Προς το περιεχόμενο

Iphone 11 pro waterproof case


Stelaras1993

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Stelaras1993 είπε

Το οτι εδωσα 1000 ευρω για κινητο δεν σημαινει πως θα δωσω  80 ευρω για θηκη  δεν ειναι θεμα τσιγκουνιας ειναι θεμα οτι δεν πιστευω οτι καμια θηκη αξιζει αυτα τα λεφτα . 30 ευρω για θηκη ειπα μεγιστανα μου δεν ειπα 5 ευρω,  μπερδευεσαι . Επισης επειδη θες πολλα ψωμια να πιασεις τα συμβολαια που εχω στην κοσμοτε  και τους μισθους κλπ  κατσε εσυ με τις αναπαντητες εχω απεριοριστα μαζι με κοσμοτε τβ και διαφορα αλλα. Επισης ξερω οτι κανεις πλακα αλλα μεσα απο τις πλακες λεγονται οι μεγαλυτερες αληθειες

πολλοι εχουν 11προ αλλος το εχει παρει δυσκολα αλλος ποιο ευκολα......  η διαφορα ειναι οτι οι περισσοτεροι δεν θα το εβαζαν σε καποια θηκη για υποβρυχιες(τωρα τι υποβρυχιες θελεις να τραβηξεις και ποιο βαθος δεν μας ειπες) η απλα  κανα πισινο υποπτευομαι..πες μου οτι κανω λαθος....γιατι μου εβαλες ιδεες που θα κατεβω παραλια αυριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kostasbm είπε

πολλοι εχουν 11προ αλλος το εχει παρει δυσκολα αλλος ποιο ευκολα......  η διαφορα ειναι οτι οι περισσοτεροι δεν θα το εβαζαν σε καποια θηκη για υποβρυχιες(τωρα τι υποβρυχιες θελεις να τραβηξεις και ποιο βαθος δεν μας ειπες) η απλα  κανα πισινο υποπτευομαι..πες μου οτι κανω λαθος....γιατι μου εβαλες ιδεες που θα κατεβω παραλια αυριο...

Τραβηξα κομπλε με την redpepper . Οχι πισινους με το ρανταρ διπλα και να θελα δεν μπορουσα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Stelaras1993 είπε

Τραβηξα κομπλε με την redpepper . Οχι πισινους με το ρανταρ διπλα και να θελα δεν μπορουσα . 

xaxaxaxaxaaxa ωραια ανεβασε μια να δουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/8/2020 στις 2:07 ΜΜ, Stelaras1993 είπε

Το οτι εδωσα 1000 ευρω για κινητο δεν σημαινει πως θα δωσω  80 ευρω για θηκη  δεν ειναι θεμα τσιγκουνιας ειναι θεμα οτι δεν πιστευω οτι καμια θηκη αξιζει αυτα τα λεφτα . 30 ευρω για θηκη ειπα μεγιστανα μου δεν ειπα 5 ευρω,  μπερδευεσαι . Επισης επειδη θες πολλα ψωμια να πιασεις τα συμβολαια που εχω στην κοσμοτε  και τους μισθους κλπ  κατσε εσυ με τις αναπαντητες εχω απεριοριστα μαζι με κοσμοτε τβ και διαφορα αλλα. Επισης ξερω οτι κανεις πλακα αλλα μεσα απο τις πλακες λεγονται οι μεγαλυτερες αληθειες

Πρώτον χαλάρωσε την πέτσα σου.... Όταν δίνω 80 ευρώ το μήνα για απεριόριστα πράγματικα απεριόριστα όμως με κάλυψη 5g στο εξωτερικό που ζω και της συσκευές που εσύ δίνεις 1000 εγώ της παίρνω δωρεάν .. τότε Έλα να μου μιλήσεις ... Τώρα κάνε καμία αναπάντητη και πες μου τι ακούς .Έλα.. ο καθένας εδώ μέσα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bravo μανκα . Εφτασες βεβαια λιγο μακρια .. Εμενα  μου το δινει η εταιρια μου τσαμπα  με συμβολαιο . Βγες λιγο στο μπαλκονι να δω  κατι αν φαινεσαι,   οπα λαθος δεν εισαι Ελλαδα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...