Προς το περιεχόμενο

[ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ]ASUS GEFORCE RTX 2080 SUPER 8GB EVO OC (90YV0DJ0-M0NM00) 402,46€ ΤΕΛΟΣ ΑΚΥΡΑ


gorge18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σίγουρα πρόκειται για λαθος τιμη (ειναι και κατόπιν παραγγελίας) αλλα παλι μπορει και οχι.

https://www.dotpower.gr/index.php?route=product/product&path=82_83_89&product_id=30812

2080.png

Επεξ/σία από gorge18
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ναι αλλα ο σειριακος στο skroutz ειναι για 2080 super... Καλα σιγουρα ειναι λαθος...

Αλλα εγω πεταξα παραγγελια με αντικαταβολη.

1 στο εκατομμυριο να μην ειναι.. Δεν θα με χαλαγε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, masterone είπε

Εγω εριξα μια παραγγελια αφησα και ενα σχολιο να σταλει μονο σε περιπτωση που ειναι οντως 2080super και περιμενω τηλεφωνο για ακυρωσή κ οχι

Κακο το σχολιο....Κατευθειαν βαζεις τον αλλο στο πονηρο.

Το μαιλ σου λεει ξεκαθαρα το προιον.

Αν σου στειλουν αλλο τους τρεχεις μετα ακοπα...

Σε τετοιες περιπτωσεις αστο να σε ακυρωσουν μονοι τους.

Μην τους λες μεσα στα μουτρα τι μ@λ@κι@ εκαναν.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα τηλεφωνικη Παραγγελια και με διαβεβαιωσαι οτι ειναι αυτο το προιον ! Εαν ειναι λαθος σε Δευτερο Χρονο λογικα θα με ενημερωσουν ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε λαμόγια, να μπει ο άλλος μέσα ~400€ χ πόσες παραγγελίες και δε μας νοιάζει, αρκεί να μη καταλάβει τη βλακεία. Και αν καταλάβει το λάθος και το διορθώσει, θα τον τρέχουν κιόλας.

Τέλως πάντων, ο καθένας όπως πορεύεται.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsoubas είπε

Εκανα τηλεφωνικη Παραγγελια και με διαβεβαιωσαι οτι ειναι αυτο το προιον ! Εαν ειναι λαθος σε Δευτερο Χρονο λογικα θα με ενημερωσουν ;)

Αφου σε διαβεβαίωσε κίολας, πατάω και εγώ μια με αντικαταβολή, YOLO :P

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, imvrios είπε

Μιλάμε λαμόγια, να μπει ο άλλος μέσα ~400€ χ πόσες παραγγελίες και δε μας νοιάζει, αρκεί να μη καταλάβει τη βλακεία. Και αν καταλάβει το λάθος και το διορθώσει, θα τον τρέχουν κιόλας.

Τέλως πάντων, ο καθένας όπως πορεύεται.

εχει δικαιωμα να ακυρωση παραγγελια ! εαν προκειται για λαθος ! αλλα εαν μου την Κατωχηρωσει μετα ΠΑΚΕΤΟ δεν εχει κανενα δικαιωμα για ακυρωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, imvrios είπε

Μιλάμε λαμόγια, να μπει ο άλλος μέσα ~400€ χ πόσες παραγγελίες και δε μας νοιάζει, αρκεί να μη καταλάβει τη βλακεία. Και αν καταλάβει το λάθος και το διορθώσει, θα τον τρέχουν κιόλας.

Τέλως πάντων, ο καθένας όπως πορεύεται.

Φυσικα και ο καθενας οπως πορευεται. Δεν σε αναγκασε κανενας να παραγγειλεις και οπως εγω ειμαι υπεθυνος για την δουλεια μου το ιδιο να ειναι και ο καθενας.

Και μιλαμε για προιοντα κατοπιν παραγγελιας.

Νομιζεις οι επιχειρησεις ετσι στο ντουγρου δουλευουν? Ξερεις ποσα τιμολογια πρεπει να περασει αυτη η καρτα για να φτασει σε μενα σε αυτα τα λεφτα? 

Εαν μετα απο τουλαχιστον 3 καταχωρησεις σε πληροφοριακα συστηματα και 4-5 δελτια αποστολης παλι δεν εχουν παρει χαμπαρι εαν ειναι προσφορα ή οχι τοτε μεγεια μου η καρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν με παρουν να παραλαβω οποιος δεν προλαβει αν τελικα ειναι legit του την δινω ιδια τιμη ! Εχω 2080 ti αλλα ειναι κριμα να μην παρουμε ενα κομματι ετσι για τα meme

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...