Προς το περιεχόμενο

ΔΕΗ MyHome Online/Enter + Γ1/Γ1Ν


stathisgs800

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Αφού επιστρέφουν τώρα όλα τα απολωλότα πρόβατα, μπούκωσε το σύστημα.

ναι, τώρα παρουσιάστηκε το πρόβλημα , λόγω κινητικότητας , πριν δούλευαν ρολόι 😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Αφού επιστρέφουν τώρα όλα τα απολωλότα πρόβατα, μπούκωσε το σύστημα.

Ενω πριν πηγαινε σφαιρα δεν την προλαβαιναμε.:P

Παντα ετσι ηταν το ιδιο χαλι και χειροτερα φιλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, korakios είπε

απο χθες , θα δείξει

Στο τηλέφωνο μου είπαν ότι από αρχές Δεκεμβρίου δεν θα υπάρχει το online. Να κάνω για Γ1 και αν ενεργοποιηθεί μέχρι αρχές Δεκεμβρίου να μπω e-bill να το ενεργοποιήσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Decano είπε

Στο τηλέφωνο μου είπαν ότι από αρχές Δεκεμβρίου δεν θα υπάρχει το online. Να κάνω για Γ1 και αν ενεργοποιηθεί μέχρι αρχές Δεκεμβρίου να μπω e-bill να το ενεργοποιήσω...

δε νομίζω να ξέρουν και οι ίδιοι τι παίζει , αλλά αν ισχύει απλά θα μπεις στο Γ1 και δε θα υπάρχει το online

εγώ θα πήγαινα αύριο να βάλω το enter

@marmagia

 

8 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Ευτυχως προλαβα.B)

....και μπήκα και κόλλησε το σύστημα 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, korakios said:

δε νομίζω να ξέρουν και οι ίδιοι τι παίζει , αλλά αν ισχύει απλά θα μπεις στο Γ1 και δε θα υπάρχει το online

εγώ θα πήγαινα αύριο να βάλω το enter

@marmagia

 

....και μπήκα και κόλλησε το σύστημα 😁

Σήμερα το ηχητικό άλλαξε και λέει ότι έχουν παραλάβει επιτυχώς δικαιολογητικά από 22/11. Με λίγη τύχη σήμερα αύριο θα δώσουν εντολή σε δεδδηε για μέτρηση. Ας τους κάνω ένα τηλέφωνακι ακομα να δούμε τι παίζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, korakios είπε

δε νομίζω να ξέρουν και οι ίδιοι τι παίζει , αλλά αν ισχύει απλά θα μπεις στο Γ1 και δε θα υπάρχει το online

εγώ θα πήγαινα αύριο να βάλω το enter

 

να ρωτησω το enter σε γενικες γραμμες εχει ιδιους κανονες με το Online (οχι ρητρες κτλ) απλα θα βγει ελαχιστα πιο ακριβο, δεν παιρνει κοτ και δεν εχεις το 30αρι τζαμπα στην αρχη; δηλαδη τωρα που μαλλον το online οπως φαινεται θα τυο καταργησουν να παω να κανω αυτο; και γινεται μονο σε καταστημα ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Jim D. Ace είπε

να ρωτησω το enter σε γενικες γραμμες εχει ιδιους κανονες με το Online (οχι ρητρες κτλ) απλα θα βγει ελαχιστα πιο ακριβο, δεν παιρνει κοτ και δεν εχεις το 30αρι τζαμπα στην αρχη; δηλαδη τωρα που μαλλον το online οπως φαινεται θα τυο καταργησουν να παω να κανω αυτο; και γινεται μονο σε καταστημα ετσι;

Διαβασε 5 σελιδες αδερφε πιο πισω....δεν χρειαζεται καν 10.

Αν εχεις ορεξη διαβασε και 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Jim D. Ace είπε

να ρωτησω το enter σε γενικες γραμμες εχει ιδιους κανονες με το Online (οχι ρητρες κτλ) απλα θα βγει ελαχιστα πιο ακριβο, δεν παιρνει κοτ και δεν εχεις το 30αρι τζαμπα στην αρχη; δηλαδη τωρα που μαλλον το online οπως φαινεται θα τυο καταργησουν να παω να κανω αυτο;

καλά τα πήγες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μίλησα με εξυπηρέτηση πελατών ΔΕΗ και η υπάλληλος επιβεβαίωσε ότι το Home Online δεν θα είναι διαθέσιμο στο econtract παρά μόνο μέσα από το ebill (και αυτό δεν είναι προσωρινό όπως αναγράφει στο site).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, marmagia είπε

Σήμερα το ηχητικό άλλαξε και λέει ότι έχουν παραλάβει επιτυχώς δικαιολογητικά από 22/11. Με λίγη τύχη σήμερα αύριο θα δώσουν εντολή σε δεδδηε για μέτρηση. Ας τους κάνω ένα τηλέφωνακι ακομα να δούμε τι παίζει 

για το συγγενή έλεγα , να πήγαινες απο εκεί :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω και τους δυο. το παρακολουθω το θεμα και εχω διαβασει αρκετα απλα ειναι το πρωτο σπιτι που νοικιαζω και πληρωνω εγω και εχω λιγακι αγχος μην κανω μαλακια και επιλεξω το λαθος συμβολαιο χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...