Προς το περιεχόμενο

Αγορά κινητού 400-450 αντικατάσταση του lg g6


26ska

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο Kirin του p30,σε σχέση με τον snap του S10 lite πως είναι;Επισης αν δώσω τόσα χρήματα θα ήθελα να με βγάλει η συσκευή τουλάχιστον 3 χρόνια,απροβληματιστα.Θα το κάνουν και οι δύο;

Επεξ/σία από 26ska
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, 26ska είπε

Ο Kirin του p30,σε σχέση με τον snap του S10 lite πως είναι;Επισης αν δώσω τόσα χρήματα θα ήθελα να με βγάλει η συσκευή τουλάχιστον 3 χρόνια,απροβληματιστα.Θα το κάνουν και οι δύο;

Ο snap 855 είναι καλύτερος ~20% απο τον 980.

Το s10 lite το βρίσκεις σε "ευρωπαικη" αποθήκη στα ~340(e-globalcentral.eu εκδοση 6gb αλλά κλαιν..).Πρακτικά δεν εχεις τελωνείο αλλά παιζει να καθυστερήσει.

https://www.eglobalcentral.eu/samsung-galaxy-s10-lite-g770f-6gb-128gb-dual-sim-prism-white-1.html?gclid=EAIaIQobChMI-f-lhZiE6wIVeeG7CB1EbgDlEAEYASABEgLkhvD_BwE

Επεξ/σία από @topos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, @topos είπε

Ο snap 855 είναι καλύτερος ~20% απο τον 980.

Το s10 lite το βρίσκεις σε "ευρωπαικη" αποθήκη στα ~340(e-globalcentral.eu εκδοση 6gb αλλά κλαιν..).Πρακτικά δεν εχεις τελωνείο αλλά παιζει να καθυστερήσει.

https://www.eglobalcentral.eu/samsung-galaxy-s10-lite-g770f-6gb-128gb-dual-sim-prism-white-1.html?gclid=EAIaIQobChMI-f-lhZiE6wIVeeG7CB1EbgDlEAEYASABEgLkhvD_BwE

Μπα δεν μπλέκω απέξω...είναι και 6 GB αυτό και το  θέλω για χρονια όπως ανέφερα.Μαλλον με βλέπω να πηγαίνω στο p30 pro και να κρατάω παρέα και το lg για το ραδιόφωνο,γιατί άκρη με Bluetooth handsfree με ραδιο,δεν βγαζω,αν και θα τσιμπήσω μάλλον αυτά που αναφέρει ο φίλος παραπάνω,που είναι και φτηνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, 26ska είπε

Μπα δεν μπλέκω απέξω...είναι και 6 GB αυτό και το  θέλω για χρονια όπως ανέφερα.Μαλλον με βλέπω να πηγαίνω στο p30 pro και να κρατάω παρέα και το lg για το ραδιόφωνο,γιατί άκρη με Bluetooth handsfree με ραδιο,δεν βγαζω,αν και θα τσιμπήσω μάλλον αυτά που αναφέρει ο φίλος παραπάνω,που είναι και φτηνά.

Το θεωρώ δύσκολο να σου κρατάνε τα συγκεκριμενα 8 ώρες με μια φόρτιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, @topos είπε

Το θεωρώ δύσκολο να σου κρατάνε τα συγκεκριμενα 8 ώρες με μια φόρτιση.

Ναι δεν κρατάνε....Αλλα δεν βρίσκω αλλά,εξαφανισμενα από την αγορά σαν είδος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, 26ska είπε

Ναι δεν κρατάνε....Αλλα δεν βρίσκω αλλά,εξαφανισμενα από την αγορά σαν είδος.

Παρε ενα Nokia 3310 που εχει και FM radio και εχεις καβαντζα οποιο smartphone θελεις

https://m.banggood.com/Nokia-3310-1200mAh-2_4-inch-bluetooth-with-Camera-Flashlight-FM-Radio-Dual-SIM-Card-Dual-Standby-Feature-Phone-p-1712467.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SeNNinhA είπε

Παρε ενα Nokia 3310 που εχει και FM radio και εχεις καβαντζα οποιο smartphone θελεις

https://m.banggood.com/Nokia-3310-1200mAh-2_4-inch-bluetooth-with-Camera-Flashlight-FM-Radio-Dual-SIM-Card-Dual-Standby-Feature-Phone-p-1712467.html

Σωστός ή κρατάω το LG για ραδιόφωνο ή πουλάω το LG και παίρνω Nokia 3310.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, logo15 είπε

Τι διαβαζουν τα ματακια μου εδω μεσα! 

Δεν ειμαι φαν τις χιαομι, αλλα με αυτα που γρφαεις ναι θα συμφωνήσω με τους παραπάνω. 

Δηλαδή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, logo15 είπε

Δεν χρειάζεσαι κατι καλύτερο απο τα mid range της χιαομι

Τα mid range της xiaomi δεν έχουν ois και επίσης δεν πολυσυμπαθώ τα xiaomi. Anyway έχω καταλήξει μάλλον στο p30 pro. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, chios είπε

Για καθημερινή χρήση είναι μια χαρά, εδώ τον έβαλαν στο καινούργιο pixel 4a βέβαια είναι stock Android. 

Την παίρνω την συσκευή με ορίζοντα 3ετιας, οπότε δεν νομίζω να με καλύψει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...