Προς το περιεχόμενο

Το GTA V για PC δωρεάν για όλους μέσα από το Epic Games Store [Ενημέρωση]


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις ξεκίνησε να κατεβαίνει αλλά βγάζει μήνυμα ότι έχει μειωμένο bandwidth λόγω αυξημένης ζήτησης στην περιοχη.  Κατεβάζει με 1.2 περίπου. Πέφτει κιόλας 

Spoiler

 

 

Επεξ/σία από alexhs gk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, MontzOlee είπε

ξέρει κανένας ? είναι το story mode & το online μαζί ή όχι?

ειναι η premium εκδοση, αρα το πληρες παιχνιδι μαζι με το ονλινε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To οτι υπάρχει κόσμος που γκρινιάζει ακόμη για το επικ στορς και οτι κανει με ξεπερνά!

 

Εδιναν αγνωστα παιχνιδια Γκρινιαζαν

Εδιναν καλα αλλά αγνωστα παιχνδια γκρίνιαζαν

Δινουν ενα από τα καλύτερα παιχνιδια και πάλι γκρινιάζουν....

 

Ρε παιδια.... ρε ινσομνια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Spyrus είπε

Άντε πείτε πότε μπορούμε να μπούμε. Είμαι στο laptop της δουλειάς να πάω στο home laptop να ξαναπροσπαθήσω 

Αύριο... μεθαύριο... από Δευτέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Owned! To καλο ειναι οτι δεν σταματα το πανηγυρακι, εβγαλε mystery και για την αλλη βδομαδα. Το αγορασα προσφατα αλλα ηταν η εκδοση για rockstar. Οποτε τωρα θα την απεγκαταστησω. Εχω 5-6 game launchers, δεν λεει να εχω ενα ακομα μονο για ενα παιχνιδι. Μαλιστα αυτη εδω ειναι η πλατινουμ εκδοση οχι η απλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, nikos032 είπε

Καλά, δεν είναι και τίποτα το wow, 10 ευρώ κάνει στα μαγαζάκια... αν ήθελε κάποιος να το παίξει τόσα χρόνια θα το είχε αγοράσει, προσωπικά θα ήθελα να δω κανένα Sekiro ή Red Dead Redemption 2 ή στη χειρότερη μια collection όλων των GTA... αλλά δεν πειράζει, ο τζάμπας ζει και μ' αυτό. 

 
  •  

αν εσένα σου τρέχουν από τα μπατζάκια γιατί δεν μου δίνεις 10€ να το αγοράσω. Εμένα δεν μου περισάβανε και μου έκατσε μια χαρά αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Manos fot. είπε

αν εσένα σου τρέχουν από τα μπατζάκια γιατί δεν μου δίνεις 10€ να το αγοράσω. Εμένα δεν μου περισάβανε και μου έκατσε μια χαρά αυτό. 

Σιγά ρε φίλε που δε σου περισσεύουν 10 ευρώ... μη πας για καφέ, μείωσε τα πακέτα με τα τσιγάρα, ελλάτωσε τις βόλτες με τη μηχανή και στην τελική αν όντως δε κάνεις τέτοιου είδους σπατάλες, όλο και κάτι άλλο θα υπάρχει... μήπως παίρνεις καμια σοκολάτα κάθε φορά που πας στο σουπερ μαρκετ; αν ναι τότε μη την πάρεις τη ρημάδα για 1 μήνα και τότε θα έχεις τα 10 ευρώ για να πάρεις το παιχνιδάκι που θές να παίξεις.. αλλά κατα τ' άλλα "δε σου περισσεύουν". Εκτός αν δε σ' ενδιαφέρει το παιχνιδάκι οπότε επιστρέφουμε σ' αυτό που είχα γράψει νωρίτερα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, nikos032 είπε

Σιγά ρε φίλε που δε σου περισσεύουν 10 ευρώ... μη πας για καφέ, μείωσε τα πακέτα με τα τσιγάρα, ελλάτωσε τις βόλτες με τη μηχανή και στην τελική αν όντως δε κάνεις τέτοιου είδους σπατάλες, όλο και κάτι άλλο θα υπάρχει... μήπως παίρνεις καμια σοκολάτα κάθε φορά που πας στο σουπερ μαρκετ; αν ναι τότε μη την πάρεις τη ρημάδα για 1 μήνα και τότε θα έχεις τα 10 ευρώ για να πάρεις το παιχνιδάκι που θές να παίξεις.. αλλά κατα τ' άλλα "δε σου περισσεύουν". Εκτός αν δε σ' ενδιαφέρει το παιχνιδάκι οπότε επιστρέφουμε σ' αυτό που είχα γράψει νωρίτερα.

16 είμαι φίλε τίποτα από όλα αυτά δεν κάνω. Όντως δεν είχα 10€. Κάποια στιγμή θα το αγόραζα αλλά όποτε έδινε κανένας νονός τίποτα. Ξες πως πάνε αυτά. Τώρα όταν παρω αυτά τα 10 € μπορώ να αγοράσω κάποιο άλλο παιχνίδι. Κάνω κάτι λάθος? Γιατί νοιώθω λες και με κατηγορούν που το παίρνω.

Στην τελική θα μπορούσα να το κρακάρω όπως κάνουν οι μισοί φίλοι μου, αλλά όχι απλά περιμένω. Και τελικά ανταμείφθηκα.

Aαα και για την σοκολάτα που λες επειδή λατρεύω το gaming, προτιμώ να μην παίρνω ούτε αυτή για να αγοράζω το pc game pass μπας και παίξω κανένα παιχνιδάκι της προκοπής. Όλα αυτά στα λέω γιατί με ενόχλησε το "ο τζάμπας ζει και μ' αυτό".

Επεξ/σία από Manos fot.
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, nikos032 είπε

Καλά, δεν είναι και τίποτα το wow, 10 ευρώ κάνει στα μαγαζάκια... αν ήθελε κάποιος να το παίξει τόσα χρόνια θα το είχε αγοράσει, προσωπικά θα ήθελα να δω κανένα Sekiro ή Red Dead Redemption 2 ή στη χειρότερη μια collection όλων των GTA... αλλά δεν πειράζει, ο τζάμπας ζει και μ' αυτό. 

 
  •  

 

μάλλον δεν ξέρεις τι χαμός γίνεται τελευταία με αυτό (online κομμάτι - rp servers κλπ) για αυτό το λες
και ναι είναι wow (sorry , αλλά το να ήθελες να δεις RDR2 είναι σαν να λέω εγώ "ντάξει η 3080 , θα ήθελα να την δω να βγαίνει με αρχική τιμή 100ε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...