Προς το περιεχόμενο

LG 55SM8500 55" Τηλεόραση Smart 4K TV [ 599 ευρω ] ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ


Filippos12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, manthos_27 είπε

Εγώ στις επόμενες μέρες θα παω να ρίξω μια μπουνιά σε μια LG που εχω βάλει στο μάτι αν δεν σπάσει θα την πάρω αν σπάσει τοτε η ποιότητα κατασκευής δεν θα είναι καλή  😂😂😂

Δεν είναι αστείο. Αν ο άλλος νοικιάζει και έχει παιδιά, μπορεί να μην τον αφήνει ο ιδιοκτήτης να τρυπήσει τον τοίχο. Τι χρειάζεται ο καθένας το ξέρει μόνο ο ίδιος.

Εδώ τα κινητά έχουν πιστοποιήσεις αδιάβροχοπίησης την οποία μάλιστα χρυσοπληρωνουν οι εταιρίες για να την πάρουν. Φαντάζομαι δεν βουτάς τα κινητά σου στο νερό, αλλά κάποιον τον ενδιαφέρει.

Επί του θέματος, εφόσον η q60r έχει παίξει στα ίδια και χαμηλότερα,  δεν βρίσκω την τηλεόραση του παρόντος δελεαστική στα 600€. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Μακιαβέλλι είπε

Δεν είναι αστείο. Αν ο άλλος νοικιάζει και έχει παιδιά, μπορεί να μην τον αφήνει ο ιδιοκτήτης να τρυπήσει τον τοίχο. Τι χρειάζεται ο καθένας το ξέρει μόνο ο ίδιος.

Εδώ τα κινητά έχουν πιστοποιήσεις αδιάβροχοπίησης την οποία μάλιστα χρυσοπληρωνουν οι εταιρίες για να την πάρουν. Φαντάζομαι δεν βουτάς τα κινητά σου στο νερό, αλλά κάποιον τον ενδιαφέρει.

Επί του θέματος, εφόσον η q60r έχει παίξει στα ίδια και χαμηλότερα,  δεν βρίσκω την τηλεόραση του παρόντος δελεαστική στα 600€. 

Απλά χιούμορ κάνω εχεις δίκιο και εγώ θα προτιμούσα να δώσω 50 ευρό παραπάνω και να πάρω qled που έχει 40 παραπάνω προσωπικά την θεωρώ ανώτερη! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω εχω την LG SM8600 55 περιπου το ιδιο πραγμα(Η Βαση ειναι διαφορετικη).Φοβερο το κοντρολ που μπορεις να κανεις σχεδον τα παντα.Τα στικακια παιζουν τα παντα,ο ηχος πολυ δυνατος το 4Κ απιστευτο.Τωρα στα καναλια δεν εχω ακριβως αυτο που με τρελλαινει(πριν ειχα μια sony - https://www.public.gr/product/tileoraseis/tileoraseis/tileorasi-sony-kdl-46w905a-46-smart-3d-led-full-hd/prod4182589pp/   -   που μου ταιριαζαν περισσοτερο τα χρωματα γενικα εχω κολλημα με τις σονυ αλλα σεαυτην δεν εχω μαθει καλα-καλα τις ρυθμισεις ακομα).Αλλο σημαντικο που δεν το ειχε η σονυ η ταχυτητα να μπαινεις στο ιντερνετ κ.τ.λ(με το κοντρολ με ενα κουμπι βλεπεις συνδεδεμενες συσκευες και πας οπου θελεις την στιγμη που παρακολουθεις ενα προγραμμα).Ηταν δωρο οποτε δεν μιλαω γιατι περιμενα να παω σε OLED σε μια καλη ευκαιρια αλλα το αφηνω για αργοτεραααα.Την εχω στο υπνοδωματιο αποσταση απο το προσωπο κοντα 3 μετρα.

Επεξ/σία από Dannie
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιγω νεο θεμα, τρεχει στο Κωτσοβολο και 10% επιστροφη σε κατοχους go4more της Εθνικης σε πλυντήρια/πλυντήρια στεγνωτήρια, πλυντήρια πιάτων, εντοιχιζόμενες συσκευές, απορροφητήρες, κουζίνες, ψυγεία/ψυγειοκαταψύκτες, τηλεοράσεις, κλιματιστικά και μικροσυσκευές

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...