Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για mini projector


dikasths

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους. Ψάχνω να πάρω ένα mini projector για ταινίες σπίτι ή στο χωριό. Έχω βάλει όριο τα 100 ευρώ. Έχω χάσει λίγο τη μπάλα σε amazon, ebay κλπ, υπάρχουν άπειροι και δε βγάζεις άκρη. Αν έχει κανείς προσωπική εμπειρία και μπορεί να τη μοιραστεί, θα είναι παραπάνω από ευπρόσδεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

https://www.banggood.com/Blitzwolf-BW-VP1-LCD-Projector-2800-Lumens-Support-1080P-Input-Multiple-Ports-Portable-Smart-Home-Theater-Projector-With-Remote-Control-p-1541961.html?rmmds=myorder&ID=43101&cur_warehouse=CN

 

Αυτόν έχω....υπερ υπερ υπερευχαριστημένος για τα λεφτά του...κάθε βράδυ παίζει με χρονοδιακόπτη...τον εχω συνδέσει με tvbox ... τον είχα πετύχει 69 ευρώ....μπορεί να βρεις κανα κουπονάκι....

και χρώματα και όλα κομπλέ είναι.-

Απλά κάνει φασαρία το φουρφούρι του....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 20/7/2020 στις 5:08 ΜΜ, F117 είπε

https://www.banggood.com/Blitzwolf-BW-VP1-LCD-Projector-2800-Lumens-Support-1080P-Input-Multiple-Ports-Portable-Smart-Home-Theater-Projector-With-Remote-Control-p-1541961.html?rmmds=myorder&ID=43101&cur_warehouse=CN

Αυτόν έχω....υπερ υπερ υπερευχαριστημένος για τα λεφτά του...κάθε βράδυ παίζει με χρονοδιακόπτη...τον εχω συνδέσει με tvbox ... τον είχα πετύχει 69 ευρώ....μπορεί να βρεις κανα κουπονάκι....

και χρώματα και όλα κομπλέ είναι.-

Απλά κάνει φασαρία το φουρφούρι του....

Με ποιο tvbox τον έχεις συνδέσει φίλε μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, dikasths είπε

Με ποιο tvbox τον έχεις συνδέσει φίλε μου;

https://www.banggood.com/Tanix-TX3-S905X3-4GB-RAM-32GB-ROM-2_4G-5G-WiFi-Android-9_0-8K-TV-Box-Support-Voice-Control-p-1582529.html?ID=533601&cur_warehouse=CZ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, F117 είπε

Σε ευχαριστώ. Ψάχνω κάποιο tv box να παίρνει και coaxial input, για να το συνδέσω με την κεραία της τηλεόρασης και να βλέπω The Bachelor και GNTM στον projectorα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, dikasths είπε

Σε ευχαριστώ. Ψάχνω κάποιο tv box να παίρνει και coaxial input, για να το συνδέσω με την κεραία της τηλεόρασης και να βλέπω The Bachelor και GNTM στον projectorα :)

Αυτά τα βλέπεις και live απο τα site τους από chrome πχ στο box που έχεις συνδέσει με τον projectora

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, F117 είπε

Αυτά τα βλέπεις και live απο τα site τους από chrome πχ στο box που έχεις συνδέσει με τον projectora

Θέλεις και πολλά data για αυτά. Χρησιμοποιώ 4g εδώ που είμαι, οπότε προτιμώ κεραία 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
3 λεπτά πριν, ribo7 είπε

@dikasths τελικά ποιο mini projector αγόρασες? Εντυπώσεις? Ψάχνω και εγώ, το θέλω όμως για προβολή σε τοίχο (ή ταβάνι).

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Αγόρασα τον uhappy u80. Για τα λεφτά του είναι πολύ καλός. Απλά μετά μου άνοιξε η όρεξη και πήρα έναν optoma full HD.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χρόνια πολλά! Από Κίνα? Έχεις κάποιο link?
Πως και πήγες στον uhappy u80 και όχι σε κάποιο blitzwolf που προτάθηκε παραπάνω?
Ευχαριστώ!

Επεξ/σία από ribo7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο VP1 με τον VP1 Pro τι ουσιαστικές διαφορές έχουν?
Στα specs του VP1 στο Compatibility δεν αναφέρει phone!
Κοιτάω επίσης και τον T6 LCD
Γενικά ψάχνω για mini projector για τοίχο (όχι πανί) με wifi casting από Android κινητό.

Επεξ/σία από ribo7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...