameplay. Μίξη cgi/pre rendered/20% in game "gameplay" είναι αυτό

Αν και γνωρίζουμε ήδη τα γραφικά του τίτλου βέβαια περιμέναμε κάτι πιο χειροπιαστό.

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσο με έψησε το CGI reveal, άλλο τόσο με απώθηκε αυτό το "gameplay" trailer. Πολύ φοβάμαι για ακόμα ένα reskin. Μέχρι και το κοράκι ο τρόπος που παρουσιάζεται είναι λες και θα αντικαταστήσει τον αετό των Origins/Odyssey.

Επεξ/σία από naruto14
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cd projekt  σωσε μας , το 90% των παιχνιδιων πλεον ειναι copy paste .To λιγο ενδιαφερον που ειχα για το valhala χαθηκε σημερα με το ''gameplay'' βιντεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

cd projekt  σωσε μας , το 90% των παιχνιδιων πλεον ειναι copy paste .To λιγο ενδιαφερον που ειχα για το valhala χαθηκε σημερα με το ''gameplay'' βιντεο.

https://www.kotaku.com.au/2016/03/turns-out-ubisoft-used-far-cry-4s-map-to-make-far-cry-primal/

 

παλια τους τεχνη κοσκινο. Εχω να δωσω φραγκο στην Ubisoft χρονια τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραγικό trailer, το trailer του Hellblade 2 δεν το είδανε?! Επίσης ένταξη στο σημείο που δείχνει τον τύπο με το banner και η μπέρτα κάνει clip από την ασπίδα απλά δάκρυσα. Hurry up and pre-order! :P

 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, noFEARgr είπε

Πιο κακο trailer δεν νομιζω να εχω δει σε ολη την AC σειρα. Η μουσικη επισης ειναι αθλια. 

Τo gameplay μαρεσει στον τιτλο

το gameplay που είναι; cutscenes του παιχνιδιού είδαμε :P ?

ΡΕ ΠΑΡΤΕ ΤΗΝ GOLD EDITION , ΟΧΙ ΟΧΙ ΟΧΙ ΤΗΝ COLLECTORS ΠΑΡΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΤΙ- CAPS

18K dislike έναντι 8k likes!

τρελό κράξιμο στα σχόλια του βίδεο

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...