Προς το περιεχόμενο

Μετά το CHAOS έρχεται το νέο hyper car APEIRON με 3.000 ίππους


giorgos4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περα απο το χιουμορ νομίζω εάν όντως υπαρχει αυτο το εργοστάσιο που θα παράξει τετοιο οχημα απο το μηδεν , σιγουρα θα χαρώ που θα εχω κάνει λάθος. 

 

Αλλα δεν εχουμε κανει !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

16 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Οντως τα εχει πει περι μεταβολης μαζας και δεν ξερω τι?

Σε μια από τις πολλές συνεντεύξεις με τον γνωστό δημοσιογράφο - άτυπο PR. Πρέπει να ήταν κάπου στο 2020.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιός ξεχνάει οτι έταζε εργοστάσιο 100 και βάλε στρεμμάτων επένδυσης 100 εκατ ευρώ;

Οταν έσκασαν τα renders το 2021 και αποδείχτηκε πως το παρασκήνιο τους ήταν μία stock photo  από κάτι αποθήκες στην Αγγλία, έσπευσε να μας καθησυχάσει ότι ήταν πράγματι το εργοστάσιό του στην Αγγλία (ξέχασε όμως οτι 1 στρέμμα αγγλίας στην Ελλάδα μετράει για 10 στρέμματα λολ) και φωτογραφία στο Αεροπλάνο τα πατουσάκια του γιού του με λεζάντα ότι γυρνάει από το εργοστάσιο.

 

Μιλάμε για ολοκληρωτική παράνοια ο τύπος. Φανταστείτε πόσο τρελός είναι να ξεπουλάει το ίδιο του το παιδί (εδώ προσπαθούσε να μας πείσει ότι του έφτιαξε και καροτσάκι από ανθρακόνημα δείχνωντας κάτι renders πάλι). Απορώ πως την βγάζει καθαρή ακόμα.

Εν τω μεταξύ μέχρι το τέλος του έτους μας έχει υποσχεθεί και ρεκόρ στο nordschleife και παρουσίαση από Top Gear.

Screenshot_20211102-200910.png.2473dc12b79b82e6869ac22125c1da2a.png

F0954BDA-1294-4112-9225-5904B4C3088F.jpeg.63c75a5ec104f5940fabb970fcce7d47.jpeg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, oneiricocelot είπε

Ποιός ξεχνάει οτι έταζε εργοστάσιο 100 και βάλε στρεμμάτων επένδυσης 100 εκατ ευρώ;

Οταν έσκασαν τα renders το 2021 και αποδείχτηκε πως το παρασκήνιο τους ήταν μία stock photo  από κάτι αποθήκες στην Αγγλία, έσπευσε να μας καθησυχάσει ότι ήταν πράγματι το εργοστάσιό του στην Αγγλία (ξέχασε όμως οτι 1 στρέμμα αγγλίας στην Ελλάδα μετράει για 10 στρέμματα λολ) και φωτογραφία στο Αεροπλάνο τα πατουσάκια του γιού του με λεζάντα ότι γυρνάει από το εργοστάσιο.

 

Μιλάμε για ολοκληρωτική παράνοια ο τύπος. Φανταστείτε πόσο τρελός είναι να ξεπουλάει το ίδιο του το παιδί (εδώ προσπαθούσε να μας πείσει ότι του έφτιαξε και καροτσάκι από ανθρακόνημα δείχνωντας κάτι renders πάλι). Απορώ πως την βγάζει καθαρή ακόμα.

Εν τω μεταξύ μέχρι το τέλος του έτους μας έχει υποσχεθεί και ρεκόρ στο nordschleife και παρουσίαση από Top Gear.

Screenshot_20211102-200910.png.2473dc12b79b82e6869ac22125c1da2a.png

F0954BDA-1294-4112-9225-5904B4C3088F.jpeg.63c75a5ec104f5940fabb970fcce7d47.jpeg

Να δεις που πάλι έγινε παρανόηση...

Μήπως είναι το εργοστάσιο που τους ανέθεσαν την κατασκευή των υπερελαστικών αλλά πάλι έκαναν σκάρτη δουλειά (όπως τότε που τους έδωσαν αυτά που έσκασαν στη δοκιμή με τη Maclaren) και τους μουτζώνουν με χέρια και με πόδια;

ΥΓ. Μια δουλειά άφησε και αυτός σε ξένους να κάνουν και τα έχουν κάνει θάλασσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που μου είναι αδιάφορο αν θα το φτιάξει ή όχι 

Για αυτό το λόγο δεν καταλαβαίνω 

Τι μας ενδιαφέρει/νοιάζει αν ο συγκεκριμένος φτιάξει το εργοστάσιο και φτιάξει το αυτοκίνητο ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, ikorolis είπε

Εγώ πάντως που μου είναι αδιάφορο αν θα το φτιάξει ή όχι 

Για αυτό το λόγο δεν καταλαβαίνω 

Τι μας ενδιαφέρει/νοιάζει αν ο συγκεκριμένος φτιάξει το εργοστάσιο και φτιάξει το αυτοκίνητο ή όχι.

Κι εμένα με αφήνει αδιάφορο γενικά το γεγονός. Μπαίνω όμως και βλέπω κατά καιρούς τα σχόλια καθώς έχει κοινωνιολογικό πια ενδιαφέρον η αντιπαράθεση που γίνεται μεταξύ των fan και των σκεπτικιστών (έχει περιγράψει πολύ χαρακτηριστικά τη φάση η λαϊκή σοφία, αναφερόμενη σε αχυρώνες και συμπαθή τετράποδα).

"Καταπίνετε ότι σας σερβίρουν αμάσητο" το σχόλιο των δεύτερων προς του πρώτους

"Μη δείτε ελληνική προσπάθεια, αμέσως να την καταδικάσετε, ανθέλληνες" η θέση των πρώτων προς τους δεύτερους.

Και η κόντρα καλά κρατεί (κρατούσε για την ακρίβεια αφού τελευταία οι υποστηρικτές είναι άφαντοι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ο "καλυτερος" ειναι ο σαριμπαλιδης, τους εχει αρμεξει προμοταροντας τους με το αζημιωτο.... και στο κατω κατω δεν το πολυενδιαφερει κιολας τι θα γινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός που αναφέρεις νομίζω είναι δημοσιογράφος άρα είναι η δουλειά του μιας και από αυτό βγάζει χρήμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ikorolis είπε

Αυτός που αναφέρεις νομίζω είναι δημοσιογράφος άρα είναι η δουλειά του μιας και από αυτό βγάζει χρήμα.

Ναι, αλλα με το αναλογο cash-ερι, μπορει να γραψει για πραγματα που δεν ισχυουν/υπαρχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Ναι, αλλα με το αναλογο cash-ερι, μπορει να γραψει για πραγματα που δεν ισχυουν/υπαρχουν

όλοι-ες οι δημοσιογράφοι το ίδιο κάνουν

όλα τα ΜΜΕ το ίδιο κάνουν

ξεχνάς τον χρυσό κανόνα 40% αλήθεια + 60% συμφέρον = 100%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ikorolis είπε

Τι μας ενδιαφέρει/νοιάζει αν ο συγκεκριμένος φτιάξει το εργοστάσιο και φτιάξει το αυτοκίνητο ή όχι.

Ας βγω να δηλώσω και γω με τη σειρά ότι θα ξεχρεωσω την χώρα γιατί είμαι μεγαλόκαρδος.

Oh wait

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...