Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα η παροχή μου στη ΔΕΗ ονλινε ενεργοποιήθηκε στης 25/10 ποτέ να περιμένω λογαριασμό;Αργούν να τους εκδοσουν; Γιατί στην ΗΡΩΝ οι λογαριασμοί αργούσαν κανα 2 βδομαδες πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, Georgegr3 είπε

Ναι ΔΕΗ. Δεν το είχαμε κανει στο πατρικο γιατι πριν κανα 2 χρονια που το επελεξα για μενα, η σελιδα ελεγε για ηλεκτρονικό λογαριασμό μονο και οι γονεις ηθελαν παντα τον εντυπο.. Τωρα βλεπω λεει οτι μπορεις να ενεργοποιησεις και εντυπο λογαριασμο, εχεις δικιο.

fd.jpg.66b8d1c48370199dee937fc86e64bc31.jpg

To πάνω σε σένα θα είναι ξετικαρισμένο, το αφήνεις ως έχει. Αν το τικάρεις σταματάει ο έντυπος.

1 λεπτό πριν, matrixtv1 είπε

Εμένα η παροχή μου στη ΔΕΗ ονλινε ενεργοποιήθηκε στης 25/10 ποτέ να περιμένω λογαριασμό;Αργούν να τους εκδοσουν; Γιατί στην ΗΡΩΝ οι λογαριασμοί αργούσαν κανα 2 βδομαδες πάντα.

1 του μήνα βγαίνουν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μίλησα τηλεφωνικά και με κατατόπισαν, δεν θα προχωρούσε η αίτηση απλά δεν μπήκαν στον κόπο να με ενημερώσουν. Μου πρότειναν να κάνω πάλι τη διαδικασία από το e-contract με τα στοιχεία της συζύγου, χωρίς να χρησιμοποιήσω προφανώς το δικό μου e-bill.

Και πάνω που ξεκίνησα είδα αυτό "Τα myHome προϊόντα δεν είναι προσωρινά διαθέσιμα στο e-contract".

Να περιμένω ή είναι καιρό που εμφανίζεται και πρέπει να ξεκινήσω με το Γ1Ν για να κάνω μετά αίτηση για το Home Online?

Capture.PNG

Επεξ/σία από Geoponer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, Geoponer είπε

Και πάνω που ξεκίνησα είδα αυτό "Τα myHome προϊόντα δεν είναι προσωρινά διαθέσιμα στο e-contract".

κακό σημάδι αυτό

Spoiler

 

πήγα να κάνω για δοκιμή αίτηση και

1580787704_.png.3a0bda5f1b511b05bebe01b334e8499c.png


 

ελπίζω απλά να αναβαθμίζουν το σύστημα

Επεξ/σία από korakios
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, prototypegr είπε

100άρικο? Η εγγύησή μου ήταν 60€ και πάγιο πλήρωσα 4€.

100 ειχα δωσει εγγυηση και στο e-mail που μου εστειλα με την αλλαγη τιμης αναδρομικα απο τον Αυγουστο παει το παγιο στα 12 ευρω το μηνα. Οποτε σιγουρα 36 ευρω απο το παγιο το λιγοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, korakios είπε

κακό σημάδι αυτό

Να το ρισκάρω άραγε ελπίζοντας ότι θα υπάρχει επιλογή στο e-bill για μετάβαση στο online ή θα μείνω για πάντα στο Γ1Ν? 🤨

Προς το παρόν λέω να περιμένω μήπως ξεκολλήσει το σύστημα. 

Επεξ/σία από Geoponer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Geoponer είπε

Να το ρισκάρω άραγε ελπίζοντας ότι θα υπάρχει επιλογή στο e-bill για μετάβαση στο online ή θα μείνω για πάντα στο Γ1Ν? 🤨

Προς το παρόν λέω να περιμένω μήπως ξεκολλήσει το σύστημα. 

αν δεν έχεις ΚΟΤ πήγαινε απο εκεί και βάλε το enter να ξεμπερδεύεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Geoponer είπε

 

Και πάνω που ξεκίνησα είδα αυτό "Τα myHome προϊόντα δεν είναι προσωρινά διαθέσιμα στο e-contract".

Να περιμένω ή είναι καιρό που εμφανίζεται και πρέπει να ξεκινήσω με το Γ1Ν για να κάνω μετά αίτηση για το Home Online?

Capture.PNG

Ήρθε ο @HERTHAN και γαμήθηκε το σύμπαν... κλασικά πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, ekrepali είπε

Ενδιαφέρει και τον @Hamurabiαυτό, αν καταλήξει στο enter.

Αν βαλω δηλαδη το δεη my home enter και κανω παγια εντολη περνω πισω την εγγυηση που ια δωσω στην δεη; 

Η οποια ποσο είναι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Hamurabi είπε

Αν βαλω δηλαδη το δεη my home enter και κανω παγια εντολη περνω πισω την εγγυηση που ια δωσω στην δεη; 

Η οποια ποσο είναι; 

Είναι, όσο είχες δώσει αλλά δεν την παίρνεις πίσω.

2 ώρες πριν, korakios είπε

κακό σημάδι αυτό

  Απόκρυψη περιεχομένων

 

πήγα να κάνω για δοκιμή αίτηση και

1580787704_.png.3a0bda5f1b511b05bebe01b334e8499c.png

 

 

 

 

ελπίζω απλά να αναβαθμίζουν το σύστημα

Μήπως, δεν θέλουν άλλους πελάτες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, TeoNOKIA said:

Πόσες μέρες μετά την αποστολή των δικαιολογητικών σας επεξεργάστηκαν το αίτημα και ζήτησαν απόδειξη πληρωμής κτλ? Εγώ τα έχω στείλει από 19/11 και ούτε φωνή ούτε ακρόαση... Εντωμεταξύ o λογαριασμός της NRG πληρώνεται με πάγια εντολή στις 1/12/21. Τι θα τους στείλω μέχρι τότε οεο?

Χάνεις.. από 13/11 ακόμα τα επεξεργάζονται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*Ρε παιδιά , τί γίνεται με το σύστημα e-bill ?? * Βγάζει σε γείτονά μου (που μπήκε στο OnLine , 10o-2021) το εξής: 

Αναλυτικός Τιμοκατάλογος

Το προϊόν είναι ενεργό
*Καλά , είναι δυνατόν ?? Χωρίς ημερομηνία ?? Να μην ξέρεις πότε είναι η Λήξη του ??

*& στην συνέχεια , με δείχνει τον 1ο Λογαριασμό του , με OnLine , και χάζεψα ... * Το Πρόγραμμα , έδωσε ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ = 60,0€ !! {Είχε Γ1-ΚΟΤ παλαιότερα , γι΄αυτό έχει Ρήτρα Αναπροσαρμ. } .. * Όλα μου φαίνονται σωστά , εκτός απ΄το 60ευρω!

image.png.11e8ab49e1ec4e595091c91da80a3829.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, korakios είπε

και το econtract είναι off , ελπίζω λόγω αναβάθμισης

*Ψιλιάζομαι ότι θα έχει φουλάρει το Σύστημα από ηλεκτρονικές Αιτήσεις , και μάλλον θα το αφήσουν "μπλοκαρισμένο" το econtract , για καμιά 10-15 μέρες , έως ότου , να "ξεσκαρτάρουν" τις e-Aitήσεις ..  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...