Προς το περιεχόμενο

Εκπτώσεις στα Pull&Bear έως 50%


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, SOCRATIS1000 είπε

Με 15  ευρω τζιν τι περιμενεις να παρεις?Ειναι καλη λυση για ρουχα καθε μερα να εχεις να αλλαζεις ,για δουλεια κτλ

Αν ψαξεις σε προσφορες βρισκεις Lee και Levis με 30-40ε, χιλιες φορες σαν ποιοτητα και εμφανιση (θα μου πεις ειναι 100%+ πανω αλλα ενταξει δεν μιλαμε για τραγικα ποσα).

1 ώρα πριν, neosstoforum είπε

Έχω ένα τζιν παντελόνι αγορασμένο από το κατάστημα της Pull&Bear πριν 4-5 χρόνια και ακόμη δεν με έχει αφήσει. Βέβαια δεν το φοράω και τόσο συχνά. Δε ξέρω όμως τα τελευταία χρόνια πώς είναι η ποιότητα τους.

Εγω εχω να παρω παρα πολλα χρονια, ο κολλητος μου πηρε 2 πουκαμισα και δεν κρατησαν ουτε 6μηνο (βεβαια τα ειχε φορεσει αρκετα αλλα και παλι).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Salvation81 είπε

Αν ψαξεις σε προσφορες βρισκεις Lee και Levis με 30-40ε, χιλιες φορες σαν ποιοτητα και εμφανιση (θα μου πεις ειναι 100%+ πανω αλλα ενταξει δεν μιλαμε για τραγικα ποσα).

Εγω εχω να παρω παρα πολλα χρονια, ο κολλητος μου πηρε 2 πουκαμισα και δεν κρατησαν ουτε 6μηνο (βεβαια τα ειχε φορεσει αρκετα αλλα και παλι).

με 30-40€ μαλλον ιμιτασιον 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα για την τιμη τους σε σχεση με ζαρα,H&M κτλ μου φαινονται κλασεις ανωτερα ποιοτικα.Βασικα δεν εχω παρει ποτε κατι κ να μην κρατησει.Αντιθετως σε ζαρα,H&M στο πεμπτο πλησιμο ξεθωριαζουν κ ανοιγουν.Καθε φορα σε εκπτωσεις εγω στοκαρω να πω την αληθεια για καθημερινα ρουχα.Φουλ ευχαριστημενος για ρουχα που παιζουν απο 5 μεχρι 10ε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μου στειλανε  εμαιλ πως δεν υπάρχει το ένα απο τα δυο παντελόνια που πλήρωσα ,

αλλά 8α επιστραφούν τα χρήματα σε λίγες μέρες μου γράψανε .

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, greed είπε

με 30-40€ μαλλον ιμιτασιον 

Καθολου ιμιτασιον, απλα πολλες φορες πρεπει να παρεις 2 τζιν για να σου βγουν σε αυτη την τιμη (προπερσι πηρα 4 Lee με 30ε το καθενα - δεν ειμαι πολυ του τζιν πλεον βεβαια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, crom251 είπε

Απο που?

Απο ενα καταστημα της Lee κατω κοντα στον πεζοδρομο του Περιστεριου, δεν θυμαμαι ονομα (εχει πινακιδα με Lee - η εστω ειχε τοτε - αν και περναω μια στο τοσο δεν εχω δωσει βαση να δω αν ειναι ακομα εκει).

18 λεπτά πριν, ManosAgg είπε

Στο γνωστό εκπτωτικό χωριό πάντως έχει τα δυο Levi’s στα 109€ συνήθως. 

Καλυτερες τιμες βρισκω στα καταστηματα στο Περιστερι και στην Πετρουπολη παρα στο εκπτωτικο χωριο. Οσες φορες πηγα απογοητευτηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Salvation81 είπε

Απο ενα καταστημα της Lee κατω κοντα στον πεζοδρομο του Περιστεριου, δεν θυμαμαι ονομα (εχει πινακιδα με Lee - η εστω ειχε τοτε - αν και περναω μια στο τοσο δεν εχω δωσει βαση να δω αν ειναι ακομα εκει).

Καλυτερες τιμες βρισκω στα καταστηματα στο Περιστερι και στην Πετρουπολη παρα στο εκπτωτικο χωριο. Οσες φορες πηγα απογοητευτηκα.

Ως επί το πλείστον έχεις δίκιο. Ωστόσο είναι μέρες που έχει πολύ καλές τιμές. Πρέπει να είσαι τυχερός 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/6/2020 στις 3:56 ΠΜ, xgol είπε

Ουτε να μου τα χάριζαν. Jeans μόνο levi's/tommy απο τα mainstream.

Ιλλουμινατης, εκλεκτός,σπεσιαλε, πλούσιος κτλπ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/6/2020 στις 10:06 ΜΜ, Salvation81 είπε

Καθολου ιμιτασιον, απλα πολλες φορες πρεπει να παρεις 2 τζιν για να σου βγουν σε αυτη την τιμη (προπερσι πηρα 4 Lee με 30ε το καθενα - δεν ειμαι πολυ του τζιν πλεον βεβαια).

Δηλαδή, πρέπει να δώσεις 60-80€ για να σου βγει καλή τιμή.

Ο άλλος με 10€ το τεμάχιο θα έπαιρνε 6-8 παντελόνια, ενώ εσύ 2.

Το θέμα είναι τι συμφέρει τον καθένα σαν ποιότητα, εφαρμογή, ποικιλία και ανθεκτικότητα.

Ε δεν είναι και τόσο χάλια τα pull and bear σε σχέση με τα Lee και τα Levi's, τα οποία παρεμπιπτόντως έχουν ως επί το πλείστον κλασικές γραμμές και αυτό δεν αρέσει στους πιτσιρικάδες, που απευθύνεται η P&B.

Οπότε, ο καθένας τα βάζει κάτω και βλέπει τι τον βολεύει, καθότι δεν έχουν όλοι τα ίδια γούστα ή προτεραιότητες... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...