Προς το περιεχόμενο

Far Cry 6 [PC]


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι δεν πρόκειται να κάνουν τίποτα από αυτά. Είναι όλα ίδια με το Far Cry 3 του 2012..Προς το παρόν ας φτιάξουν το κωλο-Connect μπας και παίξουμε χωρίς να κρασάρει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 643
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

16 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Ναι δεν πρόκειται να κάνουν τίποτα από αυτά. Είναι όλα ίδια με το Far Cry 3 του 2012..Προς το παρόν ας φτιάξουν το κωλο-Connect μπας και παίξουμε χωρίς να κρασάρει..

μου φαινεται θα σου φαει τον μηνα και μετα θα φτιαχτει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, firepc είπε

μου φαινεται θα σου φαει τον μηνα και μετα θα φτιαχτει

Κατι ξερεις εσυ.. και αυτοι πιθανοτατα.. Λες να μην ξερουν οτι με 15 ο αλλος καθαριζει ενα SP σε ενα μηνα; ;)
Θελουν να τα αγοραζεις.. Εστω και αργοτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει τωρα περα απο την πλακα ε σε peak φασεις παιζει να εχουν θεματα οι servers.Παντως το cloud μια χαρα δουλευει και προσωπικα δυο CTD εχω φαει και αυτα την ωρα που εκανα εγω εξοδο μου εβγαλε να στειλω error report.. εσωσε ομως κανονικα στο cloud χωρις θεμα και τις δυο φορες.. 

Κατα τα αλλα μονο καθυστερηση στην αρχη παρατηρω μερικες φορες. Αγορασμενο εγω..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορει.. Γιατι με 15 ο αλλος καθαριζει.. Δεν ειναι π.χ Division 2 που αναγκαστικα θα το αγορασεις αν θες να παιξεις σοβαρα ή τους βολευει η συνδρομη σαν μια μορφη δοκιμης για αυτους που θελουν να δουν αν τους κανει.. 

 

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Ναι δεν πρόκειται να κάνουν τίποτα από αυτά. Είναι όλα ίδια με το Far Cry 3 του 2012..Προς το παρόν ας φτιάξουν το κωλο-Connect μπας και παίξουμε χωρίς να κρασάρει..

delete cashe folder and start game from.exe

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σχετικό-άσχετο. Έχω αφήσει την σειρά στο 2, και ψήθηκα να τα πιάσω και άρχισα το 3. Πλάκα πλάκα ακόμη και τώρα κρατιέται μια χαρά στα γραφικά, δεν το περίμενα. Ειδικά το MSAA είναι πολύ καλύτερο από σημερινά games με ΤΑΑ, καθόλου θολούρα και πολύ καλό ΑΑ ακόμη και στη ζούγλα που λόγω του vegetation είναι πιο δύσκολο το ΑΑ. Κρίμα που δεν το χρησιμοποιούν πλέον τα games, αν και φαντάζομαι με σύχρονα γραφικά το MSAA θα ήταν πολύ βαρύ.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...