Προς το περιεχόμενο

Sony XG9505 - 65 ίντσες


ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΜΠΟΥ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για νόβα cosmote δεν ξέρω να σου πω,για τα κανάλια του dvb δεκτή δεν βλέπεις χωρίς ιντερνετ 🤪🙂.4κ μπορείς να δεις αρκετά μέσω youtube.στο νετφλιξ θα πρέπει να πειραματιστεί λίγο στις ρυθμίσεις για να φτάσεις στο επιθυμητό αποτέλεσμα.απλα από ένα σημείο κ μετά θα χαζεψειςε την εικόνα σε ότι βλέπεις κ είναι σε φορμά dolby vision (προτείνω να δεις το Βασίλειο -κορεατικη σειρά για να πάθεις πλάκα.εγω πάνω σε αυτή τη σειρά έκανα όλες τις ρυθμίσεις της εικόνας.επισης το είδα δεύτερη φορά.τοση διαφορά στην εικόνα είχε σε σχεσηε την προηγούμενη μου tv)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγώ 1300 πριν από τρεις τέσσερις μήνες,σε πρόσφορα από το sony center όταν όλοι την έδιναν 1600. Λογικά να ξέρεις με το που την συνδέσεις θα σου κάνει αναβάθμιση στο android.αν όχι ,δες τις οδηγίες στο site της sony για το πώς θα το κάνεις.(περιλαμβάνει νέες κωδικοποιήσεις ήχου αν θυμάμαι καλά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Jkatikas είπε

επισης ένα μειονέκτημα της  που πρέπει να σου αναφέρω είναι ότι ο τηλεοπτικός της δέκτης ΔΕΝ δουλεύει χωρίς σύνδεση στο ίντερνετ 🤪🤔.

Δεν έχει καμία σχέση η λήψη επίγειου ψηφιακού σήματος DVB-T (digea-λήψη από κεραία) με το αν η τηλεόραση έχει σύνδεση στο internet.

Λήψη ψηφιακών μεταδόσεων 

Επεξ/σία από listener
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΟΜΠΟΥ είπε

 - αυτό με το Ίντερνετ κ τον τηλεοπτικό δεκτή με τρέλανε λίγο .. σκοπεύω να τη συνδέσω μέσω WiFi κ έχω Vdsl γραμμή .. ωστόσο αν δεν έχω Ίντερνετ δεν μπορώ να παρακολουθήσω τηλεοπτικά κανάλια ούτε μέσω nova - cosmote ?

Κανάλια (digea) μέσω του ενσωματωμένου δέκτη της τηλεόρασης μπορείς να δεις κανονικά και χωρίς να είναι συνδεδεμένη στο ίντερνετ.

Nova,Cosmote μπορείς να παρακολουθήσεις είτε συνδέοντας τους εξωτερικούς δέκτες στις θύρες HDMI, είτε μέσω εφαρμογών που κατεβάζεις δωρεάν από το Google Play store της τηλεόρασης,novaflix, cosmote tv.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...