Προς το περιεχόμενο

Poco F2 Pro: To οικονομικότερο smartphone με Snapdragon 865


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 107
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το παρήγγειλα Day 1 από Banggood με δώρο τα airdots στα 469(μαζί με τα μεταφορικά).Όποιος λέει θα περιμένω 3-4-5 μήνες να πέσει γιατί αλλιώς θα είμαι "κορόιδο" σημαίνει ότι δεν έχει ανάγκη από κινητό και άρα δεν έχει και στο νου του να το πάρει.Αν κάποιος θεωρεί ότι οι απαιτήσεις του δεν συμβαδίζουν με τα χαρακτηριστικά ας δώσει +100,200€ ή διπλάσια ή και παραπάνω χρήματα για λίγα παραπάνω specs (όσο καλύτερα και να είναι φτάνουμε τις τιμές στα άλλα της φετινής χρονιάς) εκτός και αν πάλι κάνει υποχωρήσεις με επεξεργαστες προηγούμενες χρονιάς(κανένα πρόβλημα και εδώ).Οσοι λέτε λοιπόν ότι είναι ακριβη ναυαρχίδα για το 2020 βλέποντας τις τιμές στα άλλα κινητά,μάλλον κάτι δεν βλέπετε σωστά.Τα κινητά έχουν πάρει την άνοδο και σε specs και τιμή οπότε κάθε σύγκριση με προηγούμενες χρονιες είναι εκτός πραγματικότητας πια.Συγγνωμη για το σεντόνι,κάτοχος S20 Plus εδώ(άσχετα πόσο το πήρα εγώ είναι ναυαρχίδα 1000αρικου)και μη πλούσιος...Οτι λεφτά βγάζω από την εργασία μου τα πετάω στο να δοκιμάζω κινητά.Οπότε θα τα βάλω δίπλα δίπλα όταν έρθουν και θα τα δοκιμάσω...Και αν υποψιαστώ ότι το Poco κοντράρει στα ίσα το S20 plus,θα είναι αυτό που θα πουλήσω και με μεγάλη λύπη δεν θα ξαναπάρω τόσο ακριβό κινητό (όσο το επιτρέπουν τα δεδομένα της αγοράς).Καλή σας συνέχεια 

Επεξ/σία από George6633
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θεωρείτε ότι το 5G του θα δουλεύει στην Ελλάδα;

Μετά από έρευνα στο gsmarena, αμφιβάλω.

 

Εάν είναι οκ το 5g, το λιγουρεύομαι!

 

 

Επεξ/σία από Nickfoxjr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...