Προς το περιεχόμενο

προγραμματισμός c++


Emmie

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας έχω δυο ασκήσεις στη c++ που πρέπει να γίνουν αποκλειστικά στη γλώσσα c μπορεί κάποιος που ξέρει να χειριστεί το πρόγραμμα να με βοηθήσει ευχαριστώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Emmie είπε

Γεια σας έχω δυο ασκήσεις στη c++ που πρέπει να γίνουν αποκλειστικά στη γλώσσα c μπορεί κάποιος που ξέρει να χειριστεί το πρόγραμμα να με βοηθήσει ευχαριστώ...

Τελικά είναι C ή C++? 

Επίσης προφανώς: Πόσα δίνεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Emmie είπε

Γεια σας έχω δυο ασκήσεις στη c++ που πρέπει να γίνουν αποκλειστικά στη γλώσσα c μπορεί κάποιος που ξέρει να χειριστεί το πρόγραμμα να με βοηθήσει ευχαριστώ...

για πες τι ασκήσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, GReaperEx είπε

Δείξε μας τι έχεις κάνει και πού έχεις σκαλώσει, και θα προσπαθήσουμε να σε σπρώξουμε προς τη σωστή κατεύθυνση.

Απο τον τροπο που εχει θεσει την ερωτηση κατι μου λεει οτι δεν εχει ιδεα απο C++ και απλα θελει καποιον να του/της τις παραδωσει ετοιμες. Δειτε και το υπολοιπο ιστορικο των αναρτησεων και θα καταλαβετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα !

Αν θέλεις μπορείς να μας γράψεις ή να επισυνάψεις τις εκφωνήσεις και θα προσπαθήσουμε να βοηθήσουμε.

Φιλικά,

Ο Άσπρος Γάτος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@OP γενικά εδώ υπάρχει αρκετή διάθεση για βοήθεια, με την προϋπόθεσή να έχει γίνει πρώτα μια προσπάθεια από τη μεριά σου. Δείξε τι έχεις κάνει και που δυσκολεύεσαι. Αν θες κάτι 100% έτοιμο, βάλε αγγελία στο αντίστοιχο φόρουμ (δεν προτείνεται)

Θεωρώ πως το ΠΡΩΤΟ sticky post σε αυτό το φόρουμ έπρεπε να είναι disclaimer για τις εργασίες των σχολών. 15 χρόνια σε αυτό το φόρουμ, οι ερωτήσεις και οι απαντήσεις που βλέπω είναι οι ίδιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...