Προς το περιεχόμενο

Αγορά laser εκτυπωτή (οικιακή χρήση)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, θα ήθελα να αγοράσω έναν laser εκτυπωτή για οικιακή χρήση.

Τα βασικά χαρακτηριστικά του : οπωσδήποτε wifi, mobile app και εκτύπωση διπλής όψης,

Προτιμώ μονόχρωμο αλλά αν υπάρχει σε καλή προσφορά πολύχρωμο το συζητάω. Σκάνερ δεν είναι απαραίτητο.  

Προτείνετε κάποιον; Πάντα με γνώμονα την χαμηλή τιμή και την αξιοπιστία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, gairf είπε

Φίλε brother HL L2350 και καθαρισες, τον έχω εδώ και έξι μήνες και είναι πολύ καλός. Ρίξε μια ματιά στο Σκρουτζ.

Ευχαριστώ πολύ.

Ήμουν ανάμεσα του Brother HL-L2350DW, που προτείνεις και του Lexmark B2236DW.

Τον έχεις αγοράσει; Πόσο εύκολη είναι η χρήση μέσω κινητού;

Για toner ανακατασκευασμένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο εκτυπωτής είναι πολύ καλός, έχω εκτυπώσει ως τώρα 350 σελίδες και το μαμισιο τόνερ του μου το δείχνει μισό. Δεν ξέρω αν περνει ανακατασκευασμένο τόνερ αλλά με μια ματιά που έριξα τα γνήσια με 2000 σελίδες έχουν γύρω στο 40αρι και τα ιμιτασιον 25 ευρώ. Η σύνδεση του είναι εύκολη ΑΡΚΕΙ να κάνεις βήμα βήμα τις οδηγίες του μανουαλ. Εκτυπώνει άμεσα μέσω οικιακού δικτύου wifi με οποία συσκευή είναι συνδεδεμένη σ'αυτό. Έχει και λειτουργία wifi direct καθώς και σύνδεση usb. ΔΕΝ έχει θύρα ethernet οπότε αν σκοπεύεις να το συνδέσεις έτσι δεν κάνει. Το wifi του είναι όμως άψογο, είτε με κινητό εκτυπώνεις είτε με λάπτοπ η υπολογιστή.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, gairf είπε

Ο εκτυπωτής είναι πολύ καλός, έχω εκτυπώσει ως τώρα 350 σελίδες και το μαμισιο τόνερ του μου το δείχνει μισό. Δεν ξέρω αν περνει ανακατασκευασμένο τόνερ αλλά με μια ματιά που έριξα τα γνήσια με 2000 σελίδες έχουν γύρω στο 40αρι και τα ιμιτασιον 25 ευρώ. Η σύνδεση του είναι εύκολη ΑΡΚΕΙ να κάνεις βήμα βήμα τις οδηγίες του μανουαλ. Εκτυπώνει άμεσα μέσω οικιακού δικτύου wifi με οποία συσκευή είναι συνδεδεμένη σ'αυτό. Έχει και λειτουργία wifi direct καθώς και σύνδεση usb. ΔΕΝ έχει θύρα ethernet οπότε αν σκοπεύεις να το συνδέσεις έτσι δεν κάνει. Το wifi του είναι όμως άψογο, είτε με κινητό εκτυπώνεις είτε με λάπτοπ η υπολογιστή.

Ευχαριστώ δεν έχω λόγια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...