Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για Headset


B0mbas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ενδιαφέρομαι αυτό το διάστημα να αγοράσω ένα headset για pc max 100€ έχει κανείς να προτείνει κάποιο που να γνωρίζει ότι είναι ποιοτικό σε θέμα ήχου , να μην είναι χαμηλό σε ένταση και γενικά να ξέρει ότι αξίζει τα λεφτά του;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, πριν κανα δίμηνο αγόρασα το CM MH752, τσέκαρέ το, σου το προτείνω!! είτε αυτό είτε το MH751, η διαφορά τους νομίζω είναι οτι το 752 έχει και κάρτα ήχου.. είναι ειλικρινά ότι πιο άνετο έχω φορέσει, μπορείς να το φοράς για ώρες και να μην αισθανθείς άβολα. Ο ήχος είναι όπως τον χρειάζομαι για να ακούω βήματα στα παιχνίδια που παίζω R6:siege, Escape from tarkov κτλ.  ενω το μικρόφωνό του είναι αποσπώμενο.

Επεξ/σία από Velocity91
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Velocity91 είπε

Καλησπέρα, πριν κανα δίμηνο αγόρασα το CM MH752, τσέκαρέ το, σου το προτείνω!! είτε αυτό είτε το MH751, η διαφορά τους νομίζω είναι οτι το 752 έχει και κάρτα ήχου.. είναι ειλικρινά ότι πιο άνετο έχω φορέσει, μπορείς να το φοράς για ώρες και να μην αισθανθείς άβολα. Ο ήχος είναι όπως τον χρειάζομαι για να ακούω βήματα στα παιχνίδια που παίζω R6:siege, Escape from tarkov κτλ.  ενω το μικρόφωνό του είναι αποσπώμενο.

Σ ευχαριστω πάρα πολύ και κοίταζα το ΜΗ751 όλως τυχαίως και μου έλυσες την απορία που είχα άρα θα πάω για το ΜΗ752 πιθανότατα λόγω και κάρτας ήχου

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλησπέρα σας.

Έχετε να προτείνετε κάποια δοκιμασμένη πρόταση για gaming headset γύρω στα 30-40 ευρώ; 

Βλέπω πολλές υλοποιήσεις της Zeroground σε παρεμφερείς τιμές στο skroutz (πχ. Sokun από 32 ευρώ, Keiji από 24 ευρώ) που έχουν πολύ καλές κριτικές σαν vfm headsets.

Η χρήση που τα θέλω είναι για gaming (δεν παίζω multiplayer games) και για youtube videos. Θα χρησιμοποιείται η κάρτα ήχου της μητρικής.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, defaultuser2003 είπε

Καλησπέρα σας.

Έχετε να προτείνετε κάποια δοκιμασμένη πρόταση για gaming headset γύρω στα 30-40 ευρώ; 

Βλέπω πολλές υλοποιήσεις της Zeroground σε παρεμφερείς τιμές στο skroutz (πχ. Sokun από 32 ευρώ, Keiji από 24 ευρώ) που έχουν πολύ καλές κριτικές σαν vfm headsets.

Η χρήση που τα θέλω είναι για gaming (δεν παίζω multiplayer games) και για youtube videos. Θα χρησιμοποιείται η κάρτα ήχου της μητρικής.

Θα σου προτεινα τα keiji , σε τετοια τιμη δεν βρισκεις τιποτα πιο καλο . Τα εχω εδω και 2-3 μηνες και δουλευουν αψογα χωρις το software , ειναι ΠΟΛΥ δυνατα ( max volume γινονται speaker)  , το μαξιλαρακι τους ειναι πολυ ανετο , μονο λιγο σφικτα ειναι στην αρχη αλλα με 2-3 χοντρα βιβλια αναμεσα σε ενα βραδακι λυνεται το θεμα επισης εχουν αρκετα καλο μικροφωνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Try Cooler Master MH 650.....Personally i feel awesome 

Στις 5/5/2020 στις 12:37 AM, B0mbas είπε

Good evening, I am interested in this period to buy a headset for pc max 100 €, can anyone suggest someone who knows that it is quality in terms of sound, not to be low in volume and generally knows that it is worth the money?

Thanks

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παραδέχομαι ότι βαριέμαι να ψάξω... 

Μεταξύ 70 και 120 ευρώ προς τα που να κοιτάξω με bluetooth και μικρόφωνο, κυρίως όμως να το χρησιμοποιώ με το xbox; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα κάνω μια δοκιμασμένη πρόταση. Εγω ο ίδιος δε παίζω παιχνίδια αλλά οι δοκιμαστές είναι 2 έφηβοι 16 και 17 χρόνων, άσχετοι μεταξύ τους, στους οποίους τα πήρα δώρο και ήταν και οι 2 πολύ ευχαριστημένοι. Να σημειωθεί ότι ο ένας από τους 2 πριν από αυτά είχε Razer Kraken και μετά Razer Electra το οποίο χάλασε ξαφνικά και αγοράστηκε αυτό ως αντικαταστάστης.

"Zeroground HD-2400G".

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...