Προς το περιεχόμενο

Μετά το CHAOS έρχεται το νέο hyper car APEIRON με 3.000 ίππους


giorgos4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενταξει, πιστευω πληρωνει ακομα και τα παιδια του για να τα ανεβαζει σε στορι με φοντο τα εξαρτηματα (πριν 18 ωρες ανεβασε).

Σαταναδες. Εκει που δεν με ενδιεφερε, μπαινω καθε μερα να δω τι ανεβαζει.

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, oneiricocelot είπε

Ας βγω να δηλώσω και γω με τη σειρά ότι θα ξεχρεωσω την χώρα γιατί είμαι μεγαλόκαρδος.

Oh wait

Εγώ πάντως δεν δίνω ούτε σεντ για την οφειλή/χρέος/δάνεια της χώρας να τα πληρώσουν αυτοί που τα πήραν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ikorolis είπε

Εγώ πάντως δεν δίνω ούτε σεντ για την οφειλή/χρέος/δάνεια της χώρας να τα πληρώσουν αυτοί που τα πήραν.

Εχεις-ουμε δωσει ηδη, και ας μην πηραμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Εχεις-ουμε δωσει ηδη, και ας μην πηραμε 

Εγώ όπως είπα δεν έχω δώσει ούτε σεντ/ευρώ

(Η εξήγηση σε αυτό είναι γιατί απλά δεν πληρώνω φόρο κάθε χρόνο ή είναι μηδενικό ή έχω επιστροφή φόρου)

Το μόνο που μπορείς να επικαλεστείς είναι οι κρατήσεις που έχω στον μισθό μου.

Επεξ/σία από ikorolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, oneiricocelot είπε

Ας βγω να δηλώσω και γω με τη σειρά ότι θα ξεχρεωσω την χώρα γιατί είμαι μεγαλόκαρδος.

Oh wait

Αρτέμη Σωρρα εσύ;

Επεξ/σία από Ukforthemoment
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Αρτέμη Σωρρα εσύ;

Τώρα τον βρήκα τον κύριο απ'οτι φαίνεται με πρόλαβε.

Ξεχνάμε ότι πριν 2 και βάλε χρόνια ανακοίνωσε και θέσεις εργασίας για να επιστρέψουμε πίσω οι ξενιτεμένοι;

Μια σελίδα "careers" δεν βρήκα πουθενά πάντως. Ίσως γιατί ως μοναδικό προσόν ζητούσε ελληνική ταυτότητα  (η αρχή ίσων ευκαιριών της ΕΕ πήγε κουβά 😂)

IMG_20220810_170944.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτά και με αυτά (και με τους άθλιους clickbait τίτλους του newsauto που συνεργαζεται με το Πρώτο Θέμα), ο Σαριμπαλίδης είναι ο Έλληνας δημοσιογράφος από το χώρο του αυτοκινήτου με τους περισσότερους subscribers ΜΑΚΡΑΝ. Είναι γάτα και δεν το γράφω ειρωνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Bomber-21 είπε

Με αυτά και με αυτά (και με τους άθλιους clickbait τίτλους του newsauto που συνεργαζεται με το Πρώτο Θέμα), ο Σαριμπαλίδης είναι ο Έλληνας δημοσιογράφος από το χώρο του αυτοκινήτου με τους περισσότερους subscribers ΜΑΚΡΑΝ. Είναι γάτα και δεν το γράφω ειρωνικά.

Χωμένος μέχρι τα αυτιά στο σύστημα και κάγκουρακος.
Αυτοί είναι οι λόγοι που είναι πρώτη μούρη ο Σαρις. 
Σημαντικό μέρος (ή το μεγαλύτερο θα έλεγα) κοινό δυστυχώς ζητάει τέτοιες περσόνες και τα ΜΜΕ προωθούν τέτοιες γελοίες καταστάσεις για τους δικούς τους λόγους.

Ως "δημοσιογράφος ειδικού τύπου" φυσικά είναι πραγματικά ανύπαρκτος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αμαξι οκ , του πετάς εναν μουσαμα κ κρατάς το μυστήριο. 

Τις εγκαταστάσεις ΕΡΕΥΝΑΣ/ΕΞΕΛΙΞΗΣ/ΔΟΚΙΜΩΝ/ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ , ενα μερος που φτιάχνετε απο το 0 μια πολυσύνθετη κατασκευή οπως ειναι ενα σουπερ car πως τις κρατάει κρυφές από φακούς κ μάτια ο άτιμος ......ΤΟ ΓΑΤΟΝΙ ΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΌ; 

 

Τον θαυμάζω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, georgerapp είπε

Το αμαξι οκ , του πετάς εναν μουσαμα κ κρατάς το μυστήριο. 

Τις εγκαταστάσεις ΕΡΕΥΝΑΣ/ΕΞΕΛΙΞΗΣ/ΔΟΚΙΜΩΝ/ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ , ενα μερος που φτιάχνετε απο το 0 μια πολυσύνθετη κατασκευή οπως ειναι ενα σουπερ car πως τις κρατάει κρυφές από φακούς κ μάτια ο άτιμος ......ΤΟ ΓΑΤΟΝΙ ΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΌ; 

 

Τον θαυμάζω!!!!

Αφού είναι στην Αγγλία 🤣🤣🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, georgerapp είπε

Το αμαξι οκ , του πετάς εναν μουσαμα κ κρατάς το μυστήριο. 

Τις εγκαταστάσεις ΕΡΕΥΝΑΣ/ΕΞΕΛΙΞΗΣ/ΔΟΚΙΜΩΝ/ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ , ενα μερος που φτιάχνετε απο το 0 μια πολυσύνθετη κατασκευή οπως ειναι ενα σουπερ car πως τις κρατάει κρυφές από φακούς κ μάτια ο άτιμος ......ΤΟ ΓΑΤΟΝΙ ΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΌ; 

 

Τον θαυμάζω!!!!

3000+ ίππους αμάξι φτιάχνει ο επιστήμονας, αν σου αποκαλύψει τις εγκαταστάσεις του και του κλέψεις κανέναν ίππο παει το ultra super dumper car....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...