Προς το περιεχόμενο

One plus nord


tampak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα ενδιαφέρομαι για την συσκευή κοιτάω προς Amazon λόγο τιμής και θέλω να ρωτήσω η συσκευή είναι ευρωπαϊκή δηλαδή τη φορτιστεί έχει; Για να καταλάβω ρωτάω. Στη εγγύηση τα δύο χρόνια τα στέλνουμε εκεί που κάναμε στην αγορά ή στην αντιπροσωπεία στην Πολωνία; Έχει επιπλέον έξοδα αποστολής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, tampak είπε

Καλησπέρα ενδιαφέρομαι για την συσκευή κοιτάω προς Amazon λόγο τιμής και θέλω να ρωτήσω η συσκευή είναι ευρωπαϊκή δηλαδή τη φορτιστεί έχει; Για να καταλάβω ρωτάω. Στη εγγύηση τα δύο χρόνια τα στέλνουμε εκεί που κάναμε στην αγορά ή στην αντιπροσωπεία στην Πολωνία; Έχει επιπλέον έξοδα αποστολής;

Από ποιο αμαζον; Γιατί δεν το παίρνεις από εδώ; https://www.oneplus.com/gr/oneplus-nord

Θα έχει δωρεάν μεταφορικά και το στέλνεις πίσω σε αυτούς κατευθείαν αν χρειαστεί κάτι. 

Από αμαζον το βρήκα στο UK αλλά πάει στα 417€ + μεταφορικά. Δηλαδή να γλιτώσεις 10€ και η πρίζα θα είναι αγγλική αν έρχεται Ελλάδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tampak είπε

Amazon italy 

Ευρώπη έχει 399/499

Εδώ 449/569 λόγο κωτσοβολου

Για κάποιο λόγο δεν το βρίσκω. Ούτε στο ιταλικό ούτε στο γερμανικό. Μόνο στο αγγλικό το βρήκα. Σε αφήνει να το στείλεις Ελλάδα; Αν το πάρεις από εκεί θα έχει ευρωπαϊκό φορτιστή και για εγγύηση στέλνεις στην αμαζον και σε κατευθύνουν

Επεξ/σία από george1807
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα χθες εδώ στα 340€. Κάνει κάτι flash sale στα ξαφνικά. Όταν βγήκε το 8 pro, το προπαρήγγειλε ο αδερφός μου αρκετά πιο φθηνά (σχεδόν 100άρικο κάτω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Έχω το Nord και μου φαίνεται από την 10.5.8 έκδοση μου αποσυνδέεται η σύνδεση (Vodafone) σε τυχαία διαστήματα, ακόμα και στατικό να είναι.

Έχω δοκιμάσει τα πάντα από factory reset και ρυθμίσεις sim, έχετε να προτείνετε κάτι πριν το στείλω για επισκευή; Να περιμένω ίσως για update;

Καλές γιορτές σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...