Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Arkin είπε

Η αληθεια ειναι οτι σχεδον μισα-μισα πανε σε ρευμα-ερτ δημος κτλ νταβατζιλικια του κρατους. Η KW του ρευματος δεν ειναι ακριβη. Το θεμα ειναι και 0 KW να καψεις το τετραμηνο τις ταριφες του κρατους θα τις πληρωσεις οποτε η τιμη της KW βγαινει με την αφαιρεση των ταριφων. Ειναι κατω απο 15λεπτα ισως και πιο κατω δεν το εχω κανει ποτε μαζι με το νυχτερινο.

Οχι ουτε εδινα ουτε δινω. Ερχονται μια φορα το τετραμηνο και μετρανε. Απλα πριν ανα διμηνο μια ερχονταν εναντι μια εκκαθαριστικος. Τωρα εχουμε 3 σερι εναντι και ο τεταρτος που μετρανε εκκαθαριστικος. 

Εγώ μαζι με την ζέστη θέλω κάνα 4.000 το 4μηνο θα με σκίσουν στον εκκαθαριστικό.... Ευτυχώς παίζει νυχτερινό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28.6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, Boubis1411 είπε

Εγώ μαζι με την ζέστη θέλω κάνα 4.000 το 4μηνο θα με σκίσουν στον εκκαθαριστικό.... Ευτυχώς παίζει νυχτερινό. 

Δεν εχεις πετρελαιο οποτε παλι καλα εισαι με 4000kw για 4 μηνες. Εμεις θελουμε 1500 λιτρα πετρελαιο 4 μηνες σε 110τμ σπιτι. Βαλε σιγουρα παγια εντολη θα εχεις καλη εκπτωση καθε μηνα και θα πληρωνετε και μονος του. Τωρα με το myhome enter συμφερει πριν που δεν ειχε εκπτωση απλα πηγαιναν τσαμπα οι ταριφες στην τραπεζα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Arkin είπε

Δεν εχεις πετρελαιο οποτε παλι καλα εισαι με 4000kw για 4 μηνες. Εμεις θελουμε 1500 λιτρα πετρελαιο 4 μηνες σε 110τμ σπιτι. Βαλε σιγουρα παγια εντολη θα εχεις καλη εκπτωση καθε μηνα και θα πληρωνετε και μονος του. Τωρα με το myhome enter συμφερει πριν που δεν ειχε εκπτωση απλα πηγαιναν τσαμπα οι ταριφες στην τραπεζα.

Ναι δεν έχω, με ρεύμα είμαστε αλλά 24 ώρες ζέστη. Θα την βάλω την παγια εντολη οκ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Ναι δεν έχω, με ρεύμα είμαστε αλλά 24 ώρες ζέστη. Θα την βάλω την παγια εντολη οκ. 

Κομπλε εισαι με τις 4000kw το τετραμηνο και με 24/7 ζεστη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Arkin είπε

Κομπλε εισαι με τις 4000kw το τετραμηνο και με 24/7 ζεστη. 

Ναι καλά είναι δόξα τω Θεό... Έχουμε τα παιδιά δεν γίνεται αλλιώς. Για 59 ευρώ έχασα το κοτ Β... Μιλάμε αυτά μόνο στην Ελλάδα!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Boubis1411 είπε

Ναι καλά είναι δόξα τω Θεό... Έχουμε τα παιδιά δεν γίνεται αλλιώς. Για 59 ευρώ έχασα το κοτ Β... Μιλάμε αυτά μόνο στην Ελλάδα!! 

Kι εμεις για τα ιδια σχεδον χρηματα χασαμε το επιδομα θερμανσης οπου το παιρναμε παντα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, HERTHAN είπε

Kι εμεις για τα ιδια σχεδον χρηματα χασαμε το επιδομα θερμανσης οπου το παιρναμε παντα.

 

Ξέρεις γιατί έγινε αυτό έτσι... Έβαλαν μέσα και το Α21... εξυπνάδες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Ξέρεις γιατί έγινε αυτό έτσι... Έβαλαν μέσα και το Α21... εξυπνάδες. 

Δεν ξερω τον ακριβη λογο που εγινε αλλα οπως και να'χει εγινε.

Παμε παρακατω δεν πειραζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Δεν ξερω τον ακριβη λογο που εγινε αλλα οπως και να'χει εγινε.

Παμε παρακατω δεν πειραζει.

Όσο τους λέμε δεν πειράζει όμως τόσο θα γίνεται χειρότερο.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Boubis1411 είπε

Όσο τους λέμε δεν πειράζει όμως τόσο θα γίνεται χειρότερο.... 

Δεν μου φταιει καποιος στο συγκεκριμενο θεμα.

Υπαρχουν καποιες προυποθεσεις και απλα δεν ειμαι μεσα.Τωρα αν ειναι για 50 ευρω η αν ειναι 1050 ευρω ειναι το ιδιο ακριβως.

Δεν ειμαστε μεσα στις προυποθεσεις και τελος

Προσωπικα δεν θελω ουτε ενα επιδομα τιποτα δεν θελω.Να υπαρχει δουλεια θελω για ολους μας και οχι να μας χαριζουν.

Ειναι μια αλλη κουβεντα αυτο βεβαια κι ας το αφησουμε ως εχει.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σημερα εκανα συνδεση στην δεη και με προτεινε το myhome το οποιο και εκανα απλως με ειπε πρεπει να το δηλωσω στο ebill για να ενεργοποιηθει.Το θεμα ειναι οτι μαλλον μπορει να δικαιουμαι κοινωνικο αυτο θα το ξακριβωσω σε λιγες μερες αφου ενξμερωθει το συστημα.Ηθελα να ρωτησω ποιο συμφερει περισσοτερο το myhome η το κοινωνικο?Οχι τιποτε αλλο απλως μηπως παω απο βδομαδα και πω να μετο ακυρωσουν το myhome αφου ακομα δεν το εβαλα στο ebill αλλα δυσκολα και για να μην φασαριες για αυτο ρωταω αν εχει μεγαλη διαφορα

Επεξ/σία από sifario1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, sifario1 είπε

Σημερα εκανα συνδεση στην δεη και με προτεινε το myhome το οποιο και εκανα απλως με ειπε πρεπει να το δηλωσω στο ebill για να ενεργοποιηθει.Το θεμα ειναι οτι μαλλον μπορει να δικαιουμαι κοινωνικο αυτο θα το ξακριβωσω σε λιγες μερες αφου ενξμερωθει το συστημα.Ηθελα να ρωτησω ποιο συμφερει περισσοτερο το myhome η το κοινωνικο?Οχι τιποτε αλλο απλως μηπως παω απο βδομαδα και πω να μετο ακυρωσουν το myhome αφου ακομα δεν το εβαλα στο ebill αλλα δυσκολα και για να μην φασαριες για αυτο ρωταω αν εχει μεγαλη διαφορα

Το ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΚΟΤ (αν εννοείς αυτό για κοινωνικό ) εφαρμόζεται πάνω στο πρόγραμμα που επιλέγεις. Δηλαδή πάνω στο myhome , enter ή online (ανάλογα αυτό που επέλεξες)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, korakios είπε

Το ΚΟΤ (αν εννοείς αυτό για κοινωνικό ) εφαρμόζεται πάνω στο πρόγραμμα που επιλέγεις. Δηλαδή πάνω στο myhome , enter ή online (ανάλογα αυτό που επέλεξες)

 

Δηλαδή, η τιμή 0,10500 δεν είναι στάνταρ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...