Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, GREGORYMO είπε

Αυτό ΠΟΥ κολλάει με το myhome enter ?????

Σε όποιον πάροχο να πας που να δίνει ΚΟΤ το ίδιο ισχύει (όπως και το myhome enter που αναφέρεις)

τελική τιμή= αρχική τιμή (χωρίς τυχών εκπτωσεις) μείον έκπτωση ΚΟΤ

Δεν έχω καταλάβει γιατί και στο τι κολλάς ? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, korakios είπε

Σε όποιον πάροχο να πας που να δίνει ΚΟΤ το ίδιο ισχύει (όπως και το myhome enter που αναφέρεις)

τελική τιμή= αρχική τιμή (χωρίς τυχών εκπτωσεις) μείον έκπτωση ΚΟΤ

Δεν έχω καταλάβει γιατί και στο τι κολλάς ? :)

Κολλάω στον ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟ του προγράμματος myhome enter που γράφει ότι ΕΞΑΙΡΕΙ τους δικαιούχους ΚΟΤ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Κολλάω στον ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟ του προγράμματος myhome enter που γράφει ότι ΕΞΑΙΡΕΙ τους δικαιούχους ΚΟΤ.

Α ,δεν το είχα προσέξει ! Δεν το έλεγες έτσι πιο πριν να καταλάβω ? (αργώ λίγο!)

Αν θέλει να παραμείνει ΔΕΗ και να έχει ΚΟΤ ας ρωτήσει για το online που κάπου αναφέρει ΚΟΤ στον τιμοκατάλογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόγραμμα έχει εγκριθεί.  Εγώ όμως έχω έκπτωση λόγω Περιβαλλοντικού Οικιακού Τιμολογίου (ΠΟΤ), καθώς ανήκουμε στους ενεργειακούς δήμους που δέχονται αυξημένη επιβάρυνση από τη λειτουργία λιγνιτικών μονάδων και ορυχείων (Φλώρινα).

Αυτήν την έκπτωση ελπίζω να μη χάνω με την ένταξή μου στο myhome Enter (όσο και αν το έψαξα πριν την αίτηση, δε βρήκα σχετική αναφορά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις γυρισα απο τη δεη και με ακυρωσα την αιτηση myhome ευτυχως επεσα σε καλο υπαλληλο.Κοτ και Myhome δεν πανε μαζι ετσι με ειπε.Αρα μετα απο λιγες μερες κανω αιτηση για κοτ και αν εγκριθει εχει καλως αλλιως ξαναπαω και με κανει myhome

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sifario1 είπε

Μολις γυρισα απο τη δεη και με ακυρωσα την αιτηση myhome ευτυχως επεσα σε καλο υπαλληλο.Κοτ και Myhome δεν πανε μαζι ετσι με ειπε.Αρα μετα απο λιγες μερες κανω αιτηση για κοτ και αν εγκριθει εχει καλως αλλιως ξαναπαω και με κανει myhome

Άλλο το myhome enter και άλλο το myhome online :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, sifario1 είπε

Μολις γυρισα απο τη δεη και με ακυρωσα την αιτηση myhome ευτυχως επεσα σε καλο υπαλληλο.Κοτ και Myhome δεν πανε μαζι ετσι με ειπε.Αρα μετα απο λιγες μερες κανω αιτηση για κοτ και αν εγκριθει εχει καλως αλλιως ξαναπαω και με κανει myhome

Το αν δικαιούσαι ΚΟΤ είναι ξεκάθαρο.

Δεν το γνωρίζεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, GREGORYMO είπε

Το αν δικαιούσαι ΚΟΤ είναι ξεκάθαρο.

Δεν το γνωρίζεις ?

οχι δεν το γνωριζω και δεν ξερω τι προσθετουν εννοω επιδοματα.Ο σωστος τροπος που ξερω ειναι να κανω την αιτηση και να με βγαλει ναι η οχι.Στα εισοδηματικα κριτηρια δεν εχω βγαλει ακρη  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...