Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, eidikos33 είπε

τι εννοεις να αλλαξω σε online πως γινεται αυτο και τι διαφορα εχει?

πάρε λίγες σελίδες με την όπισθεν και θα λυθούν όλες οι απορίες σου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, korakios είπε

πάρε λίγες σελίδες με την όπισθεν και θα λυθούν όλες οι απορίες σου :)

δε καταλαβα και πολλα,παντως στο κοτ β δεν θα ειμαι δικαιουχος και γενικα δεν κανω μεγαλες καταναλωσεις,δεν ξερω αν με συμφερει να αλλαξω,εσυ μπορεις να με βοηθησεις? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ακριβως κερδιζουν με το Online και η τιμη ειναι χαμηλοτερη απο του enter; Και τα δυο ειναι χωρις ρητρα. Το Online εχει και χαμηλοτερη τιμη ανα κιλοβατωρα, χαμηλοτερο παγιο και εκπτωση 30 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, eidikos33 είπε

δε καταλαβα και πολλα,παντως στο κοτ β δεν θα ειμαι δικαιουχος και γενικα δεν κανω μεγαλες καταναλωσεις,δεν ξερω αν με συμφερει να αλλαξω,εσυ μπορεις να με βοηθησεις? ευχαριστω

επειδή τα έχω χιλιογράψει και έχουν ειπωθεί , με την παρούσα κατάσταση χωρίς αναλύσεις κάνε αίτηση στο online της ΔΕΗ

1 λεπτό πριν, Lazostat είπε

Τι ακριβως κερδιζουν με το Online και η τιμη ειναι χαμηλοτερη απο του enter; Και τα δυο ειναι χωρις ρητρα. Το Online εχει και χαμηλοτερη τιμη ανα κιλοβατωρα, χαμηλοτερο παγιο και εκπτωση 30 ευρω.

έρχονται το βράδυ και σου παίρνουν τρόφιμα απο το ψυγείο ,είναι μέσα στους όρους 😁

1 λεπτό πριν, Lazostat είπε

Το μονο αρνητικο με το myHOME ειναι οτι εχει δεσμευση 2 χρονια. Η ΔΕΗ θα παρει αρκετους πελατες πισω, εκανε και ΑΜΚ στη μετοχη της, ποιος ξερει τι επιφυλλασει το μελλον;

για το άλλο θέμα είναι , αλλά τώρα που μπήκαν ιδιώτες δε νομίζω να χαίρονται να πουλά ρευμα κάτω απο το κόστος, υποθέτω στο 6μηνο αλλαγές τιμών .

Spoiler

αναγκαστικά περι ΔΕΗ εδώ γιατί πετάγονται άσχετοι κατα καιρούς στο άλλο θέμα και κράζουνε τους ιδιώτες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα αιτηση χθες απο Ελιν σε myhome online.  Σημερα μου εστειλαν τα εγγραφα ωστοσο στο συμβολαιο μου εχει Γ1- οικιακο

image.png.16dca4d6f0ccdb7d4e4f28846cd16643.png

Ετσι πρεπει να ειναι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, korakios είπε

για το άλλο θέμα είναι , αλλά τώρα που μπήκαν ιδιώτες δε νομίζω να χαίρονται να πουλά ρευμα κάτω απο το κόστος, υποθέτω στο 6μηνο αλλαγές τιμών .

 

Βλεπω να μενω με ΕΛΙΝ στο τελος.. Με φοβιζει λιγο οτι εχει 2 χρονια δεσμευση και παγια εντολη μεσω καρτας.. Θα ερθει καμια ημερα κανενα τρελο ποσο και θα μεινω χωρις χρηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Lazostat είπε

Βλεπω να μενω με ΕΛΙΝ στο τελος.. Με φοβιζει λιγο οτι εχει 2 χρονια δεσμευση και παγια εντολη μεσω καρτας.. Θα ερθει καμια ημερα κανενα τρελο ποσο και θα μεινω χωρις χρηματα.

η ρηξη ειναι φθηνη και αν κρινεις το 6μηνο μετα πεφτει κιαλλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, korakios είπε

ποτέ και καλύτερα να πληρώνω ρήτρες , απλά σέβομαι τις αποφάσεις του κόσμου και θέλω να βοηθήσω άτομα να μη σκάνε τζάμπα λεφτά

Γιατί τόσο αρνητικός? Το χω κάνει καμία 15αρια μέρες δεν φαίνεται άσχημο αν και απλά δεν ήθελα να φύγω από δεη. Δεν έχει ρήτρα και γενικά καλή φαίνεται σαν τιμή... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

  

Μόλις τώρα, jimis_vts είπε

Γιατί τόσο αρνητικός? Το χω κάνει καμία 15αρια μέρες δεν φαίνεται άσχημο αν και απλά δεν ήθελα να φύγω από δεη. Δεν έχει ρήτρα και γενικά καλή φαίνεται σαν τιμή... 

Δε λέω για το πρόγραμμα, καλό είναι ,απλά για δικούς μου λόγους δε θέλω ΔΕΗ , δεν έχει νόημα συζήτησης :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, akis_supernatural είπε

Εκανα αιτηση χθες απο Ελιν σε myhome online.  Σημερα μου εστειλαν τα εγγραφα ωστοσο στο συμβολαιο μου εχει Γ1- οικιακο

image.png.16dca4d6f0ccdb7d4e4f28846cd16643.png

Ετσι πρεπει να ειναι??

 

Μήπως αυτοί είναι οι γενικοί όροι και για το Online υπάρχουν ειδικοί όροι;

Δε σου έστειλαν τίποτα που να αναφέρει το Online;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...