Προς το περιεχόμενο

Χρόνος ενεργοποίησης VDSL στη Nova


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Έχω κάνει μια αίτηση από τις 9 Απριλίου για αλλαγή από απλό ADSL σε VDSL 100ρι και ακόμη περιμένω.

Σε επικοινωνία με την εξυπηρέτηση μου λένε ότι περιμένουν τον ΟΤΕ ακόμη.

Τους παίρνω κάθε 10 μέρες μετά τον πρώτο μήνα και κάθε φορά τα ίδια.

Εννοείται ότι διαθεσιμότητα είπαν πως υπάρχει και η καμπίνα λογικά είναι στο απέναντι πεζοδρόμιο.

Η περιοχή είναι Νέα Ιωνία.

Σας φαίνεται λογικό; Μπορεί κάποιος να προτείνει κάτι για να δω επιτέλους φως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ μαζί σου αλλά πρέπει να είναι ένα εύλογο διάστημα και σχεδόν 3 μήνες δεν ακούγονται λογικός χρόνος!

Άσε που δεν ξέρουμε και για ποιο λόγο καθυστερεί!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, loumbas είπε

Συμφωνώ μαζί σου αλλά πρέπει να είναι ένα εύλογο διάστημα και σχεδόν 3 μήνες δεν ακούγονται λογικός χρόνος!

Άσε που δεν ξέρουμε και για ποιο λόγο καθυστερεί!

Mηπως δεν εχουν θυρα να σε βαλουν οπως εμενα που περιμενα 2 μηνες.Οταν παιρνεις τηλεφωνο ρωτας ποιος ειναι ο λογος που καθυστερει ο οτε η λες μια καλημερα τι κανετε ολα καλα και περιμενεις παλι.Το πολυ σε ενα μηνα εαν υπαρχει κολλημα υπαρχει και λογος που τον γνωριζει σιγουρα η forthnet.

Επεξ/σία από thleorasakias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή 15 χρόνια πριν έχω βρεθεί από την άλλη μεριά του τηλεφώνου πάντα είμαι ευγενικός και μετρημένος.

Προφανώς επιμένω και λέω ότι δεν είμαι δυνατόν να μην έχει πάρει απάντηση η Nova αλλά και ο υπάλληλος επιμένει ότι παρότι έχουν ζητήσει διευκρινήσεις ο ΟΤΕ δεν έχει δώσει απάντηση.

Σκέφτομαι να πάρω τον ΟΤΕ και να ρωτήσω σαν ενδιαφερόμενος πελάτης αλλά δεν ξέρω αν πλέον έχουν ορατότητα στις πόρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...