Προς το περιεχόμενο

Αγορά smartphone 200-250€


stavregos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου φαίνεται όντως πολύ καλό το nova 5t και αφού έχει και google apps και η μπαταρία του αντέχει μια γεμάτη μέρα είναι οκ.

Αξιζει όμως το κάτι παραπάνω και να πάω στο mi note 10 lite??

Γιατί ανάμεσα στα redmi note 8 pro , redmi note 9 pro και nova 5t τείνω προς τη Huawei για πρώτη φορά στα χρόνια που έχω smartphone.

Τώρα χρησιμοποιω το redmi note 5 pro και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος απλά ήρθε καιρός για αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, stavregos είπε

Μου φαίνεται όντως πολύ καλό το nova 5t και αφού έχει και google apps και η μπαταρία του αντέχει μια γεμάτη μέρα είναι οκ.

Αξιζει όμως το κάτι παραπάνω και να πάω στο mi note 10 lite??

Γιατί ανάμεσα στα redmi note 8 pro , redmi note 9 pro και nova 5t τείνω προς τη Huawei για πρώτη φορά στα χρόνια που έχω smartphone.

Τώρα χρησιμοποιω το redmi note 5 pro και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος απλά ήρθε καιρός για αλλαγή.

Παρε το Mi note 10 lite εαν σε εμδιαφερει η μεγαλυτερη μπαταρια και η Amoled οθονη σε αντάλλαγμα με υποδιεστερο επεξεργαστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ γω τα ίδια έλεγε για τον mtk αλλά δεν ισχύει τελικά . Κ  αναβαθμίσεις παιρνει κ ιδιαιτερη θερμοκρασία δεν ανεβάζει κ είναι κ πιο γρήγορο από 720/730 . Για huawei δεν ξέρω  δεν μου αρέσει το  skin τους και η φωτογραφική που έχει πολύ artificial φωτό . Μοιάζουν τέλειες έμενα δεν μου αρέσουν γτ χάνουν σε φυσικότητα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, vargas είπε

Κ γω τα ίδια έλεγε για τον mtk αλλά δεν ισχύει τελικά . Κ  αναβαθμίσεις παιρνει κ ιδιαιτερη θερμοκρασία δεν ανεβάζει κ είναι κ πιο γρήγορο από 720/730 . Για huawei δεν ξέρω  δεν μου αρέσει το  skin τους και η φωτογραφική που έχει πολύ artificial φωτό . Μοιάζουν τέλειες έμενα δεν μου αρέσουν γτ χάνουν σε φυσικότητα 

Ίσως να παίρνει gcam για κάνει τις φώτο πιο φυσικές. Ούτως ή άλλως όλοι μας βάζουμε gcam (ποιο πολύ για βράδυ μεν αλλά και κάποιοι για την μέρα).

Επεξ/σία από GeorgeR1_700
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά έχω μπερδευτεί τελείως.

Θέλω και αυτονομία αρκετή γιατί παίζει πολύ τηλέφωνο και δεδομένα μεσα στην ημέρα αλλά θέλω και καλές φωτογραφίες.

Ειλικρινά δεν ξέρω που να καταλήξω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stavregos είπε

Πραγματικά έχω μπερδευτεί τελείως.

Θέλω και αυτονομία αρκετή γιατί παίζει πολύ τηλέφωνο και δεδομένα μεσα στην ημέρα αλλά θέλω και καλές φωτογραφίες.

Ειλικρινά δεν ξέρω που να καταλήξω.

Σε αυτές τι τιμές οι κάμερες είναι καλές, απλά κάποιες είναι λίγο καλύτερες, δες μερικές φώτο από την κάμερα του κινητού που θες και αν σου αρέσουν χτύπα το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...