Προς το περιεχόμενο

Φουσκωτή σανίδα SUP LIdl


squib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ πήγα στις 8.00 και βρήκα δύο στο ράφι. Μαζί με ένα παιδί της πήραμε συνχρονος. Σήμερα με το που την φούσκωσα και με λιγότερα bar από ότι έλεγε πέταξε βυζι με την μια!!!!! Φαίνεται πολύ καλή ποιότητα και με πλήρη σετ μεταφοράς κτλ..... Μάλλον ήμουν γκαντέμης.... από αύριο θα μπω στην διαδικασία της επιστροφής. Εννοηται δεν έχει μπει καν στο νερό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, mikelos είπε

Εγώ πήγα στις 8.00 και βρήκα δύο στο ράφι. Μαζί με ένα παιδί της πήραμε συνχρονος. Σήμερα με το που την φούσκωσα και με λιγότερα bar από ότι έλεγε πέταξε βυζι με την μια!!!!! Φαίνεται πολύ καλή ποιότητα και με πλήρη σετ μεταφοράς κτλ..... Μάλλον ήμουν γκαντέμης.... από αύριο θα μπω στην διαδικασία της επιστροφής. Εννοηται δεν έχει μπει καν στο νερό 

Τελικα?

Επεξ/σία από savageGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Την πέρνεις.

Την φουσκωνεις.

Την βάζεις στο νερό και την χρησιμοποιείς. 

Αν δεν σου κάνει την πας πίσω με την συσκευασία της και πέρνεις τα χρήματα σου. Χωρίς μα και μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την αγόρασα , τη φούσκωσα, την έβαλα στο νερό , την καταχαρηκα και εγώ και τα παιδιά μου (τα αξεσουάρ μετατροπής σε κανό ήταν χάλια ) και μέσα σε λίγες ώρες πέταξε " βυζι ".

Βεβαίως την πήγα πίσω και προσπάθησα να μου την αντικαταστήσουν (μιλώντας με το ανάλογο τμήμα ) , αλλά μου είπαν ότι εξαντλήθηκε .Επίσης μου πρότειναν να μου δώσουν 40€ και να την επισκευασω εγώ 🤔🤨😒

Δεν δέχτηκα ,μου επέστρεψαν όλο το ποσό μετά από 13 μέρες (Η συναλλαγή είχε γίνει με κάρτα )

Για να μην ειμαι η μοναδική περίπτωση (με το βυζι) κάτι άλλο συμβαίνει  ,ευτυχώς έγινε την πρώτη μέρα !

Επεξ/σία από kyrkyriakos
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πέρυσι πρόλαβα και πήρα τις 2 από τις 4 που είχε στο κατάστημα (είχα μπροστά μου 2 πελάτες που πρόλαβαν).

Ειλικρινά σε αυτήν την τιμή, με αυτά τα αξεσουάρ και αυτήν την ποιότητα νομίζω ότι τους «έκλεψα».

Με τα ίδια χρήματα στην αγορά έβρισκα βασικά-φτωχά μοντέλα, φανερά υποδεέστερης ποιότητας και χαρακτηριστικών.

Ένα πολύ μικρό «βυζί» που αναφέρει ο φίλος το εμφάνισε και σε μένα.

Προτίμησα να μην το πάω πίσω και του «ήπια το αίμα» μιας και είχα 3 μήνες για να το επιστρέψω.
Δεν παρουσίασε κανένα πρόβλημα, ούτε επεκτάθηκε, οπότε το κράτησα και παραμένει αξιόπλοο μέχρι σήμερα.

Πιστεύω ότι η συγκεκριμένη τιμή είναι σκάνδαλο και αν ξαναβγάλει θα τρέξω μιας και το ζήλεψαν πολλοί φίλοι μου και «μου το έχουν παραγγείλει».

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Τι είναι προτιμότερο (σε σχέση με την αντοχή της σανίδας),να τη φορτώνεις σε σχάρα αυτοκινήτου ή να φουσκώνεις ξεφουσκώνεις σε κάθε χρήση;

Σκέφτομαι μήπως με τα συνεχή φουσκώματα ξεφουσκώματα και διπλώματα για τη μεταφορά, έχει πρόωρων φθορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα είναι θέμα διαθεσιμότητας χώρου και άνεση μεταφοράς.

Εγώ στις καλοκαιρινές διακοπές στο χωριό φουσκώνει όταν παω και ξεφουσκώνει όταν φεύγω.

Αλλά έχω την δυνατότητα αποθήκευσης του φουσκωμένο και μπάρες για την μεταφορά του. Άντε ανά κάποιες μέρες λίγο αέρα για να είναι πάντα όπως πρέπει.

Σε άλλη περίπτωση φουσκώνει ξεφουσκώνει καθημερινά.

Οταν είναι φουσκωμένο έχει περισσότερες φθορές λόγο πίεσης.

Μια ελαττωματική ραφή θα χειροτερέψει όσο πιέζεται πολύ περισσότερο από την φθορά οταν το διπλώνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

ας φέρω στην επιφάνεια το θέμα.

Το λιδλ φέρνει αυτή την εβδομάδα μάλλον το ίδιο μοντέλο στα 299€ και ένα yoga στα 349€. Δε ξέρω αν είναι τα ίδια με περσινές χρονιές.

Και αφού δε την είχα πάρει τότε το σκέφτομαι για φέτος. Ακούω λοιπόν εντυπώσεις από άτομα που έχουν πάρει τη σανίδα. Αξίζει, να κάνω ντου;

Αναφέρομαι στο μοντέλο των 299€. Μ αρέσει που έχει το σετ μετατροπής σε κανό διότι σκεφτόμουν να πάρω κανό και όχι sup. Σαν κανο λέει; Με κανό έχω μια κάποια εμπειρία. Από sup δεν έχω ιδέα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Bitbit είπε

ας φέρω στην επιφάνεια το θέμα.

Το λιδλ φέρνει αυτή την εβδομάδα μάλλον το ίδιο μοντέλο στα 299€ και ένα yoga στα 349€. Δε ξέρω αν είναι τα ίδια με περσινές χρονιές.

Και αφού δε την είχα πάρει τότε το σκέφτομαι για φέτος. Ακούω λοιπόν εντυπώσεις από άτομα που έχουν πάρει τη σανίδα. Αξίζει, να κάνω ντου;

Αναφέρομαι στο μοντέλο των 299€. Μ αρέσει που έχει το σετ μετατροπής σε κανό διότι σκεφτόμουν να πάρω κανό και όχι sup. Σαν κανο λέει; Με κανό έχω μια κάποια εμπειρία. Από sup δεν έχω ιδέα.

https://www.lidl-hellas.gr/p/exoplismos-sup/mistral-fouskoti-sanida-thalassis-sup/p173094

 

 

αν αναφερεσαι στην συγκεκριμενη ΝΑΙ απο εμενα διπλης επιστρωσης για οσους καταλαβαινουν τι σημαινει αυτο και με εγγυηση επιστροφης εντος 3 μηνων σε περιπτωση ελλατωματικης παρτιδας! 

και το σημαντικοτερο....30 ευρω πιο φτηνα απο περσι!

 

329 μας στοιχισε οσους την πηραμε περσι απο τα λιντλ τη στιγμη που το LIDL Ελβετιας ειχε την ιδια σανιδα την ιδια περιοδο στο καταστημα της στην Ζυριχη στα 279 ευρω για οσους αντιλαμβανοντια τι σημαινει να αγοραζεις 50 ευρω πιο φτηνα το ιδιο προιον σε χωρα οπως Ελβετια!

 

Λεω ναι εγω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...