Προς το περιεχόμενο

Poco F2 Pro - 6/128 - 401,51€ με μεταφορικα (Bangood)


maparios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα παιδιά..εγώ παρήγγειλα απο τον πωλητή που κάνει τη τριγωνική μεταφορά και μ το shipare μέσα σε μία μέρα..μάλιστα ήταν ήδη Λονδίνο το κινητό κι έρχεται απο εκεί..πιο γρήγορα κι απο Ελλάδα θα το έχω 60€ κάτω.

Επεξ/σία από gus90
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 294
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 λεπτά πριν, gus90 είπε

Καλημέρα παιδιά..εγώ παρήγγειλα απο τον πωλητή που κάνει τη τριγωνική μεταφορά και μ το shipare μέσα σε μία μέρα..μάλιστα ήταν ήδη Λονδίνο το κινητό κι έρχεται απο εκεί..πιο γρήγορα κι απο Ελλάδα θα το έχω 60€ κάτω.

Πόσο το πήρες; Γιατί στην Ελλάδα το βρίσκεις 387€ άμεσα διαθέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, gus90 είπε

Καλημέρα παιδιά..εγώ παρήγγειλα απο τον πωλητή που κάνει τη τριγωνική μεταφορά και μ το shipare μέσα σε μία μέρα..μάλιστα ήταν ήδη Λονδίνο το κινητό κι έρχεται απο εκεί..πιο γρήγορα κι απο Ελλάδα θα το έχω 60€ κάτω.

Μακαρι να μην μπλεξεις οπως εγω.....ακομα περιμενω επιστροφη χρηματων.

Με το καλο να παραλαβεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

342€ στη πόρτα μου...sakispap αυτό το έπαθα κι εγώ απο τον άλλο πωλητή..και περιμένω να ολοκληρωθεί το refund..τι να κάνουμε συμβαίνουν κι αυτά αλλά τα χρήματα μην αγχώνεσαι δε χάνονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gus90 είπε

Καλημέρα παιδιά..εγώ παρήγγειλα απο τον πωλητή που κάνει τη τριγωνική μεταφορά και μ το shipare μέσα σε μία μέρα..μάλιστα ήταν ήδη Λονδίνο το κινητό κι έρχεται απο εκεί..πιο γρήγορα κι απο Ελλάδα θα το έχω 60€ κάτω.

ποτε παρηγγειλες και εγινε τοσο γρηγορα ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gus90 είπε

342€ στη πόρτα μου...sakispap αυτό το έπαθα κι εγώ απο τον άλλο πωλητή..και περιμένω να ολοκληρωθεί το refund..τι να κάνουμε συμβαίνουν κι αυτά αλλά τα χρήματα μην αγχώνεσαι δε χάνονται

Ναι την γκαντεμια μου 1η φορα αγορα.Τεσπα κοιταω απο εδω να παρω γιατι σαν κινητο κολολεει απο οτι διαβαζω και βλεπω rev!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, pasxaliskar είπε

390 crazy sunday.. λεω να το παρω 

399 το βλεπω και ποραδοση αγνωστη,καθε μερα και 2-3 μερες πισω τπ πανε,το κοιταγα και εγω απο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, eytixis1980 είπε

399 το βλεπω και ποραδοση αγνωστη,καθε μερα και 2-3 μερες πισω τπ πανε,το κοιταγα και εγω απο εκει.

καλα δν ειμαι παραλογος , για να πετυχανε τετοια τοιμη λογικα κανουν την τακτικη των υπολοιπον σκρουτζομαγαζων.. 1-2-5-6-10-15 μερες προωσπικα δν με πρζ τοσο .. εγω υπολογιζω μεσο ορο 5-7 εργασιμες.. απλα βγαζει βαλιου λογο οτι εινια μεγαλο μαγαζι και εαν γινει κατι με εγγυηση ειναι κομπλε, οχι οτι τα σκοθρτζομαγαζα δν εινια μια χαρα εινια , αλλα αυτο που το εχουν σε ανταγωνιστικη τιμη δν τα ξερω , δν εχω ψωνισει και φοβαμαι πλεον μετα τα 2 φιασκα (χριστουγεννα και πασχα) με κατι μαγαζια που παρακαλουσανε 2 μηνες για λεφτα να δωσουν πισω.. 

πιστευω συμφερει 399 οχι τρελα , αλλα αντι να δωσει 380-390 σε αγνωστο μαγαζι ..καλυτερα eshop , απο αυτο και μονο .. + με τιμολογιο δν θα ταλαιπωρησουν οσο ενα μικρο..

Τωρα εχω το ΜΙ 8 εξαιρετικο κινητο ακομα και σημερα (αγορασμενο 2018/11 στα 350 <280 περιπου επειδη πηγε τιμολογιο>) αλλα θα το παρει η αδερφη μου οποτε φιλρταρα το μι 10 η το ποκο..και επειτα απο πολυ ψαξιμο ειπα +150 ευρω για 2-3 πραγματακια εξτρα δν θα δωσω ..εαν κ το μι 10 με εχει κερδισει και σε εμφανιση απειρα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το που πεσει κοντα στα 300 θα ειναι μουρλια οχι πως τωρα ειναι ασχημο στα 400 αλλα ειναι εκτος budget μου
μεχρι το τελος του χρονου πιστευω θα παει καπου εκει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Zengar Zombolt είπε

με το που πεσει κοντα στα 300 θα ειναι μουρλια οχι πως τωρα ειναι ασχημο στα 400 αλλα ειναι εκτος budget μου
μεχρι το τελος του χρονου πιστευω θα παει καπου εκει

ναι και γω το πιστευω, εαν κ τοτε παιζει και το μι 10 να εινια καπου εκει.. ηδη απο τοτε που ειπανε για το ουλτρα επεσε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2 λεπτά πριν, pasxaliskar είπε

ναι και γω το πιστευω, εαν κ τοτε παιζει και το μι 10 να εινια καπου εκει.. ηδη απο τοτε που ειπανε για το ουλτρα επεσε..

Και εγώ ανάμεσα από αυτά τα 2 είμαι, έχω εναποθέσει όλες μου τις ελπίδες στο Βlack Friday αν αντέξει η σακαράκα που έχω μέχρι τότε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν κινητο το ποκο παει μπαλα!!!Οθοναρα σπερνει ο επεξεργαστης κανενα κολλημα πουθενα παντως!Και η μπαταρια βραχος!!!

Το εχω 2 μερες τωρα και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος!!

Εαν δεν θελετε νοτς εγκοπες κτλ στα χρηματα του δεν εχει αντιπαλο!!!

Εαν το τσιμπησετε και σε καλη τιμουλα.......εκκλησία θα ελεγα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα το κινητό από το Aliexpres (Xiaomi Mi Store)

Μου είπε ότι θα το στείλει σε 3-10 μέρες και ότι θέλει άλλες τόσες για να φτάσει. 
Αν δεν παραλάβω μέχρι 23 Σεπτεμβρίου το Aliexpress μπαίνει στη μέση για να πάρω τα λεφτά πίσω. 

369$ - 24$ (Cashback από Quidco) - 3,69$ (Επιστροφή από κάρτα) = 341,31$ οπότε βγήκε στην πράξη περίπου 288.5 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...