Προς το περιεχόμενο

[FREE GAME] Hitman Absolution


aouaas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Έχει launcher το gog ή πρέπει να το κατεβάσεις μέσα σε 3 μέρες; 

Λογικά μπορεις να το παρεις και απο την ιστοσελιδα, δε νομιζω πως θελει να το κατεβασεις

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρε κανείς?

Εμένα μου κάνει loop από τη μία σελίδα στην άλλη. Μπαίνω στο παραπάνω link, πατάω το "Go to giveaway" και με πάει σ' αυτή τη σελίδα:

https://www.gog.com/#giveaway

Εκεί πατάω πάνω στο χρονόμετρο, με πάει παρακάτω στο banner του hitman, όταν πατάω πάνω του με γυρίζει στη σελίδα με το "Go to giveaway" και πάλι απ' την αρχή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

εχει πεσει ο σερβερ φυσικα...

Παταω go to giveaway και με ξαναπεταει στην αρχικη... και παλι τα ιδια . Τι ακριβως πρεπει να κανω για να το κατεβασω ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dancer_69 είπε

Το πήρε κανείς?

Εμένα μου κάνει loop από τη μία σελίδα στην άλλη. Μπαίνω στο παραπάνω link, πατάω το "Go to giveaway" και με πάει σ' αυτή τη σελίδα:

https://www.gog.com/#giveaway

Εκεί πατάω πάνω στο χρονόμετρο, με πάει παρακάτω στο banner του hitman, όταν πατάω πάνω του με γυρίζει στη σελίδα με το "Go to giveaway" και πάλι απ' την αρχή.

Εγώ το πήρα πριν 3 ώρες. "Go to giveaway" και μετά κατέβηκα μέχρι να βρω το Hitman και δίπλα έγραφε "Get for free" ή κάτι τέτοιο. Το πάτησα και προστέθηκε στη συλλογή μου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όσοι δυσκολεύεστε, αφού πατήστε "Go to giveaway",  σας πετάει σε μια διαφημιστική σελίδα Sales και πρέπει να σκρολάρετε  κάτω και κάπου έχει ενα banner με το Ηitman.

 

 

Spoiler

hitman.jpg

 

Επεξ/σία από dinosz750
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...