Προς το περιεχόμενο

Κατεβασμα βιντεο απο streaming υπηρεσια


thelos257

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας παιδια πως μπορω να κατεβασω ενα βιντεο απο το mozilla η απο το chrome με καποιο προσθετω ή με καποιο hack κολπο ;
Μιλαω για βιντεο που ενοικιαζουμε απο υπηρεσιες οπως ειναι η cosmote tv κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απ' ότι ξέρω και έχω διαβάσει σχετικά, ότι προβάλετε από την cosmote tv δεν καταγράφεται. Βγάζει μαύρη εικόνα στο σημείο του βίντεο.

Για κάτι άλλο πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένος σχετικά με την σελίδα ή να δώσεις κάποιο λινκ.

Σε γενικές γραμμές εγώ χρησιμοποιώ το video downloadhelper μαζί με το companion app του (σε firefox γιατί ο chrome το μπλοκάρει στο youtube... γιατί άραγε;;; ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, micos000 είπε

Απ' ότι ξέρω και έχω διαβάσει σχετικά, ότι προβάλετε από την cosmote tv δεν καταγράφεται. Βγάζει μαύρη εικόνα στο σημείο του βίντεο.

Για κάτι άλλο πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένος σχετικά με την σελίδα ή να δώσεις κάποιο λινκ.

Σε γενικές γραμμές εγώ χρησιμοποιώ το video downloadhelper μαζί με το companion app του (σε firefox γιατί ο chrome το μπλοκάρει στο youtube... γιατί άραγε;;; ).

ας πουμε οτι θελω να κατεβασω αυτο το βιντεο εδω απο το cytavision go https://ott.cytavision.com.cy/EPG/WEBTV/index.html#!/onDemandDetails/21685884 
το οποιο ενοικιασα και θα ηθελα να το εχω αποθηκευμενο στα αρχεια μου επειδη εχω παιξει στην συγκεριμενη ταινια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, micos000 είπε

Τα on demand γενικά τα προστατεύουν πολύ καλά. Δοκίμασε με το obs μήπως και στο πιάσει ή με addon που σου είπα πριν και το app toy ap;o firefox

Μαλιστα να σαι καλα. Αν το κανω με το obs ομως τοτε θα φαινεται εκει που θα πατησω εναρξη καταγραφης και τελος καταγραφης οπως επισης και με το addon που μου ειπες μου εμφανιζει mp4 κομματακια σε kb αντι σε mb ή και σε gb. εγω θελω να παρω μονο την ταινια ολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το addon μπορεί και να μην στο πιάνει. Δοκίμασε και με το obs αλλά ξεκίνα την καταγραφή, πάτα να παίξει και όταν τελειώσει και το σώσεις μπορείς να κόψεις την αρχή και το τέλος με το avidemux.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Ηλεκτροσόκ είπε

Καλημερα να σαι καλα θα το τσεκαρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι, αλλά τα 109€ για την απλή και τα 159€ για την plus έκδοση δεν είναι και λίγα! Η free έκδοση είναι για 21 μέρες και μέγιστο 32 λήψεις απ' ότι καταλαβαίνω από τα παρακάτω...

Αναφορά σε κείμενο

Fair Use Policy

Please note: using AnyStream is legal only for personal needs and without rights to share the downloaded material with third parties. Please respect copyrights of supported streaming providers.

The free 21-day trial version of AnyStream is limited to approximately 10 downloads. You have a quota of 10 downloads. Whenever some of it is used up, it will refill at a rate of 1 download every day. This amounts to a maximum of 31 downloads over the trial period of 21 days.

A valid AnyStream license is limited to approximately 280 downloads per week to avoid being blocked by your streaming provider. You have a quota of 100 downloads. Whenever some of it is used up, it will refill at a rate of 1 download every 36 minutes. This amounts to an average of 280 downloads per week.

Επίσης...

Αναφορά σε κείμενο

Running AnyStream in a Virtual Machine requires a valid AnyStream license, trial versions will not work in VMs

 

Επεξ/σία από micos000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Ξυπνάω το θέμα. Το app της Cosmote TV στο android σου δίνει τι δυνατότητα να κατεβάσεις την ταινία. Ξέρουμε που αποθηκεύεται το συγκεκριμένο αρχείο? Το μόνο που ξέρω είναι το μέγεθος του αρχείου 794,3 ΜΒ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...