Προς το περιεχόμενο

Poco F2 Pro - 6/128 - 401,51€ με μεταφορικα (Bangood)


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, Nickfoxjr είπε

Στο crazy Sunday το έβαλε 399 ή λιγότερα ;

399 φιλε,για αυτο το κινητο ειναι τουμπανο η τιμη μς 2 χρονια εγγυηση απο το eshop.Promo δεν κανουμε προφανως,αντικειμενικα γραφουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 294
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

18 λεπτά πριν, anonymoys1 είπε

399 φιλε,για αυτο το κινητο ειναι τουμπανο η τιμη μς 2 χρονια εγγυηση απο το eshop.Promo δεν κανουμε προφανως,αντικειμενικα γραφουμε.

Ναι. Είναι πολύ καλά.

Ο μόνος ενδοιασμός μου είναι εάν θα δουλεύει το 5g του, καθώς υποστηρίζει λίγες συχνότητες.

Το έχω καψουρευτει από τότε που βγήκε αλλά το ότι έχω το mi note 10 που δεν έχει κλείσει ακόμα χρόνο, λέω να κάνω λίγη ακόμα υπομονή.

Σε σχέση με το poco, κάπου κερδίζω κάπου χάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Nickfoxjr είπε

Ναι. Είναι πολύ καλά.

Ο μόνος ενδοιασμός μου είναι εάν θα δουλεύει το 5g του, καθώς υποστηρίζει λίγες συχνότητες.

Το έχω καψουρευτει από τότε που βγήκε αλλά το ότι έχω το mi note 10 που δεν έχει κλείσει ακόμα χρόνο, λέω να κάνω λίγη ακόμα υπομονή.

Σε σχέση με το poco, κάπου κερδίζω κάπου χάνω.

Εαν εννοεις το ποκο1 καμια σχεση σαν συσκευες,μακραν καλυτερο το 2,Εχουν περασει απο τα χερια μου και τα 2.Προφανως και αλλες τιμες τοτε-τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, anonymoys1 είπε

Εαν εννοεις το ποκο1 καμια σχεση σαν συσκευες,μακραν καλυτερο το 2,Εχουν περασει απο τα χερια μου και τα 2.Προφανως και αλλες τιμες τοτε-τωρα.

Το poco 1 δεν έχει 5g.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Nickfoxjr είπε

Οποίος βιάζεται να μην επιλέξει τώρα κινεζομαγαζο.

Ασχετη αποστολή από 5/6 μόλις μπήκε στο ελληνικό τελωνείο.

Η άσχετη αποστολή που σου έτυχε, δεν έχει καμία σχέση με τους τρόπους παράδοσης που προσφέρονται για Poco F2 Pro είτε Bangood είτε Aliexpress. Μέγιστος χρόνος παράδοσης είναι συνήθως οι 3 βδομάδες για αντικείμενα με τέτοια αξία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ καλό κινητό, το αδικεί το όνομα.

Η έκδοση με 6 Gb έχει ταχύτητα Ram LDDR4X ενώ με 8Gb LDDR5;

Και οι 2 εκδόσεις είναι με UFS 3.1;

https://m.gsmarena.com/xiaomi_poco_f2_pro-10220.php

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, stavros750 είπε

Η άσχετη αποστολή που σου έτυχε, δεν έχει καμία σχέση με τους τρόπους παράδοσης που προσφέρονται για Poco F2 Pro είτε Bangood είτε Aliexpress. Μέγιστος χρόνος παράδοσης είναι συνήθως οι 3 βδομάδες για αντικείμενα με τέτοια αξία.

Μακάρι να είναι έτσι. Πάντως όσες φορές παράγγειλα από Κίνα η καθυστέρηση ήταν μεγαλύτερη από ενάμιση μήνα και σκέψου τώρα ότι τα ΕΛΤΑ είναι εντελώς μπλοκαρισμένα από κίνηση προηγούμενων ημερών

 

ίσως να έχουν αλλάξει εταιρίες αποστολής.

Επεξ/σία από Nickfoxjr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή το κοιτάζω και εγώ να το πάρω, διαβάστε και λίγο στο νήμα στο διπλανό site. Κλήσεις που βγαίνουν χωρίς όνομα, ειδοποιήσεις που δεν φαίνονται, γενικά η κατάρα που λέγεται miui. Κλασικοί beta testers οι κάτοχοι στο θέμα του software. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, telis είπε

Επειδή το κοιτάζω και εγώ να το πάρω, διαβάστε και λίγο στο νήμα στο διπλανό site. Κλήσεις που βγαίνουν χωρίς όνομα, ειδοποιήσεις που δεν φαίνονται, γενικά η κατάρα που λέγεται miui. Κλασικοί beta testers οι κάτοχοι στο θέμα του software. 

Μπορεις να μου στειλεις μηνυμα το site? γιατι ενδιαφερομαι για το κινητο σοβαρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, NewGascp είπε

Δεν κρατήθηκα και έριξα παραγγελία από Πολωνία μεριά.
Εδώ https://www.aliexpress.com/item/4001239130576.html?spm=2114.12010612.8148356.6.267368f9RohN1n
Aπό ότι κατάλαβα από εκεί στέλνουν το Global ΕΕΑ(EU) και το προτίμησα. 336 τελική με την μετατροπή του Ali, ποιο φτηνά από την τράπεζα.
Άμα το παραλάβουμε κιόλας :) ...
Θα ενημερώνω το thread για το πώς θα πάει το πράγμα.
🤞🤞

Το έστειλαν ! μου έδωσαν και tracking από CAINIAO (ΕΛΤΑ ?), αποστολή από Πολωνία ! Φαίνεται να έρχεται γρήγορα...
 

poco.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, NewGascp είπε

Το έστειλαν ! μου έδωσαν και tracking από CAINIAO (ΕΛΤΑ ?), αποστολή από Πολωνία ! Φαίνεται να έρχεται γρήγορα...
 

poco.gif

Λογικά είναι με dhl paket αν το τρακινγκ τελειώνει σε DE και παραδίδει η dhl στην Ελλάδα. Θέλει κάπου μια εβδομάδα από την στιγμή που φύγει από Γερμανία (Feucht)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, telis είπε

Επειδή το κοιτάζω και εγώ να το πάρω, διαβάστε και λίγο στο νήμα στο διπλανό site. Κλήσεις που βγαίνουν χωρίς όνομα, ειδοποιήσεις που δεν φαίνονται, γενικά η κατάρα που λέγεται miui. Κλασικοί beta testers οι κάτοχοι στο θέμα του software. 

Επειδή συμμετέχω και στο γειτονικό site, το θέμα με τις κλήσεις έχει διορθωθεί, ειδοποιήσεις δεν θυμάμαι ποτέ να έγινε θέμα ή και να έγινε βρέθηκε fix γρήγορα. Με το wifi έχει θέμα ένας και εγώ με Crashes. Απλώς θέλει πάρα πολύ ψάξιμο σαν λογισμικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, stavros750 είπε

Επειδή συμμετέχω και στο γειτονικό site, το θέμα με τις κλήσεις έχει διορθωθεί, ειδοποιήσεις δεν θυμάμαι ποτέ να έγινε θέμα ή και να έγινε βρέθηκε fix γρήγορα. Με το wifi έχει θέμα ένας και εγώ με Crashes. Απλώς θέλει πάρα πολύ ψάξιμο σαν λογισμικό.

Δηλαδή δεν είναι σταθερό το mui του;

Κακο αυτό καθώς μόνο με updates διορθώνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, stavros750 είπε

Επειδή συμμετέχω και στο γειτονικό site, το θέμα με τις κλήσεις έχει διορθωθεί, ειδοποιήσεις δεν θυμάμαι ποτέ να έγινε θέμα ή και να έγινε βρέθηκε fix γρήγορα. Με το wifi έχει θέμα ένας και εγώ με Crashes. Απλώς θέλει πάρα πολύ ψάξιμο σαν λογισμικό.

Ε, δεν το έχουν και πολλοί.

Για τις κλήσεις διαβασα ότι με Vodafone κάτι κλείνεις και είσαι οκ. 

Για τις ειδοποιήσεις είδα και βίντεο στο YouTube που στην aod δεν έβλεπε τίποτα, ξεκλείδωμα, πάλι τίποτα, κατέβαζε κουρτίνα και τις έβλεπε. 

 

Γενικά δεν είναι καλή η εικόνα. Προβλήματα με software. Τι να τα κάνεις τα specs άμα σου κάνει τέτοια; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...