Προς το περιεχόμενο

UPS Bitmore 850VA 16.44€ Κώτσος σε δύο καταστήματα μόνο


argimeg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει καραγκιοζηλίκια είναι όλα αυτά κατά την άποψη μου αν και άνοιξα εγώ το θέμα. Δεν μπορείς να διαφημίζεις κύριε Κώτσο stock clearance και τελικά να μου πουλάς μεταχειρισμένο. Βάλε used αν θέλεις αλλά όχι stock clearance. Ώρες, ώρες αυτός ο Κώτσος θυμίζει μαγαζάκι και νομίζει ότι όλοι είναι άσχετοι και τσιμπάνε με τους τίτλους, μα πόσο μπινελίκι θέλουν. Ήθελα να ήξερα, δεν το καταλαβαίνουν ότι γίνονται εκνευριστικοί και χάνουν σε αξιοπιστία; Εγώ ας πούμε τον Κώτσο τον είχα στο 7 με άριστα το 10, από σήμερα πήγε στο 6.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Alxnks είπε

Όποιος θέλει μπορεί να πάει να πάρει αυτό της Πατησίων.

Μου το φέρανε πριν λίγο σπίτι και κατευθείαν έφυγε για επιστροφή μιας και ήταν σπασμένη η μία γωνία του (αν ήταν μόνο αυτό θα το κρατούσα), αλλά κυρίως δεν μπορούσε να πατηθεί το κουμπί να δουλέψει, κινούνταν στον αέρα το κουμπί. Όταν κατάφερα να το κάνω το κουμπί να πατήσει τον διακόπτη μέσα....απλά έκανε ένα μπιπ και έκλεινε. Ψόφια μπαταρία; Ψοφιο μηχάνημα; Δεν με νοιάζει. Πήγε πίσω στο κατάστημα. Εκεί ο υπάλληλος (που πριν διαβεβαίωνε ότι είναι μια χαρά το μηχάνημα) έλεγε ότι δεν μπορεί να κάνει τίποτα και αν θέλουμε πιστωτικό μόνο, ο υπεύθυνος του καταστήματος το ίδιο, έστειλα μερικά screenshots με την πολιτική του Κωτσόβολου για DOA, είπα και για Συνήγορο Καταναλωτή μιας και "θεωρώ ότι υπάρχει εξαπάτηση στην πώληση ελαττωματικού προϊόντος και στη συνέχεια έκδοση πιστωτικού ώστε να ξοδεύουν χρήματα στην εταιρεία σας που διαφορετικά δεν υπήρχε πρόθεση να ξοδευτουν" και επίσης δεν τηρείτε τους ίδιους σας τους όρους για DOA προϊόν....τωρα γίνεται η επιστροφή χρημάτων στο ταμείο.

Θα φάει και μια αρνητική στο google το συγκεκριμένο κατάστημα και όλα καλά.

Δεν ήταν μόνο για παραλαβή από το κατάστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μας τα είπε λίγο μπερδεμένα ο φίλος αλλά προφανώς εννοούσε ότι έστειλε κάποιον άλλο να το πάρει (και δε ρώτησε ο ιδιος παντού αλλά προφανώς ρώτησε δια αντιπροσώπου).. Anyway αν του έδωσαν τόσο ελαττωματικό προιον είναι απαράδεκτοι.. 

Από εκεί και πέρα σε όλα τα stock clearance εχω πετυχει σφραγισμένα κομμάτια και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος, ενώ είχα γλιτώσει και αρκετά λεφτά.. Φέτος δε βλέπω κάτι φοβερό στο ξεστοκάρισμα...

Αν το βλέπεις χωρίς κουτιά και τέτοια καλό είναι να μη μπλέκεις..Ps: ειχα πάρει πριν κάνα χρόνο το 650αρι σε τιμή τσάμπα (κάπου 14 ευρώ) και είναι μια χαρά το UPS..Και τότε ήταν τελευταια κομμάτια..και μου χαν δώσει σφραγισμένο. Απαράδεκτο να δίνουν σπασμένο και μη λειτουργικό .. ξαναλέω και πάλι

Επεξ/σία από baskon
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Alxnks είπε

Του Κωτσόβολου Πατησίων το πήρα εγώ πριν από λίγο, εκείνο στους Αμπελόκηπους μάλλον κάποιος άλλος είτε από εδώ είτε γενικά.

Εννοείται ήταν εκθεσιακό, χωρίς κουτί, χωρίς τίποτα. Αλλά ρώτησα μπόλικες φορές και μου επιβεβαίωσαν όλοι πως με την απόδειξη έχει κανονικά εγγύηση. Εξωτερικά δεν έχει κάποιο θέμα, αν η μπαταρία του τα τιναξει πιο γρήγορα από το αναμενόμενο (κάνα 6μηνο δεν έχουν οι μπαταρίες?), θα τους το πάω για επισκευή εντός εγγύησης 😆.

Σε κάθε περίπτωση αξίζει, σε αυτά τα λεφτα έχει μόνο η μπαταρία του.

Να υποθέσω το πήρες για μένα, ε;

😜😜😜😜😜😜😜😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, H+K=LFE είπε

Να υποθέσω το πήρες για μένα, ε;

😜😜😜😜😜😜😜😜

Ξαναειναι στην Πατησίων, μπορείς να πας να το πάρεις ρε συ 😆😆

 

1 ώρα πριν, scyther666 είπε

Δεν ήταν μόνο για παραλαβή από το κατάστημα?

Ναι ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πέρασα κατά τις 20:20  στους Αμπελόκηπους, τίποτα φυσικά.Το ωραίο ήταν που ο υπάλληλος μου είπε: Α, έχουν έρθει 6-7 και το ζητάνε, δεν υπάρχει. 

Και γιατί ρε παιδιά το έχετε ακόμη  ''σε online προσφορά;''  κατεβάστε το, τόσο δύσκολο είναι;  Απλά τραγική περίπτωση ''μεγάλης αλυσίδας''.

 

Ας κλειδώσει το θέμα.

Επεξ/σία από dess
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...